Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Další vylepšení mobilního Chromu. Nejenže asi přes měsíc jsou nefunkční některý rozšířený (skrytý) nastavení (flags), zejména mě vysloveně sere nový uspořádání a seskupování otevřených karet, ale teď ještě přišly experimenty s domovskou stránkou a otvíráním nových karet. Já už to přestávám dávat. A to jsem cca týden zpátky učinil rozhodnutí, že u Chromu zůstanu a na některý změny si holt zvyknu. Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě štve? Tahle výztuha nad naší brankou. Je ve výšce 190 cm ( soused myslel, že je to dostatečně vysoko). Fakt není, když mám 193 cm, dnes to byla pecka až se zajistilo, už nevím, jakou barvou ji natřít, abych to nepřehlédl :-((

IMG_20210516_112342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Irwinek napsal:

No já nevím, 190 cm dle souseda se mi zdá akorát, nemáš špatně podlahu? zkus branku trochu podkopat, tak 10 cm by mělo stačit 😄

Jo, soused má cca 165 cm a zdálo se mu to dost vysoký. Mám to takhle už cca rok a občas je to nepříjemný ko. Osobně mám hodně tvrdou hlavu, ale občas prostě zapomenu a nesehnu se pořádně.

Už jsem tam měl i oranž nátěr, ale nepomáhá to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, cali napsal:

A musi to tam byt? Co to pre zaciatok proste uflexovat a az keby to niecomu vadilo, tak to tam vratit o tych 20cm vyssie.

Bohužel musí, vedle jsou vrata a křížilo by se to. Sám to bohužel nezvládnu (ty dveře jsou poměrně těžký, nezvednou ani jen jedno křídlo), navíc, se svářečkou jsem nikdy nedělal, uříznout to zvládnu, navařit ne, to vím. A soused je teď na tom špatně zdravotně. Ještě se párkrát jebnu a vrata půjdou do sběru celé a já nechám otevrenej vjezd :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...