Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@geometr Sice je to spíš do žumpy - ale když si u nás můžeme vydržovat hrdého člena národní fronty, "Křesťansko-demografickou-uhniji-Lihovce", proč Tě zaráží že "noví švédové" chtějí radši kandidovat za vlastní progresivní "Mohamedovu partaj za legalizaci mnohoženství a prcání koz"? Příliv budoucích hlasů mají "demokraticky" zajištěn (Saúdové na vyžádání vyšlou libovolné množství budoucích oprávněných voličů z Malé Asie, Pakistánu, Arábie, Maghrebu i Sahelu), pašerácká flotila už čeká s otevřenou náručí na bakšiš. A pokud si bude chtít mafie Lihovců v Nejvyšším Sovětu udržet monopol na příštího "špicenkandidáta", nezbude jí nic jiného než postupně upgradovat na správnou "lidovou" víru - a pro začátek třeba začít chválit burky, coby staletími osvědčené hygienické opatření pro boj s koronavirem a obtěžováním... :ph34r::ph34r::ph34r:

Ad Popelka: Televize+video jsou zákeřné stroje času, se kterými kvůli věčným reprízám až trestuhodně zapomínáme že i nejmilejší herci našeho mládí stárnou spolu s námi (vesměs mají i náskok) - a že by taky měli mít nárok na to být staří, unavení a na smrt nemocní. Jestli je 68 let hodně nebo málo je krutě individuální, ale místo "naštvání" bychom teď měli být spíš vděční, za všechny malé i velké role které pro nás tahle Paní stihla sehrát :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. Koupil jsem print od Jana Genrota. Nechtělo se mi chodit rámovat tam kde klasicky, protože bych tam musel 30min jet (jsem se přestěhoval). Našel jsem tedy rámování obrazů asi 500m od baráku. 5* na google. Už jsem si nebyl jistý, jak jsem to pánovi dával (cca 65let), měl tam celkem binec, ale obrazy zarámované hezky...

Dnes si to jdu vyzvednout. A print špinavý... rám dobitý a ještě nakřivo a to se bojím, že je to zničené, protože to blbě nalepil. 

Dědek nepříjemný jak prdel. No dobře já to opravím a švihl s tím dozadu aniž by se podíval, co je špatně. Přijďte v úterý, to jsem říkal, že nemůžu. Tak něco nadával.

Tak jsme domluvení na čtvrtek, ale fakt tomu moc nevěřím.

By mě jeblo, stálo to sice 3k, ale fakt se mi to líbilo + toho bylo jen 10 kusů a kupoval jsem přímo od Gemrota (psalo mu říkal 200+ lidí), a vyprodal to za 12 minut. Mi pak psal ještě chlap, že mi za to dá 8.....

Tak nevím, je mi blbé na starého pána křičet. Moc nevím jak to řešit. Rám je za blbých 600,- a asi to budu chtít zaplatit minimálně za nákupku. Ale sere mě to teda hrozně... rád bych to měl v pořádku doma ☹

Tak s tím bude ještě legrace. Jsem odcházel a říkám nashledanou a pěkný den a on: no dobrý....

Upřímně kdybych tam dával originál za 150, tak mě jebne.

20210602_181628.thumb.jpg.e608cce56788f426a89e6aa3d2c94ef7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, wawrik napsal:

Originály sa dávajú len overeným remeselníkom... Nezávidím ti to.

Njn, kopni si do ležícího 😀

Ty Concordy nakreslil dva, oba originály už dávno pryč (jeden kupoval myslím Martin Jaroš). No a bude  dělat ještě print i druhého, tak to mám přislíbeno aspoň tak. Tak je mi z toho trochu smutno... jakože je to dole trochu zamazané, naštěstí na té bílé ploše, tak to pujde minimálně zakrýt. Zničený rám vyměnit. Ale jak to něčím natvrdo podlepil, že se to pokrčilo, tak to nevím... snad to nedojebe ještě víc. Jo a to mi nechtěl ani vrátit prachy, když jsem mu říkal, že to zaplatím až to opraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, pebe napsal:

my dáváme rámovat do Hornbachu, rychlý, cena podle rámu, výběr slušný a s obrazy zachází v rukavicích, doslova...jen je to hradec no 😉

 

Já mám právě taky šikovnou paní, tak příště vím... jo a to ještě přede mnou byla těhotná paní s malou dcerou dnes. Chtěla zarámovat obraz od dcery, který byl nalepený na sololitu, tipuju ze školy. A borec to prostě vezme, jak se mu třepou ruce, tak dost nešikovně serve (trochu to natrhl), a pak to na ten obrázek položí na stůl kde má milión věcí a hlavně nějaký černý bordel, tipuju z kreslícího uhlu to vypadalo. Takže to taky zamazal. Podobně jak je ten můj. Bych ho zabil, paní to nijak nevadilo teda. Škoda, že jsem tohle neviděl když jsem to tam dával, bych si ušetřil nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, vojta1 napsal:

Já mám právě taky šikovnou paní, tak příště vím... jo a to ještě přede mnou byla těhotná paní s malou dcerou dnes. Chtěla zarámovat obraz od dcery, který byl nalepený na sololitu, tipuju ze školy. A borec to prostě vezme, jak se mu třepou ruce, tak dost nešikovně serve (trochu to natrhl), a pak to na ten obrázek položí na stůl kde má milión věcí a hlavně nějaký černý bordel, tipuju z kreslícího uhlu to vypadalo. Takže to taky zamazal. Podobně jak je ten můj. Bych ho zabil, paní to nijak nevadilo teda. Škoda, že jsem tohle neviděl když jsem to tam dával, bych si ušetřil nervy...

Doporučuji. Nejsou levní, ale jsou dobří. http://www.ramypasparty.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám naopak. Je mi úplně jedno jak vypadám na občance a jsem velmi rád že se nemusím někde složitě chodit fotit (plus to stálo randál nepochopitelný)

foceni na obcanku.. jezismarja, to jsou hnusny fotky, co tam bába tvoří… blbý světlo, protivna baba.. nevim, proc si nemuzu prinest svoje, jako to byvalo driv.. 


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Tvl. Koupil jsem print od Jana Genrota. Nechtělo se mi chodit rámovat tam kde klasicky, protože bych tam musel 30min jet (jsem se přestěhoval). Našel jsem tedy rámování obrazů asi 500m od baráku. 5* na google. Už jsem si nebyl jistý, jak jsem to pánovi dával (cca 65let), měl tam celkem binec, ale obrazy zarámované hezky...

Dnes si to jdu vyzvednout. A print špinavý... rám dobitý a ještě nakřivo a to se bojím, že je to zničené, protože to blbě nalepil. 

Dědek nepříjemný jak prdel. No dobře já to opravím a švihl s tím dozadu aniž by se podíval, co je špatně. Přijďte v úterý, to jsem říkal, že nemůžu. Tak něco nadával.

Tak jsme domluvení na čtvrtek, ale fakt tomu moc nevěřím.

By mě jeblo, stálo to sice 3k, ale fakt se mi to líbilo + toho bylo jen 10 kusů a kupoval jsem přímo od Gemrota (psalo mu říkal 200+ lidí), a vyprodal to za 12 minut. Mi pak psal ještě chlap, že mi za to dá 8.....

Tak nevím, je mi blbé na starého pána křičet. Moc nevím jak to řešit. Rám je za blbých 600,- a asi to budu chtít zaplatit minimálně za nákupku. Ale sere mě to teda hrozně... rád bych to měl v pořádku doma ☹

Tak s tím bude ještě legrace. Jsem odcházel a říkám nashledanou a pěkný den a on: no dobrý....

Upřímně kdybych tam dával originál za 150, tak mě jebne.

20210602_181628.thumb.jpg.e608cce56788f426a89e6aa3d2c94ef7.jpg

Ty jseš odvážnej teda. Já bych ho na to nenechal už ani hrábnout. Starej nestarej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vyzvedával mladýmu sako z čistírny. Bylo to hotový do 24 hodin. Akorát už se to nedá nosit - flek sice tak nějak zmizel, zůstalo po něm jen lemování, které se " nechá " přehlédnout, ale sako uválené, chlupaté. Česky špatně mluvící obsluha ( prý už je tam 10 let ) mi div ještě nevynadala, že chci zpět peníze a sako zaplatit. Rok starý oblek Bandi, kupovaný loni kvůli maturiťáku, cca 5 x oblečený. Budu řešit s majitelem i to, zda tady takový personál chce. Čistírna v Praze Palladium 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...