Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

35 minutes ago, kral083 said:

Drtivá většina věcí z Ali, které mi za poslední rok přišly jsou dodané z EU, tudíž žádné další náklady

Pokial to predajca nema vyslovene napisane, tak by som sa na to nespoliehal.

Niekedy tie veci vyzeraju, ze prisli z Holandska/Belgicka, no tam ich len prebaluju. Ak to zacnu miestni colnici lapat, tak si priplatis aj tak.

V poslednej dobe mi zacali veci chodit akoze z Gruzinska...

Obcas sa da vyuzit EU sklad - Polsko, Belgicko, Spanielsko, no doprava je niekedy vyssia ako hodnota tovaru.

Ja si dam proste na chvilu pôst a uvidim ako sa to vyvŕbi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shaggy Já se spoléhám na to, že Číňan si je moc dobře vědom toho, že jakmile bychom měli začít platit nějaký clo/daně za ty klumpy za pár centů/euro,tak veškerý jeho business skončil. Právě proto to už nějakou dobu posílá většinou z EU skladů. Jasně, že to tam jenom prebaluje. Právě proto,aby tím vyřešil ty cla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na to si přišel jak prosimtě, na tohle moudro?

Za prvé import z Číny jede v souboru vyjímek a spotřebitele tedy clo ani DPH ve většině případů nezajímá a za druhé evropské sklady nemají s clem nic společného. Zřízené jsou primárně za účelem rychlejšího uspokojení rostoucí poptávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je den. Ztratil jsem klice. Zamecnik to vrtal 3,5 hod. S fabkou me to stalo 7k a kdyz jsem se po 5 hod i s cekanim dostal do bytu, tak jsem zjistil, ze mi vytekla cela stava do batohu..😀

Debilni covid, ty klice mi na 99% vypadly kdyz jsem z kapsy vytahoval respirator. A nemohl jsem tam slezt od sousedu pres zebrik na balkon a usetrit si to vsechno. Protoze maji covid a 39 horecku... 

Jdu si dat vino. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lion napsal:

Tvl být naštvaný, že nedostala půlroku, rok, rok, neurčito, v dnešní době to jako fakt?

Úplně v klidu, navíc když je to uvedeno. Zatím jsem nikde nezaregistroval, že by nebylo do čeho píchnout, v Praze zvlášť . Takže jako fakt 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nemám problém s přijetím na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou. Během zkušebky se spousta věcí nepozná, zaškolení lidí leckdy trvá déle než tři měsíce. Systém opakovaných smluv na dobu určitou naopak vnímám negativně, ale to nevypadá na tento případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně též ne, nicméně měnit zadání výběrovka v průběhu procesu mi koser nepřijde a na to jsem reagoval. Není problém na to uchazeče v rámci pohovoru upozornit a ne úplně na konci. Rozhodně to na mě nepůsobí nijak dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštval mě pražský cyklista, 50 km/h pěkně z kopce, přednost z prava se ho evidentně netýká, neosvětlený. Nemůžu si fakt pomoci, ale většina cyklistů, co jsem za poslední týden v Praze na silnici potkal, chce spáchat sebevraždu, protože jinak se to popsat nedá. Jo a to ani nezmiňuji rodinku cyklistů s malým dítětem na kole vpředu na úzké městské silnici v protisměru...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...