Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak jsem to nevydrzel, vyzvedl a dal jinam. Kraje trochu ponicene a ja zema proste par cernych fleku. Ale jsou nastesti dost male. Na modrem podkladu to neni tolik videt a na tom bilem to nejhorsi schovam pod ram. Zas to ze me udelalo silnejsiho cloveka, udrzet nervy.... protoze jsem slysel dost nadavek, kdyz jsem rikal, ze to od nej nechci opravit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Tak jsem to nevydrzel, vyzvedl a dal jinam. Kraje trochu ponicene a ja zema proste par cernych fleku. Ale jsou nastesti dost male. Na modrem podkladu to neni tolik videt a na tom bilem to nejhorsi schovam pod ram. Zas to ze me udelalo silnejsiho cloveka, udrzet nervy.... protoze jsem slysel dost nadavek, kdyz jsem rikal, ze to od nej nechci opravit...

Dobřes udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě "naštvala" přítelkyně - v 22 hod mě donutila přehodit si hodinky za jiné. Prý že si už zvykla, že si měním hodinky co půl den a když prý jsem měl tyhle už včera, tak je celá nesvá a mám si je vyměnit. Tak jsem jí poslechl. Už i do tohodle mi bude kecat 🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, kuncák7 napsal:

Včera mě "naštvala" přítelkyně - v 22 hod mě donutila přehodit si hodinky za jiné. Prý že si už zvykla, že si měním hodinky co půl den a když prý jsem měl tyhle už včera, tak je celá nesvá a mám si je vyměnit. Tak jsem jí poslechl. Už i do tohodle mi bude kecat 🤣 

Dal si jej pastou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě "naštvala" přítelkyně - v 22 hod mě donutila přehodit si hodinky za jiné. Prý že si už zvykla, že si měním hodinky co půl den a když prý jsem měl tyhle už včera, tak je celá nesvá a mám si je vyměnit. Tak jsem jí poslechl. Už i do tohodle mi bude kecat  
Jestli si mel nejake kladiva tak se ji nedivim ze chtela aby sis vzal neco subtilnejsiho do postele.


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...