Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Ajaj napsal:

Chlapci, chlapci, vy me děsíte. Ale děkuji za feedback. Doma mám doktorku a ta už je z toho trochu vyplašená = takže jsem každou hodinu kontrolován

Mě se to stalo v době, kdy na tohle zemřel jeden madarskej fotbalista a jeden českej byl v ohrožení života a ležel se mnou v UVN, strachy jsem nespal ( zkráceně, nějakej cucek mu putoval tělem, až skončil u srdce ). 

Každopádně kompresní podkolenky já už používám denně ( pravda, jen na nemocné noze, což bych neměl, ale nesnáším vedro ).

Každopádně se drž a manželku v tomhle poslouchej, má pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákazníci žasnou, brečí jak želvy ale jinak se prostě nedá, zdražuji tento rok po třetí, tentokrát obaly a upřímně nevím kam to všechno až vyleze...

"při současných cenách řeziva(zvýšení za letošní rok o 60%) a VPM(překližky,OSB-zvýšení o 90%) jsme v  současnosti schopni Vaše bedny vyrobit a zabalit za tyto bohužel opět navýšené ceny......"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vlez po 8 letech do spořitelny, že bych zkusil Premier (kvůli hypo). Po 10 minutách schůzky jsem totálně znechucenej zase odešel - bába nesympatická až na půdu, furt mě okukovala (hodinky, boty, košili) jak nějakou socku, zhruba 100x opakovala, kolik musím mít na účtu pořád peněz atd.

Zlatá AirBank.

Jdu zkusit ještě ČSOB Premium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, KFL napsal:

Jsem vlez po 8 letech do spořitelny, že bych zkusil Premier (kvůli hypo). Po 10 minutách schůzky jsem totálně znechucenej zase odešel - bába nesympatická až na půdu, furt mě okukovala (hodinky, boty, košili) jak nějakou socku, zhruba 100x opakovala, kolik musím mít na účtu pořád peněz atd.

Zlatá AirBank.

Jdu zkusit ještě ČSOB Premium.

Mám ČSOB Premium, věci s tím spojený jsou fajn (pojištění, kreditka, výběry), ale s hypotékou mi to nepomohlo a mám ji stejně jinde. Mám ještě TOP od KB a je to plus mínus stejný jako ČSOB, hypo mám u nich ale zpětně bych ji asi vyřešil jinde - tenkrát mi nabídli nejlepší podmínky z normálních bank (UCB jsem nechtěl) a nejdelší fixaci (15 let) ale teď zjišťuju že asi jako jediná banka účtuje nehorázný poplatky za předčasný ukončení před koncem fixace. 

Dobrý podmínky hypo teď měla myslím Moneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KFL Jj, lidi delaj sluzby. Bylo by dobre, kdybys dal ten feedback bance.

Ja mam Premier od uplneho zacatku, nevim, 15 let (?) stale s jednim bankerem, tedy konkretne bankerkou, s vyjimkou asi roku, kdy byla dedikovana na nejaky interni rozvojovy projekt. Pridelili mi jineho, postupne dalsi a v te dobe jsem myslel, ze opravdu zmenim banku.

Pak se nastesti vratila a zase mam Premier rad. Vyhovuje mi, jsem spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se zeptám hloupě, oni mají prémiové/exkluzivní a jiné účty nějaké zásadní výhody? Kromě toho, že víc otravuje bankéř? Kdysi dávno jsem měl HSBC Premier, ale přidaná hodnota byla nulová. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se zeptám hloupě, oni mají prémiové/exkluzivní a jiné účty nějaké zásadní výhody? Kromě toho, že víc otravuje bankéř? Kdysi dávno jsem měl HSBC Premier, ale přidaná hodnota byla nulová. 
 

No konkrétní výhody si snadno vygooglis. Z hlavy - mám zadarmo cestovní pojištění pro sebe a rodinu, pojištění odpovědnosti, world elite kreditku na kterou jsou navázany akce, měl jsem díky tomu levnější pojistku auta, výběry zadarmo, okamžitý platby zadarmo, osobní bankéř. Samozřejmě není to žádná bomba ale zadarmo dobrý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ragu napsal:


No konkrétní výhody si snadno vygooglis. Z hlavy - mám zadarmo cestovní pojištění pro sebe a rodinu, pojištění odpovědnosti, world elite kreditku na kterou jsou navázany akce, měl jsem díky tomu levnější pojistku auta, výběry zadarmo, okamžitý platby zadarmo, osobní bankéř. Samozřejmě není to žádná bomba ale zadarmo dobrý.

Jeste bych mozna doplnil, ze me ma bankerka neotravuje, ale je mi partnerem, ktery pro me parkrat udelal i vyznamne nadstandardy, zvlaste v dobe, kdy jsem pobyval mimo republiku. Nemluve o tom, ze v dobe, kdy jeste bylo potreba sem tam neco vyridit osobne, tak za mnou i prijela kam jsem potreboval... Duvera funguje, to je to, co ocekavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, KFL napsal:

Jsem vlez po 8 letech do spořitelny, že bych zkusil Premier (kvůli hypo). Po 10 minutách schůzky jsem totálně znechucenej zase odešel - bába nesympatická až na půdu, furt mě okukovala (hodinky, boty, košili) jak nějakou socku, zhruba 100x opakovala, kolik musím mít na účtu pořád peněz atd.

Zlatá AirBank.

Jdu zkusit ještě ČSOB Premium.

Cobka je mnohem lepsi. Asi si ted nadelim, ze CS pop15oletech odejdu. Hajzlove mi uz potreti napalili poplatek za vedeni uctu atd.. nez si toho clovek vsimne. A jsou otravnejsi nez komari. Mi porad vola osobni, plus asi ze trech pobocek kde jsem historicky byl. Navic v CSOB maji na premium asi polovicni limity. Jinak vyhody? Krom te kreditky, tak jsem nejvic vyuzil salonky na letistich. A to pojisteni je fajn. Treba mi ted zatahli zamecnika, kdyz jsem ztratil klice... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem přišel z ČSOB - naprosto opačnej dojem i přístup, takže jsme to všechno zvládli zařídit a je to.

Ad hypo - já nepotřebuju hypo hned, spíš jsem hledal banku, kde budu zakotvenej. Pro případ, až ji potřebovat budu, abych nebyl člověk z ulice. Třeba budou potom jinde lepší podmínky, co já vim, ale potřeboval jsem vyřešit stav, že AirBank (kterou mám jinak moc rád, páč po mně nic nechce a funguje) půjčuje jen na zkolaudovaný nemovitosti, kdežto já budu řešit nejspíš pozemek a pak nějakou stavbu. A až přijde pozemek, budu muset reagovat rychle, tak ať jsem ready ;).

Ad benefity - já nic z nabízenejch extra nepotřebuju. Letištní salonky, proč ne. Pojištění řidiče - fajn. Cestovko - fajn. Zbytek mám vykrytej jinde. Vlastně jsem chtěl premium primárně proto, abych nemusel čekat hodinu na přepážce, ale měl komu zavolat, až budu něco chtít.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, ragu napsal:


No konkrétní výhody si snadno vygooglis. Z hlavy - mám zadarmo cestovní pojištění pro sebe a rodinu, pojištění odpovědnosti, world elite kreditku na kterou jsou navázany akce, měl jsem díky tomu levnější pojistku auta, výběry zadarmo, okamžitý platby zadarmo, osobní bankéř. Samozřejmě není to žádná bomba ale zadarmo dobrý.

no prave tohle vsechno vetsinou mam a v zivote nevyuzil :) cestovnich pojisteni hromada, ale stejne to je vetsinou osekana verze, ruznych benefitu a akci taky, jejich "zdarma salonky" na letisti jsou pak stejne plny lidi, atp.

před 24 minutami, Murphy97 napsal:

Jeste bych mozna doplnil, ze me ma bankerka neotravuje, ale je mi partnerem, ktery pro me parkrat udelal i vyznamne nadstandardy, zvlaste v dobe, kdy jsem pobyval mimo republiku. Nemluve o tom, ze v dobe, kdy jeste bylo potreba sem tam neco vyridit osobne, tak za mnou i prijela kam jsem potreboval... Duvera funguje, to je to, co ocekavam

Tak oni se snazi, ale ve vetsine pripadu (alespon) me "self service" vetsinou da stejnou hodnotu. Prave v tom, ze casto cestuji (ehm cestoval), tak tam jsem tu hodnotu mel vetsinou nulovou. Podobne reseni nejaky potreb financovani firemnich veci - protoze tam pres risk stejne osobni banker nic nezmuze. 

Ale mozna je to jen tim, ze tradicni banky nemam rad :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni se snazi, ale ve vetsine pripadu (alespon) me "self service" vetsinou da stejnou hodnotu. Prave v tom, ze casto cestuji (ehm cestoval), tak tam jsem tu hodnotu mel vetsinou nulovou. Podobne reseni nejaky potreb financovani firemnich veci - protoze tam pres risk stejne osobni banker nic nezmuze. 
Ale mozna je to jen tim, ze tradicni banky nemam rad  
 
 

Jak říkám. Zadarmo dobrý :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pěti lety jsem si koupil drahé brýle, které jsou jakože ohýbací, nezlomí se a vydrží. Do helmy na motorku ideál. Loni už jsem přes ně blbě viděl, tak jsem si do nich nechal udělat nová skla a že už i blbě vidím na blízko, tak kombinaci na blízko i na dálku, tenčené, a odolné proti poškrábání... No drahá ta skla byla jako kdysi ty obroučky samotné. A dneska si hraju s dcerou, a lup. Super drahé brýle jsou na dvě půlky. Mě mrskne. Takhle týden před dovolenou... 

Úplně se vidím, jak se tam jdu zeptat, jestli to nejde svařit a oni se mi tam za závěsem chechtají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za me ty salonky teda super. Zvlaste kdyz jsem lital nekam treba 3x tydne pracovne. Troufnu si tvrdit, ze mi to usetrilo vyssi tisice euro za tu dobu 😄 treba v tech v Londyne najdu gin a pivo i poslepu 😀 vzdycky po 16h v obleku a po jednanich to bylo svetle misto dne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Micey napsal:

Jako dobry, ale jestli si lital trikrat tejdne, tak bys mel ty salonky za chvilicku vylitany i bez kreditky..;)

No uz je to nejaky patek a neresili vstupy. 3x tydne to bylo parkrat. Ale v tom Londynskem jsem ten rok byl myslim 23x 😄

edit: mozna se tam po nejake navsteve platil vstup nejakych 15GBP, coz byla porad sranda. To posledni letadlo do Prahy melo skoro vzdy 2h zpozdeni

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak :) bud soucasti bodu, nebo jako rocni pasy, atp. A vetsinou to nejsou salonky kam prijde kazdy majitel kreditky od Sporky (musel jsem si zazertovat) :)

Upraveno uživatelem x591
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, x591 napsal:

no prave tohle vsechno vetsinou mam a v zivote nevyuzil :) cestovnich pojisteni hromada, ale stejne to je vetsinou osekana verze, ruznych benefitu a akci taky, jejich "zdarma salonky" na letisti jsou pak stejne plny lidi, atp.

Tak oni se snazi, ale ve vetsine pripadu (alespon) me "self service" vetsinou da stejnou hodnotu. Prave v tom, ze casto cestuji (ehm cestoval), tak tam jsem tu hodnotu mel vetsinou nulovou. Podobne reseni nejaky potreb financovani firemnich veci - protoze tam pres risk stejne osobni banker nic nezmuze. 

Ale mozna je to jen tim, ze tradicni banky nemam rad :) 

 

 

OK.
Za me bych to uzavrel tim, ze nemluvim o konkretni bance (pac kdybych mel vyse uvedeny pristup v bance X, Y, Z, tak bych byl spokojeny i tam), ale o vztahu. Az tam ten vztah nebude (a doufam a verim, ze se to nestane), tak mozna budu hledat jinde...

Jo, a v dobe boomu benefitu "free letistnich salonku" jsem mel okolo 30 sluzebnich cest za rok. Bylo to fajn 🤪

Edit: po precteni vseho musim dodat, ze muj vztah k bance/bankerovi se zacal profilovat:

- jednak v dobe, kdy se pres elektronicke bankovnictvi nedaly zdaleka delat transakce co dnes,

a

- druhak v dobe, kdy vetsina clenu fora nevedela co je banka 

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2021 v 14:25, Ajaj napsal:

Diky za prani.

Jo takovej napad jsem mel taky (poradne si to lejtko protahnout) + 2h na paddleboard v sobotu a razem jsem byl ze stavu “sakra boli to” v “tvl ja se na tu nohu bolesti nepostavim”.

jak dlouho jsi to lecil? Me doktorka prekvapila, ze mam ted pul roku jet v praskach na redeni krve.

Nekašli na to, měl jsem to v noze a časem bohužel i u jater. A prášky 🙂 sranda, 2 roky jsem si píchal 2x za den, pak jednou a teď jsem za prášky rád..... :-;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...