Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, eskimak napsal:

A aky je na to dovod? Akoze software? O tom hodne pochybujem. Ci len ide o to ze firma nakupuje len iphone? Cize android si musis kupit sam.

Firma nechce udrzovat dva systemy pro spravu, airwatch od vmware uz nevyhovuje, takze asi tak....notas mam ted levnejsi nez telefon, kam ten svet speje 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si tím prošel, ikdyž tento způsob "automatického" přenostu dat jsem nevyužil. Fotky a kontakty jsem pomocí stolního počítače zkopíroval z jednoho cloudu do druhého. Emaily jsou tak jako tak na serverech poskytovatlů - jediné, co jsem nezachránil, byly SMS, což mi ale nijak nevadí. Nicméně, že by se ze mě stal zarytý jablíčkář, to rozhodně říct nemůžu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštval mě dovozce Bowers and Wilkins, respektive výrobce. Pro jejich bezdrátová sluchátka P5 Wirelles neposkytují opravnám náhradní baterie. Celý jejich servis spočívá v tom, že v případě záruční opravy vymění kus za kus. Nezáruční oprava je opět výměna kus za kus. Což je služba ke sluchátkům za 10K+ naprd. To si mám každé 3 roky koupit nová drahá sluchátka jen kvůli baterce?

Pročítal jsem zahraniční fóra a Bowers se takhle chová k většině jejich bezdrátových sluchátek.  

 

 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Micey napsal:

A to jim nevydrzi baterka tri roky..?

Má už kapacitu cca 50%. Takže si je občas zapomenu přes noc dobýt a pak mi nevydrží x pracovních video callu po sobě. Zkoušel jsem na netu najít náhradní baterku, ale nikde nic není. 

Já to mám se sluchátky složitější, protože sluchátka přes uši (Bowers PX7, nové Apple Airpody Pro, Bang Olufsen H9) mě v uších vytváří nepříjemný tlak (já se nemůžu potápět a ani šnorchlovat a ani moc dávat hlavu pod vodu). A sluchátka na uši s kulatými polštářky a dírou vevnitř (Bowers PX5, Bang Olufsen H4) mi dělají stejný problém.  S peckama  mám stejný problém. 

Bowersy P5 mají polštářky na uši, ale mají vnitřní stranu sluchátek rovnou, takže je na uších snesu. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, siwi napsal:

Taky jsem si tím prošel, ikdyž tento způsob "automatického" přenostu dat jsem nevyužil. Fotky a kontakty jsem pomocí stolního počítače zkopíroval z jednoho cloudu do druhého. Emaily jsou tak jako tak na serverech poskytovatlů - jediné, co jsem nezachránil, byly SMS, což mi ale nijak nevadí. Nicméně, že by se ze mě stal zarytý jablíčkář, to rozhodně říct nemůžu...

ja to zkousel jen z prdele, co se prenese a vypada ze to funguje, kontakty, sms, fotky bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Tomuto nerozumiem. Vertikálne farmy sú predsa príklad industrializácie kŕmneho reťazca a udržateľného hospodárstva, nie?

Máš recht předsedo, vyjádřil sem se nejasně.

Je to samozřejmě industrializace, ale ta správná, udržitelná, 0-emission, ba spíš naopak přispívající k likvidaci bordelu ve vzduchu, zlomkovou spotřebou vody a dalších zdrojů, velmi jednoduchým efektivním zpracováním bez potřeby čistit apod.

Měl jsem na mysli industrializaci chovu (95% např US krmí 4 firmy), GMO s cílem likvidace konkurenčních farem a firem (Monsanto např - ano Gates tady má významný podíl), atd atd.

Když se podívám například na statistiky vyprodukovaného CO2 do ovzduší, průmyslový chov zvířat ke konzumaci lidstvem má aktuálně přes 15% světového podílu.
Vůbec nemluvím o faktu, že například ty krávy jsou na obřích plochách bez jakékoliv zeleně (protože logicky to tam nepřežije, když jsou jich tam desítky tisíc na jednom fleku), spotřeba vody, energie a tun chemie na vypěstování "krmení" pro ten dobytek chlastá přírodní vodní zásoby do sucha a devastuje okolní ekosystémy a transport toho všeho jsou další nezanedbatelná procenta.

A přitom se to dá dělat v hale v kontrolovaným klimatu, se zlomkem spotřeby všeho výše zmíněného a třeba laboratorně vyrostlý maso (záměrně nepíšu vypěstovaný, protože to fakt samo roste) je od toho z poražený krávy o několik tříd kvalitnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Já to mám se sluchátky složitější, protože sluchátka přes uši (Bowers PX7, nové Apple Airpody Pro, Bang Olufsen H9) mě v uších vytváří nepříjemný tlak (já se nemůžu potápět a ani šnorchlovat a ani moc dávat hlavu pod vodu). A sluchátka na uši s kulatými polštářky a dírou vevnitř (Bowers PX5, Bang Olufsen H4) mi dělají stejný problém.  S peckama  mám stejný problém.

Jen me v teto souvislosti napada - co zkusit nejaka otevrena over-ear sluchatka od Sennheisera? Ty maji vnitrni prostor propojen s vnejskem (proto otevrena), ale na druhou stranu zvukove neizoluji od vnejska, takze se nehodi do hlucnych mist. A Sennheiser zvuk umi i lip nez ruzni Bang & Ohluchjsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, JoyStick napsal:

Je to samozřejmě industrializace, ale ta správná, udržitelná, 0-emission, ba spíš naopak přispívající k likvidaci bordelu ve vzduchu ...

Měl jsem na mysli industrializaci chovu (95% např US krmí 4 firmy), GMO s cílem likvidace konkurenčních farem a firem  ..., atd atd.

OK, vsjo jásno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, JoyStick napsal:

Máš recht předsedo, vyjádřil sem se nejasně.

Je to samozřejmě industrializace, ale ta správná, udržitelná, 0-emission, ba spíš naopak přispívající k likvidaci bordelu ve vzduchu, zlomkovou spotřebou vody a dalších zdrojů, velmi jednoduchým efektivním zpracováním bez potřeby čistit apod.

Měl jsem na mysli industrializaci chovu (95% např US krmí 4 firmy), GMO s cílem likvidace konkurenčních farem a firem (Monsanto např - ano Gates tady má významný podíl), atd atd.

Když se podívám například na statistiky vyprodukovaného CO2 do ovzduší, průmyslový chov zvířat ke konzumaci lidstvem má aktuálně přes 15% světového podílu.
Vůbec nemluvím o faktu, že například ty krávy jsou na obřích plochách bez jakékoliv zeleně (protože logicky to tam nepřežije, když jsou jich tam desítky tisíc na jednom fleku), spotřeba vody, energie a tun chemie na vypěstování "krmení" pro ten dobytek chlastá přírodní vodní zásoby do sucha a devastuje okolní ekosystémy a transport toho všeho jsou další nezanedbatelná procenta.

A přitom se to dá dělat v hale v kontrolovaným klimatu, se zlomkem spotřeby všeho výše zmíněného a třeba laboratorně vyrostlý maso (záměrně nepíšu vypěstovaný, protože to fakt samo roste) je od toho z poražený krávy o několik tříd kvalitnější.

Problém je ten, že lidí, kteří si naivně myslí, že jimi nařízenou regulací, osvětou v práci nebo svým působením na sociálních sítích dokáží vyřešit BLM, LGBT,  (ať už úředníci v Bruselu, novináři, influenceři atd) ... je bohužel více než lidí - techniků, vědců, expertů na zemědělství, atd... tedy lidí, kteří ty problémy dokážou alespoň částečně řešit.

Včera jsem na Linkedin zaznamenal příspěvek jedné HR pracovnice, která si povzdechla, že ta reklamní LGBT kampaň už začíná škodit. Způsobilo to cekem flame, kde ji někteří čeští i zahraniční uživatelé linkedin psali, že by ji za to firma měla vyhodit, že by za to měla nést následky atd....

pěkné, pěkné......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...