Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Bohužel musí, vedle jsou vrata a křížilo by se to. Sám to bohužel nezvládnu (ty dveře jsou poměrně těžký, nezvednou ani jen jedno křídlo), navíc, se svářečkou jsem nikdy nedělal, uříznout to zvládnu, navařit ne, to vím. A soused je teď na tom špatně zdravotně. Ještě se párkrát jebnu a vrata půjdou do sběru celé a já nechám otevrenej vjezd :-).

tak tam vykopej podchod a nemusíš s brankou dělat nic... 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 ja to uplne nechapu. Ci je to branka? Jako ze ti soused nastavil vysku tve branky??? Nebo te sere ze malej soused ma malou branku? To ma relativne jednoduchy reseni…svou branku si udelej o metr vyssi a k sousedovi nechod 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

@kuncák7 ja to uplne nechapu. Ci je to branka? Jako ze ti soused nastavil vysku tve branky??? Nebo te sere ze malej soused ma malou branku? To ma relativne jednoduchy reseni…svou branku si udelej o metr vyssi a k sousedovi nechod 🤷‍♀️

To pleteš. Chodí k sousedovi za sousedkou a dycky se přitom jebne ....do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, siwi napsal:

A kterej je ten správnej?

 

před 5 minutami, Baldic napsal:

Jedine Firefox 🙂

No, jestli je Firefox jedinej správnej, nevím. Byl jsem s ním před lety spokojenej (a na bratříčka Thunderbird nedám dopustit). Ale asi si od Chromu chvilku odpočinu. U Firefoxu. Uvidíme...

Taková minoritní stálice je Opera, ale ten jsem nikdy nepoužíval, jen pro testování webu.

Mimochodem stáhl jsem si před časem i ten prohlížeč od Seznamu kvůli nějakému testování webu. To je něco strašnýho. Jak mám Seznam a některé jeho počiny rád (třeba mapy jsou fakt parádní), tak tohle se fakt nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, nickolas napsal:

@kuncák7 ja to uplne nechapu. Ci je to branka? Jako ze ti soused nastavil vysku tve branky??? Nebo te sere ze malej soused ma malou branku? To ma relativne jednoduchy reseni…svou branku si udelej o metr vyssi a k sousedovi nechod 🤷‍♀️

Stavěl to soused, místní všeuměl. Je malej a nevěřil, že neprojdu. Je to naše branka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kuncák7 napsal:

Jo, soused má cca 165 cm a zdálo se mu to dost vysoký. Mám to takhle už cca rok a občas je to nepříjemný ko. Osobně mám hodně tvrdou hlavu, ale občas prostě zapomenu a nesehnu se pořádně.

Už jsem tam měl i oranž nátěr, ale nepomáhá to. 

To znám, já mám 186, kolega necelých 200, on se ohybá všude a já si vždycky říkám, že se tam vejdu, protože jsem menší, no a ……..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vyzvedl svojí úřednickou kabelu, kterou jsem měl na reklamaci, kde mi opravovali držátko, které se urvalo po cca 2 měsíců po té opravě. Upozorňoval jsem je, že mi je jedno jak to bude vypadat, ale chci aby to drželo, že tam nosim plno lejster a úřednický materiálu atd. a že je fakt těžká, když je plná. Tak to znova opravili takhle. Slabší materiál si už nedovedu představit. Provozovna Praha 10 – Vršovice ul. Žitomírská 12 - Josef Vyskočil. Dávám tomu tak 14 dní…

IMG_20210518_143838_001.jpg

IMG_20210518_143852_756.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...