Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ta Jižní Morava. To je totální peklo tam. Čumím na to s otevřenou hubou a nechápu. Vrátit to do normálu bude trvat měsíce, ne-li roky! Jen než to uklidí, aby mohli začít s opravami bude trvat týdny. Tam bude potřeba armáda řemeslníků. K tomu dnešní ceny materiálů. K tomu mraky zraněných a několik mrtvých. Jímá mě z toho smutek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, u náš to poničilo hromadu aut, skla, plechy, rozbité střechy - a to byly pouze kroupy velikosti tenisového míčku. Já mám na autě důlky na kapotě a celé pravé boční straně, na střechu a skla nic nespadlo, takže můžu jezdit a opravit to nechám později.

Průser je to tornádo v Hruškách, Mikulčicích, Moravské Nové Vsi a Lužicích. Otrhaná hala v Lužicích je strojírenská výroba MND, od roku 2002 do loňského jara jsem tam dělal technologa (kvůli covidu se zbavili důchodců). V hale byly obráběcí stroje včetně CNC.

Pokud máte nějakou volnou korunu, prosím vás o podporu lidí, kteří přišli během pár minut téměř o vše.

Různých účtů je na webu určitě dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "Miluno" video tornáda je fakt masakr. Maj kliku že přežili... ale ten záznam je fakt síla.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tornado-morava-autenticke-video-zabery-z-blizka-policie.A210626_091100_domaci_brzy

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jizni Morava hruza.  Na tu hromadu pomoci jsem si rikal, lidi jsou tady v republice fajn. O vikendu jsem rajtoval na kole v Orlickach, cekal jsem na kamose u autobusove zastavky u Hanicky a na zastavce tohle. Chranena krajinna oblast Orlicke hory . Nekteri turiste, cundraci apod. Jsou megapice.

 

 

91767D48-8DBB-4358-90B4-F33B284D7274.jpeg

F3404521-5950-490C-9D3F-497F49837CB3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...