Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 20 minutami, Radek124 napsal:

Lidi které nebaví sekání trávy a bláto v záhoncích by si měli před haciendou postavit větší parkink a k němu opulentní příjezdovou betonovou cestu, s kruháčem a fontánou uprostřed :speak_cool:

Koukám, že ty se dnes se svým specifickým humorem realizuješ ve všech vláknech.

Věř tomu, že dlažby a příjezdovky jsem udělal co to šlo. Fontánu a kruháč asi ne, ale každej máme jinej vkus. No a jestli tě to sekání baví, tak se můžeme domluvit na brigádách, já budu rád a ty se můžeš relizovat.

stankoff: zvážím, konečně přínosný názor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Jo, ovce sou supr, pokud radsi misto travy hovna..:)

eště jeden efekt to má, ony ty béhovada vypasou jen to co jim šmakuje, takže se to neobejde bez doladění. Jinak ta zahrada pak vypadá poněkud podivně. Vyholené plochy, tuatam dozdobené trsy kopřiv a bodláků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VS napsal:

Kup si robota. U souseda to jezdí 24 hodin denně a nic není slyšet.

Robota mi demonstroval soused, kterej to prodává a servisuje. A to konktrétně vrcholové modely dvou značek. Mimo to, že všude musíš rozvést dráty tak se to za těch 20min 3x zastavilo. Musel jsem se smát. Jednou šel okolo pes a čuchnul k tomu. Podruhé se toho dítě dotklo a potřetí se zastavil u drátu sám. Nic moc promo :D

Ale narovinu chápu že u rovného nečlenitého pozemku, ideálně čtverce to má robot své opodstatnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Radius napsal:

Robota mi demonstroval soused, kterej to prodává a servisuje. A to konktrétně vrcholové modely dvou značek. Mimo to, že všude musíš rozvést dráty tak se to za těch 20min 3x zastavilo. Musel jsem se smát. Jednou šel okolo pes a čuchnul k tomu. Podruhé se toho dítě dotklo a potřetí se zastavil u drátu sám. Nic moc promo :D

Ale narovinu chápu že u rovného nečlenitého pozemku, ideálně čtverce to má robot své opodstatnění.

Mozno sused predava vrcholove modely divnych znaciek. V okoli (susedia) bezia nejake roboty strednej triedy (cca 1-2k eur) a pocas sezony sa toho nemusia chytit. 

Ja som lenivy zakopat kabel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Husqvarnu a ani neviem, ze ju mam. Keby mala naozaj nejaky problem, tak mi to oznami cez mobil. Viem ju cez mobil aj komplet skontrolovat. Naozaj je upne samostatna a krasne si poradi aj s mojim nevodorovnym pozemkom. No ale na druhej strane stala "trocha" viac ako 1-2k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TS Bohemia výborný příklad debility velké firmy, kdy jsou schopni poslat 6 výrobků v 6ti balíčcích zvlášť. Jako duše na kolo zabalená a poslaná zvlášť, košík na bidon zvlášť a tak 😀 v kombinaci s DPD a "změňte si den doručení", kdy si to člověk změní ale stejně volá borec že něco z toho má na autě, něco doveze zítra a něco mi nechá teda na výdejně . . . to je banda debilů tohleto až to bolí. 

Ale jen od smíchu.

Horší už je, a bolí to i peněženku, Kärcher. Tlaková myčka K5 už je řada co nemá uvnitř jen hromadu plastu, taky si to nechaj zaplatit. Ovšem to pouhých 5ti letech se taková věc posere (prasklé čerpadlo nebo vinou gufera teče voda do motoru, odešlo vinutí motoru), tak je podle Kärcheru oprava nerentabilní. Mimochodem paušální servis tohoto si účtují 3.300,- Kč plus díly. 

Umyje to tak 15x za rok auto tipuju a 2x jsem s tím opláchnul terasu. Osobní sluha by vyšel levněji. 

No nic, takovej krám už do baráku nikdy nesmí, prodám to za tašku hrušek na ND a pořídím z Lidlu, ta je prý fajná a i kdyby vydržela jen 5 let tak jsem oproti Kärcher v balíku. Další zk.venej korporátní produkt který nechá zákazníka plavat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tom4 napsal:

TS Bohemia výborný příklad debility velké firmy, kdy jsou schopni poslat 6 výrobků v 6ti balíčcích zvlášť. Jako duše na kolo zabalená a poslaná zvlášť, košík na bidon zvlášť a tak 😀 v kombinaci s DPD a "změňte si den doručení", kdy si to člověk změní ale stejně volá borec že něco z toho má na autě, něco doveze zítra a něco mi nechá teda na výdejně . . . to je banda debilů tohleto až to bolí. 

Ale jen od smíchu.

Horší už je, a bolí to i peněženku, Kärcher. Tlaková myčka K5 už je řada co nemá uvnitř jen hromadu plastu, taky si to nechaj zaplatit. Ovšem to pouhých 5ti letech se taková věc posere (prasklé čerpadlo nebo vinou gufera teče voda do motoru, odešlo vinutí motoru), tak je podle Kärcheru oprava nerentabilní. Mimochodem paušální servis tohoto si účtují 3.300,- Kč plus díly. 

Umyje to tak 15x za rok auto tipuju a 2x jsem s tím opláchnul terasu. Osobní sluha by vyšel levněji. 

No nic, takovej krám už do baráku nikdy nesmí, prodám to za tašku hrušek na ND a pořídím z Lidlu, ta je prý fajná a i kdyby vydržela jen 5 let tak jsem oproti Kärcher v balíku. Další zk.venej korporátní produkt který nechá zákazníka plavat. 

Tlakovku z Lidlu máme a zatím spokojenost-za ty prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Tom4 napsal:

TS Bohemia výborný příklad debility velké firmy, kdy jsou schopni poslat 6 výrobků v 6ti balíčcích zvlášť. Jako duše na kolo zabalená a poslaná zvlášť, košík na bidon zvlášť a tak 😀 v kombinaci s DPD a "změňte si den doručení", kdy si to člověk změní ale stejně volá borec že něco z toho má na autě, něco doveze zítra a něco mi nechá teda na výdejně . . . to je banda debilů tohleto až to bolí. 

Ale jen od smíchu.

Horší už je, a bolí to i peněženku, Kärcher. Tlaková myčka K5 už je řada co nemá uvnitř jen hromadu plastu, taky si to nechaj zaplatit. Ovšem to pouhých 5ti letech se taková věc posere (prasklé čerpadlo nebo vinou gufera teče voda do motoru, odešlo vinutí motoru), tak je podle Kärcheru oprava nerentabilní. Mimochodem paušální servis tohoto si účtují 3.300,- Kč plus díly. 

Umyje to tak 15x za rok auto tipuju a 2x jsem s tím opláchnul terasu. Osobní sluha by vyšel levněji. 

No nic, takovej krám už do baráku nikdy nesmí, prodám to za tašku hrušek na ND a pořídím z Lidlu, ta je prý fajná a i kdyby vydržela jen 5 let tak jsem oproti Kärcher v balíku. Další zk.venej korporátní produkt který nechá zákazníka plavat. 

Bohuzial mas pravdu. Karcher je smejd najhrubsieho zrna. Po 4 rokoch trapenia, 2 zarucnych, 1 pozarucnej (pausalnej) oprave, podani podnetu na obchodnu inspekciu a dohre s riaditelom na Slovensku by som si od tej firmy nekupil uz ani cistiaci prostriedok. Produkt totalny shit a pristup servisu/zastupenia este horsi.

Nasledoval Bosch ktory sluzi uz stvrty rok bez zavahania, venoval som ho sestre a isiel do inej kategorie, Kranzle. Verim ze bude sluzit navzdy. Ale ak by nie, tak cierna "profi" rada z lidlu je dalsia volba. Od Karcheru uz nikdy nic, a kazdeho od toho budem odradzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eskimak napsal:

Bohuzial mas pravdu. Karcher je smejd najhrubsieho zrna. Po 4 rokoch trapenia, 2 zarucnych, 1 pozarucnej (pausalnej) oprave, podani podnetu na obchodnu inspekciu a dohre s riaditelom na Slovensku by som si od tej firmy nekupil uz ani cistiaci prostriedok. Produkt totalny shit a pristup servisu/zastupenia este horsi.

Nasledoval Bosch ktory sluzi uz stvrty rok bez zavahania, venoval som ho sestre a isiel do inej kategorie, Kranzle. Verim ze bude sluzit navzdy. Ale ak by nie, tak cierna "profi" rada z lidlu je dalsia volba. Od Karcheru uz nikdy nic, a kazdeho od toho budem odradzat.

No pěkně,Karcher 5 mám pátý rok, využívám ho celkem dost- auta, fasada, dlažba kolem baráku, atd. Zatím teda jede,ale jak to čtu,tak po nástupci se možná poohlédnu jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Americkej napsal:

Karcher už mi do chalupy nesmí. Měl jsem vysavač, nějakej stavební horní řadu. Chcípnul na motor tejden po záruce. Oprava nerentabilní. A to si u mě žil jak v bavlnce. Teď mám pátým rokem Narexe a zatím drží.

Tlakový čistič Karcher profi rada za 850,- éčok na domáce umytie auta. Používaný 2 roky možno 20x za rok 2x prasknutá tlaková hlavica na rovnakom mieste-reklamačku neuznali, potom jeblo čerpadlo a osobne som ju od zlosti dokončil opačnou stranou sekery- nikdy viac. Celý Karcher nech si strčia do RITI !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...