Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ono to snad někdy v historii (i bez COVIDu) bylo jinak - a nebo se neomarxističní pisálci chtějí dovolávat "revoluční spravedlnosti" (pardon, v progresivisticko/nefachčenkovských kruzích se dneska sluníškově říká "demokratizace majetku")? Škoda že jednoduší konzumenti podobných nápadů nebývají moc silní ani v Dějepisu, jinak by věděli že podobné věci se zatím nikdy neobešly bez hromad mrtvol...

:giljotiini:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurwa se zubama, měl jsem uštípnutou dvojku zub a dolepenou nějakým kompozitem a léty to upadlo. Zubař mi to teď dolepil /vypadalo to fajn/  a já jelikož v noci skřípu zubama /aniž bych o tom věděl/ jsem to ukřoupl . Takže bude korunka a já bez kaček,do háje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, bohus76 napsal:

Kurwa se zubama, měl jsem uštípnutou dvojku zub a dolepenou nějakým kompozitem a léty to upadlo. Zubař mi to teď dolepil /vypadalo to fajn/  a já jelikož v noci skřípu zubama /aniž bych o tom věděl/ jsem to ukřoupl . Takže bude korunka a já bez kaček,do háje .

To je veselé.  3 až 5 tisíc. Implantát je o kousek horší. O 500% 😞  I to bohužel znám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tohle v emailu, jen s tím, že nic nečekám a adresa odesílatele je dosti pochybná a balíček toho čísla neexistuje.

 

Česká pošta

Ahoj,

Obdrželi jsme váš balíček č. CZ72546820, za zpracování dodávky vašeho balíčku musíte zaplatit 28,15 Kč

Zaplať teď

Copyright © 2021 Česká pošta. Všechna práva vyhrazena.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Petr.S napsal:

Dnes tohle v emailu, jen s tím, že nic nečekám a adresa odesílatele je dosti pochybná a balíček toho čísla neexistuje.

 

Česká pošta

Ahoj,

Obdrželi jsme váš balíček č. CZ72546820, za zpracování dodávky vašeho balíčku musíte zaplatit 28,15 Kč

Zaplať teď

Copyright © 2021 Česká pošta. Všechna práva vyhrazena.

 

 

https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste/aktualni-podvodne-e-maily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 hours ago, knihomol said:

Už mě to fakt štve. Chtěl jsem si koupit kolo, že se sebou začnu něco dělat a zbavím se trochu stresu a všechno vyprodané, nic skladem. Ať jdou všichni do háje. Už je to jak koupit rolexky😡

Jojo. Není nic - kola, auta (nejsou čipy), baráky/pozemky, rolby, pomalu už ani tudory... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KFL napsal:

Jojo. Není nic - kola, auta (nejsou čipy), baráky/pozemky, rolby, pomalu už ani tudory... 

Pozemky aj baráky jsou....jen lidi neví co by za to chtěli.

Začínám koukat tu u nás na nějaký malý domek...no jsem zvědavý, jestli něco najdu, značka levně. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...