Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, honza71 napsal:

Lacinej vtip ode me 😎 Ja tyhle situace moc nedavam. Ti lide z me reakce velmi casto poznaji, ze si o nich nemyslim nic hezkeho, coz je vetsinou jeste vic "nabudi" k aktivite :).

Asi nejtezsi zkouskou jsem prosel, kdyz na me pri kontrole na letisti v NY (na ceste zpet do Evropy) rvala na celou halu cerna sekuritacka, a ja ji "musel" slusne odpovedet, ze ji slysim, ale nerozumim ji :D

Nastesti to bylo jeste pred 11.9.

Chtela po mne, at si sundam boty a pasek :D. Pak zavolali bileho muze stredniho veku, ktery se mi omluvil, ze me musi "prosacovat". Sundal jsem si ty boty a pasek, chlapik me zkontroloval jak ve filmu a popral mi dobrej let.

Jak já ti rozumím :-))). Mám to dost podobné, ale snažím se na sobě pracovat. I v práci mi to občas ujede. Jen stále srážku s blbcem nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k Ruzyni - onehdá jsem se vracel z dovolené na Ruzyni a na pás mi vyjel vykuchanej kufr. Odebral jsem se k reklamacím a tam paní znalecky okoukla kufr a pravila: "A že vy jste v tom kufru měl nějakej alkohol?  A pak mi vysvětlila, že kufry projíždí rentgenem a chlápci si tam tipují oběti, co maj v kufru chlast. A láhve z kufru vyoperují... Co je zajímavé, že se to obecně ví a nechává se tomu volnej průběh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, takhle jsem posledně přišel o láhev skotský a karton cigaret. Víc než finanční škoda mě ale štve pocit, že se mi v kufru přehrabuje nějaký obejda. Dobrý bude, až někoho napadne dát cestujícímu třeba do Dubaje do kufru z legrace pár vláken trávy ... Jediná ochrana je kufry balit a při každém podezření na poškozený obal volat místní celníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba pri letu do US mi nikdy kufr zabalit nedovolili. Udelal jsem to jednou a nez mi kufr vzali, musel jsem ho zase vybalit.

Na Ruzyni jsem ale nikdy problem se zavazadly nemel, ale kdyz to slo, tak jsem z Vidne lital radeji (toho casu bydlejice na Morave).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, nickolas napsal:

Já ani nevím kam to dát. Se už asi fakt bodnu...

Dítě musí s přebalením souhlasit...

https://magazin.aktualne.cz/revoluce-v-prebalovani-dite-musi-s-vymenou-plenky-souhlasit/r~113f2a08d8e411eb98380cc47ab5f122/

Řev se dal také brát jako souhlas. Každopádně svět se v zadní část těla obrací tím, že se lidem kecá a určuje něco, co dosud probíhalo v pohodě:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, odjinud napsal:

Tak nam utnuli homeoffice... tak snad na podzim prijde jeste nejaka dalsi vlna.  🙂

Teprve? Můžu ti říct, že pro mě to bylo naopak peklo a snažil jsem se mu vyhejbat, jak to jen šlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro vaše pobavení - včera mi šéfová koupila zmrzlinu. Měl jsem na sobě nové tričko a tak, když mi na něj spadl kousek čokolády, tak jsem se rychle v pracovním křesílku otřepal a zapomněl, že má malej podsedák. Sletěl jsem na zadek skoro z metru a odrazil si ho. Rána to byla pekelná. No a dnes tu s odraženým zadkem, sotva lezu. Já jsem fakt lempl nepoužitelnej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, kuncák7 napsal:

Něco pro vaše pobavení - včera mi šéfová koupila zmrzlinu. Měl jsem na sobě nové tričko a tak, když mi na něj spadl kousek čokolády, tak jsem se rychle v pracovním křesílku otřepal a zapomněl, že má malej podsedák. Sletěl jsem na zadek skoro z metru a odrazil si ho. Rána to byla pekelná. No a dnes tu s odraženým zadkem, sotva lezu. Já jsem fakt lempl nepoužitelnej. 

šéfová zmrzlinu? Asi nějaká protekce, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prostě je. V korporátu přijdou roční odměny v dubnu/květnu. Úřady jsou jen trochu pomalejší, tak to dostal až teď. Ale lépe později, než nikdy!

Doufám, že ti chutnala a při lízaní jsi si vzpomněl co vše dobrého jsi minulý rok pro tento stát vykonal 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Ajaj napsal:

Tak to prostě je. V korporátu přijdou roční odměny v dubnu/květnu. Úřady jsou jen trochu pomalejší, tak to dostal až teď. Ale lépe později, než nikdy!

Doufám, že ti chutnala a při lízaní jsi si vzpomněl co vše dobrého jsi minulý rok pro tento stát vykonal 👍

Ode dněška si vzpomínám velice často. Díky poslední části zon placeného stání, kdy dnes byla spuštěna poslední fáze, mám cca 150 tis. nových přátel a ti mi dají vzpomenout velice vřele, neboj 😒. Dnes bylo nejvřelejší oslovení když se zjistilo, že si pán spletl jméno, tedy omyl. Jinak samé moc pěkné - od de..la či ko..ta po im....la a žáka pomocné školy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...