Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Prochy68 napsal:
před 2 hodinami, Murphy97 napsal:
Presne tak, kamarade. O vikendu uz po Evrope nejezdime. Treba ted jedeme utery - utery....

Taky bych jel ve vsedni den, ale dovolena na me vysla takhle a kazdy den se pocita, takze to vyslo na sobotu rano...... madarsky hranice znam, stal jsem tam mockrat, ale abych 4x sjizdel z dalnice abych si po okreskach urychlil cestu, to se mi jeste nestalo.

Buď rád, já sice vyjel v pátek ráno, ale už v pondělí mi zaměstnavatel dovolenou zrušil a v úterý ráno nástup 😞 kolegyni odvezli se žlučníkem rovnou na sál a další kolega je ve Francii. Zatím se ani moc nekroutili, když jsem to chtěl proplatit, ale dokud nejsou peníze na účtě, tak …… Další dovolenou snad v září, dřív se nechytám, vše už rozplánováno 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Irwinek napsal:

Klidek, to je politicky bulvar seznam zpravy - hnojomet progresivnich parazitu. Ti skandalizuji cokoli, aby mohli ostatni k necemu nutit. To je podstata jejich duse - nutit ostatni k cemukoli, jedine to jim dela dobre. Fakt, ze chudak holka chytla covida opravdu neznamena, ze nekdo musel neco zanedbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, parnistroj napsal:

Klidek, to je politicky bulvar seznam zpravy - hnojomet progresivnich parazitu. Ti skandalizuji cokoli, aby mohli ostatni k necemu nutit. To je podstata jejich duse - nutit ostatni k cemukoli, jedine to jim dela dobre. Fakt, ze chudak holka chytla covida opravdu neznamena, ze nekdo musel neco zanedbat.

Tvl, z kterého jseš kmene?! To mi hlava nebere, k čemu mě nutí Seznam zpravodajství...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Užitečný web s kamerami na hraničních přechodech:

https://www.amss.org.rs/na-putu/stanje-na-putu/strana/kamere?naxi_kamere=&granica_select=horgos2

Martina trumfnu čekáním v Nagylac 11,5 hodiny. Na Horgoš v létě nikdy nejedu, jedině Kelebija. Letos vyšel svátek muslimů Kurban Bajram na 20.7., takže bude celé léto přesun turků v obou směrech obrovský.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shaggy napsal:

Aha. Tak sorry. V mhd som nesiel asi 20 rokov. Ale pred casom v Tatrach som siel tym tatranskym vlacikom a sms listok ma stal asi 4 nasobok bezneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

To je pirátská logika na magistrátu 🙂 

Říkal Andrej ve svém "pirátském okénku"? :)

Raději bych pozornost upřel na provizi, kterou vysoutěžila firma provozující SMS jízdenky, přičemž dané výběrko bylo myslím uspořádáno za úplně jiného složení magistrátu...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Koukam, ze dementni logika, kdo neliba zadek pirátum je Andrejovec, funguje 🙂 

Myslim, si ze si nejaky blb z magistratu mohl davno srovnat marze a system prodeje tak, aby listek stal vsude stejne. Stejna je mimochodem piratska logika v soucasnem zdrazeni P+R parkovist (asi aby se ulevilo mestu od automobilove dopravy) nebo brilantni system zprujezdneni ulic tzv. cyklostezkami (napr. Vlatvska, Podoli, apod.) a o super uzavirkach a jejich objizdkach (nabrezi) ani nemluve. Čau lidi 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...