Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Už jsem všechno pochopil. Už před sametem bolševik přišel na to, že se k nám jen tak nedostane, protože jsme nekriticky milovali vše, co přišlo ze západu. Tak vyrazil na východ a teď k nám přichází z milovaného západu. Zápaďany oblbnul, ty s ním neměli 40 let zkušeností, ale na nás si nepřijde. Bude to ale těžký boj. Mladí tu zkušenost bohužel nemají...

Dnes jsem měl vyrazit na dovolenou. Umírá mi tchýně, tak pojedu tak akorát do ... Nějak mě dneska všechno SERE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRE, ale strasne.

V zari jsem se odstehoval z bytu. Platil jsem elektrinu 1730 mesicne. Spotreba tam byla za max 3k tim padem za cely rok. Takze treba 17 preplatek..

 

No ted mi prislo vyuctovani. Preplatek 300kc, jdu se podivat na elektromer, protoze spotreba nebyla absolutne realna. Elektromer novy a spotreba nova. Tak jim volam. Pry mi to nemohli ze stareho precist tak jsme to udelali odhadem. Fuck off. Mam komunikaci v emailu jak ten byt nabizim. Muze mi asi 20 lidi dosvedcit, ze jsem tam nebydlel. Mam predavaci protokol z noveho bytu. A vyuctovani z plynaren, ze tam nebyla skoro zadna spotreba. Nevite da se nejak branit? A jeste ten hajzl na lince mel odvahu potom co mi s plnou vaznosti rekl, ze muzu byt rad, ze mi dali o 5% nizsi spotrebu nez minuly rok, nabidnout plyn. 

To zajdu zapalit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mam kamarady co me stehovali. Realitaka co tam byl jak to bylo prazdne. Predsesu svj z noveho. Emailovou komunikaci z druzstva, ze ten byt je prazdny atd atd... nedela tu nekdo u PRE?  

To si fakt delaji prdel.

Ani nic nenapisou. Proste nazdar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni tri mesice bojuju se vsema moznyma i nemoznyma uradama. Je to na delsi povidani. Nicmene mne to naucilo dve veci. Vsechno resit osobne na pobockach a jinych jejich mistech. Strasny opruz, ale jedine se mi osvedcilo. A slovo "nejde" nebrat jako odpoved a trvat na hledani reseni. Zatim mam rekord u prepazky 71 minut. Zrovna dneska jsem byl po 4-te na CEZu. Pricemz posledni dve navstevy uz mne typek poznal a uplna pohoda.

A to, co popisujes se obdobne stalo kdysi u nas na baraku. Jenze babicka si psala kazdy den spotrebu plynu a kdyz prisli s tim, ze je nedoplatek nekolik tisic, tak sem tam zasel a oni nakonec cukli a rekli, ze tam mohla byt chyba v meridle a "vypocetli" to nejak pomerove. Pritom to vsechno sedelo. Oni to zkratka zkusili a cekali, kdo to zaplati. Ja osobne vim prd, jake byly spotreby, takze bych to zaplatil a neresil. Zkouseji, kam az muzou zajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, vojta1 napsal:

PRE, ale strasne.

V zari jsem se odstehoval z bytu. Platil jsem elektrinu 1730 mesicne. Spotreba tam byla za max 3k tim padem za cely rok. Takze treba 17 preplatek..

 

No ted mi prislo vyuctovani. Preplatek 300kc, jdu se podivat na elektromer, protoze spotreba nebyla absolutne realna. Elektromer novy a spotreba nova. Tak jim volam. Pry mi to nemohli ze stareho precist tak jsme to udelali odhadem. Fuck off. Mam komunikaci v emailu jak ten byt nabizim. Muze mi asi 20 lidi dosvedcit, ze jsem tam nebydlel. Mam predavaci protokol z noveho bytu. A vyuctovani z plynaren, ze tam nebyla skoro zadna spotreba. Nevite da se nejak branit? A jeste ten hajzl na lince mel odvahu potom co mi s plnou vaznosti rekl, ze muzu byt rad, ze mi dali o 5% nizsi spotrebu nez minuly rok, nabidnout plyn. 

To zajdu zapalit....

Vedieť to, mohol si tam ťažiť celé to obdobie kryptomeny... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, vojta1 napsal:

Jeste mam kamarady co me stehovali. Realitaka co tam byl jak to bylo prazdne. Predsesu svj z noveho. Emailovou komunikaci z druzstva, ze ten byt je prazdny atd atd... nedela tu nekdo u PRE?  

To si fakt delaji prdel.

Ani nic nenapisou. Proste nazdar. 

Nemáš náhodou zapsaný stav elektroměru k nějakému datu? Čistě náhodou. 

Poslal bych písemnou reklamaci (normálně emailem), s tím že nesouhlasíš se způsobem dopočtu, můžeš doložit stav k datu xx, a celkově by spotřeba tedy měla činit zhruba stejné množství jako za předchozí období. V případě zájmu z jejich strany můžeš doložit podpůrná svědectví že Tvoje tvrzení a spotřeba je správně. Čekáš vyrozumění do 30 dnů ale uvítáš rychlejší a vstřícné řešení vzhledem k dobrým dosavadním vztahům. 

Pět vět a tečka.

Neuznají-li reklamaci, neplatit a informovat společnost že nesouhlasíš se zamítnutím a budeš očekávat pozvánku k soudu, kde předložíš své důkazy vs. jejich dopočet, zjevně mylný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tom4 napsal:

Nemáš náhodou zapsaný stav elektroměru k nějakému datu? Čistě náhodou. 

Poslal bych písemnou reklamaci (normálně emailem), s tím že nesouhlasíš se způsobem dopočtu, můžeš doložit stav k datu xx, a celkově by spotřeba tedy měla činit zhruba stejné množství jako za předchozí období. V případě zájmu z jejich strany můžeš doložit podpůrná svědectví že Tvoje tvrzení a spotřeba je správně. Čekáš vyrozumění do 30 dnů ale uvítáš rychlejší a vstřícné řešení vzhledem k dobrým dosavadním vztahům. 

Pět vět a tečka.

Neuznají-li reklamaci, neplatit a informovat společnost že nesouhlasíš se zamítnutím a budeš očekávat pozvánku k soudu, kde předložíš své důkazy vs. jejich dopočet, zjevně mylný.

 

No já už jim to právě zaplatil v zálohách. Už jsem řešil s kamarádem. Dnes tam zajdu. Mám asi 300 svědků, protože jsem ten byt prodával. Do toho se mi fakt nelíbí, že mi vyměnili elektroměr aniž by dali vědět.. 

Jo a taky mám hovor který se u nich nahrává 3 měsíce z5, že mě už nebaví platit 1800 měsíčně za elektřinu v bytě, kde už od října nebydlím a jestli to nejde snížit. Určitě to tak nenechám.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zálohy, pardon, to mi nedošlo. Reklamaci určitě, u něčeho obdobného jsem vyhrál s ČEZ a nad Innogy, ani jeden nechtěl k soudu a uznal neoprávněnost svých vykouzlených požadavků. Jednou to bylo v jednotkách a podruhé v desítkách tisíc. Držím palce.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takle to měl tchán s restaurací. Už rok je v důchodu a nedělá, hospoda zavřená a najednou mu přišel doplatek za elektriku na 40tis. Se trochu zhrozil cože to jako je, když tam nikdo rok není. No a ty blbci se prej nemohli dostat na elektroměr, tak mu spočítali nějakej průměr z minulých let. Hned tam volal, vyfotil skutečný stav elektroměru a nakonec mu vraceli 6k....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem měl potíže s E-ON při přechodu k jinému dodavateli, chtěli taky větší doplatek, kdy udělali odhad stavu elektroměru. Velice rychle to změnili, když jsem jim dodal naskenované odečty elektroměru za poslední 2 roky, které jsem dělal každý měsíc. Teď odečty dělám jednou za 3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jsem reagoval na některé zprávy se dvou, třídenním odstupem a už se mi podruhé stalo, že jsem tim někoho téměř hrubě urazil a dostalo se mi nepěkné reakce. Přitom mě to ani tak nenastvalo jak mě to spíš mrzelo. Přitom nešlo o nic zásadního. Divná doba,kdy člověk chce mít všechno hned.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

@vojta1 Jak mohli vyměnit elektroměr a nedat Ti (aspoň do schránky) protokol s datem a zapsaným starým + novým stavem?

Jak rikam, dle pana z linky. Nesel precist stav, tak pri odectu dali novy a urcili odhadem. Nedali mi vedet vubec nic... 

Zitra tam jdu a pokusím se nikoho nezabít. Pokud bude mít chování jako pán na lince, tak to možná nezvládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vtipný bod, člověk od kterého jsem kupoval nový byt je v dozorčí radě PRE. Což teda není úplně pomoc, dost jsem ho seřval. Ztratil asi půlku klíčů a dodat mi papír na přepis energií mu trvalo půl roku. 

Njn Piráti... dělal předtím v nějaké neziskovce. Pokaždé co jsem ho viděl byl sjetý, jo a den před předáním mi tohle nakreslil na stěnu, sympaťák...

Povšimněte si prosím nápisu srát,šukat atd u jednotlivých hodin. Taky mám foto koupelny a záchodu, ale to tady nechci publikovat. A taky teda zazdili okno do světlíku a chtěli udělat díru do nosné stěny bez statika. Měli je tu moc rádi. Zas jsem koupil byt u řeky za asi 70% tržní ceny...

16263675699721471206998616992940.thumb.jpg.8f35efd2bed127cd0480a4389e1d70a2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...