Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, martar napsal:

Trochu vám to tu odlehčím. Právě jsem dokoukal film Opravdová kuráž a nevím, co si mám myslet... Já ho totiž už jednou viděl, a konec si pamatuju úplně jinak. Tak buď mi ten konec nějakej pán s německým jménem tajně ve filmotéce vyměnil, nebo jsem si v paměti spojil dva různý filmy :)

https://www.csfd.cz/film/12382-marsal/prehled/

https://www.csfd.cz/film/268611-opravdova-kuraz/prehled/

On už to jednou někdo natočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladý měl spárovanou platební kartu ženy se svým Gmail účtem a marně jsme bádali co tam má za platby /pár stovek/.

Hlavně,že nikdo platbu z telefonu nedělal,ono to samo ,to mě kurwa sere.  Takovým lidem patří tlačítkový telefon a fértig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bohus76 Dva zlobiví domácí skřítci, Se a Samo …nejvyšší čas poučit oba dva (manželku i synka) že zneužití platebního prostředku “sa tresce dľa zákona” málem jako padělání peněz - a vzhledem k tomu že drahoušci rozfofrovávají svým způsobem i Tvoje prachy (o které Tě nakonec stáhnou a budou Ti chybět na hodinky), je úplně jedno kdo z nich byl ten vůl co poskytnul a který zneužil… :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to tu nebylo.

Kdo si potrpí na francouzskou kuchyni, měl by začít zpytovat svědomí... a nejde jen o foie gras...

Aneb - kam všude lze zavléct rasisticko-antirasistickou agendu.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francie-jidlo-rasismus-kolonialismus-bile-privilegium-pariz-kritika-mathilde-cohen.A210630_143559_zahranicni_dtt

Edit: tvl fakt nevím jak tohle skončí. 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, bohus76 napsal:

Mladý měl spárovanou platební kartu ženy se svým Gmail účtem a marně jsme bádali co tam má za platby /pár stovek/.

Hlavně,že nikdo platbu z telefonu nedělal,ono to samo ,to mě kurwa sere.  Takovým lidem patří tlačítkový telefon a fértig.

Moje obě děti mají jednu mojí kartu (stejně jako já) přiřazenou u svých gmail účtů. Aby bylo možné jim nakupovat třeba z google play. Nevědí ovšem hesla ke svým gmail účtům a u plateb tou kartou nemají povoleno ověření otiskem prstu a nastaveno, že u všech plateb se musí zadat heslo. Takže pokud chtějí něco koupit, musí za mnou nebo mámou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

No, řady aktivistů by notně prořídly, kdyby někdo zavřel kohoutky, to máš recht.

To je na tom nejhorsi, ze tady mame tlupy bezmozku, co nedelaji nic jineho, nez ze sem tlaci propagandisticke nesmysly 24/7 a nemusi se namahat s tou "obycejnou" praci (kdy lidi dostavaji penize jen za to, co nekdo jiny opravdu potrebuje).

Bylo by dobre prijmout nejakou obdobu americkeho FARA, nejlepe aby tihle odpadci museli kazdy svuj zblept podepisovat "Tenhle text nevyjadruje zajmy obcanu CR"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, geometr napsal:

Moje obě děti mají jednu mojí kartu (stejně jako já) přiřazenou u svých gmail účtů. Aby bylo možné jim nakupovat třeba z google play. Nevědí ovšem hesla ke svým gmail účtům a u plateb tou kartou nemají povoleno ověření otiskem prstu a nastaveno, že u všech plateb se musí zadat heslo. Takže pokud chtějí něco koupit, musí za mnou nebo mámou.

Žena to bohužel nastavila blbě se všemi hesly a pak se divila. Poučení pro příště 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok staré čerpadlo k bazénu nejede. Vyndáno z šachty, rozebráno, vyčištěno, složeno, nejede. Jen tak bzučí. Takže asi rozběhovej kondenzátor. Koukám jakej tam v origo verzi je - buřt se dvěma kabílkama, cbb60 5uF ×-5%, 450V AC C DB, 50/60Hz. Protože tomu vůbec nerozumím, doufám, že seženu ten samej a vyměním. Samozřejmě ani prd, maj buď jiný 5uF nebo podobný 6uF a více. Snažím se teda nastudovat pravidla, zda je tam nějaká tolerance a zda lze použít ten 6uF. No a podle vzorečku z netu mi vyjde, že bych tam měl mít 20uF. Tvl se fakt po.eru... simvás nerozumí tomu tady někdo? :( motor čerpadla 0,28 kW a 220/240V/50Hz, 2800 r/min. A kde dělám chybu že kapacitor vydrží jen rok? Čerpadlo mi v sezóně jede nonstop, takže spíná minimálně. Mám častěji zapínat/vypínat?

IMG-20210706-WA0005.thumb.jpg.26416a173a402999496a4682432cdd3c.jpg

IMG-20210706-WA0004.thumb.jpg.3cc76cdd34a7d532ccaaac1ea22f814a.jpg

U minulého čerpadla co jelo leta jsem taky vyměňoval kondenzator, nechal si v obchodě poradit a takhle to dopadlo :)

IMG-20210706-WA0003.thumb.jpg.08bc50c6898b9f4affe8e3c52ec82d8a.jpg

IMG-20210706-WA0002.thumb.jpg.aae7b7984aa03fb1bed12d75e3782edf.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? No super, moc děkuju :) zítra ráno teda objednám těch kondenzàtorů aspoň deset, jestli sem nikdo nenapíše jiný názor. Jen mi pŕijde divná ta poučka na netu: 1kW/cca 70uF. Protože to nesouhlasí s mou origo konfigurací 0,28kW/5uF. 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...