Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jooo kluci, az projedete republiku v PLDvK vz.53/59, odvozite par tanku soupravou T141+ Transporta P50, stravite par dnu v MAZ-543, odvozite par tun v souprave T111+A3S, v noci jen s "notkem" date 15km v lese v horach v OT-810, opravite svleknuty pas BVP po pas v bahne, natocite film s 1RL128D1, prezujete T54AM2 na pasy s kovopryzovym spojem, prevezete 15 ks OT-64 pres 3/4 republiky bez funkcnich brzd, vyprostite kombajn v minus 15-ti stupnich z 2m zaveje s vetrem o rychlosti 80km/h v zadech, demontujete motor a prevodovku z T34 v minus 20-ti, ...a par dalsich (nepublikovatelnych)  "drobnosti", pak si budete vazit vydobytku soucasneho automobiloveho prumyslu ;-). 

Perun s vami!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Xenomorfus napsal:

Jooo kluci, az projedete republiku v PLDvK vz.53/59, odvozite par tanku soupravou T141+ Transporta P50, stravite par dnu v MAZ-543, odvozite par tun v souprave T111+A3S, v noci jen s "notkem" date 15km v lese v horach v OT-810, opravite svleknuty pas BVP po pas v bahne, natocite film s 1RL128D1, prezujete T54AM2 na pasy s kovopryzovym spojem, prevezete 15 ks OT-64 pres 3/4 republiky bez funkcnich brzd, vyprostite kombajn v minus 15-ti stupnich z 2m zaveje s vetrem o rychlosti 80km/h v zadech, demontujete motor a prevodovku z T34 v minus 20-ti, ...a par dalsich (nepublikovatelnych)  "drobnosti", pak si budete vazit vydobytku soucasneho automobiloveho prumyslu ;-). 

Perun s vami!

Jo,jo,vzpomněl jsem si po přečtení na vojnu,79-81 ,taky jsem jako řidič  s některými stroji ledacos zažil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kombajn nic nesklizel, jen jej koupil nejaky polak a prevazel z jizni moravy do domoviny. A to po vlastni ose, s priprahnutou zaci listou. No a pri prejezdu orlickych hor, ve vyse uvedenem pocasi se odporoucel do pangejtu.

V podobnem pocasi sem jednou takhle tahal i autobus. To v nem lidi travili oslavu noveho roku, kdyz zapadli cestou do hor na silvestra a mne volali az na novy rok v sedm rano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Xenomorfus napsal:

Jooo kluci, az projedete republiku v PLDvK vz.53/59, odvozite par tanku soupravou T141+ Transporta P50, stravite par dnu v MAZ-543, odvozite par tun v souprave T111+A3S, v noci jen s "notkem" date 15km v lese v horach v OT-810, opravite svleknuty pas BVP po pas v bahne, natocite film s 1RL128D1, prezujete T54AM2 na pasy s kovopryzovym spojem, prevezete 15 ks OT-64 pres 3/4 republiky bez funkcnich brzd, vyprostite kombajn v minus 15-ti stupnich z 2m zaveje s vetrem o rychlosti 80km/h v zadech, demontujete motor a prevodovku z T34 v minus 20-ti, ...a par dalsich (nepublikovatelnych)  "drobnosti", pak si budete vazit vydobytku soucasneho automobiloveho prumyslu ;-). 

Perun s vami!

Chybí Ti tam Dana na D1 - vživotě bych neřekl, že je ta potvora tak rychlá 😄 a pohled na to, jak se před Tebou auta rozestupují do stran je k nezaplacení :_D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, když vidím, jak se to po vsi hemží přístavky postavenými na černo, kolikrát i na obecním pozemku... např. tam, kde mohl po cestě projet náklaďák, projede sotva osobák bo na černo pergola na parkování, tak se uvědomělému sousedovi ani moc nedivím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru to tak, že to není ve vsi, ale poměrně daleko v poli, takže asi ta higoška 😞 vedle altánek na levandulové masáže

Jinak celkově celkem zklamání, to, že levandule nekvetla bylo holt dáno časem a místem, protože dole v Bezděkově kvetla na návsi - asi tepleji mezi domy. Bistříčko v Úsově, které k farmě patří, sice hezké, ale dorty upocené, okoralé, jedna makronka a ještě ne levandulová, zmrzka katastrofa ( a to zvládám i koprovou, svíčkovou nebo moravské uzené ze zmrzlinárny v Ralsku ). Ceny módně vyšponované -  1 dcl levandulového likéru 35% za 75 kč, když ve Francii vyšlo na euro atd 😞 Kousek po cestě k zámku je hospůdka s teráskou - u císaře, nebo císařská kuchyně, nebo tak nějak, ale ta polívka, vývar - lahoda sama, masová směs ve stylu kaťáku s papričkami Jalapeňo a hovězí líčka na víně s bramborovou kaší - kuchař kouzelník 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Irwinek napsal:

😞 vedle altánek na levandulové masáže

 

Masáže? Strike dva. 

Masérské a rekondiční služby = hygiena level jak restaurace, ale zvlášť. Svůj provozní řád, sanitační předpisy atd., velmi zábavné dávat tuhle byrokracii dohromady a zavést do provozu tak, aby obstála při kontrole . . . zákaz provozu už je docela krajní řešení mimochodem, k tomu se přistupuje až až. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dozvěděl novou dopravní poucku- při souběžně jízdě zjistil pan, že se nevejde do svého pruhu a tak si mě jal v klidu vytlačovat tím, že si částečně přejel do mého pruhu, na mě zatroubení  ( ani se nevážil bliknout blinkrem) na další křižovatce vystoupil a celkem hrubé se mě optal, proč troubim, když tam mám dost místa nebo mužů zastavit. Tak bacha, to je pro vás neznalé. Dnes Chodovská ulice a BMW 5 řady, pan cca 55 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Masáže? Strike dva. 

Masérské a rekondiční služby = hygiena level jak restaurace, ale zvlášť. Svůj provozní řád, sanitační předpisy atd., velmi zábavné dávat tuhle byrokracii dohromady a zavést do provozu tak, aby obstála při kontrole . . . zákaz provozu už je docela krajní řešení mimochodem, k tomu se přistupuje až až. 

Tomu nehovím, navíc na tom plácku byly jen povlávající závěsy na jakési konstrukci, takže to klidně mohly být židle, na které Ti někdo " namasíruje " ramena voňavou mastí 😄

Mě na tom fakt vadilo to napráskání 😞 Vždyť ten člověk s nimi žije v jedné vsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dozvěděl novou dopravní poucku- při souběžně jízdě zjistil pan, že se nevejde do svého pruhu a tak si mě jal v klidu vytlačovat tím, že si částečně přejel do mého pruhu, na mě zatroubení  ( ani se nevážil bliknout blinkrem) na další křižovatce vystoupil a celkem hrubé se mě optal, proč troubim, když tam mám dost místa nebo mužů zastavit. Tak bacha, to je pro vás neznalé. Dnes Chodovská ulice a BMW 5 řady, pan cca 55 let.
Jeste ze si klidas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...