Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštvalo ? 
Ne, ale nasralo . 
 A není to politika , jsou to moje šmatlavé ruce. 
Včera jsem sekl do srnčí kosti pod plecí a tohle je výsledek ! 
 

Umite mi tam prosím někdo v Praze ťuknout asi céóčkem ? Já už si to potom začistím. 
dekuji ZŠ případnou SZ2C8E93E4-C597-4397-BD50-A7AB6ECCA1E3.thumb.jpeg.a4c6ce0a5a9675b4e1887650b3c3b5c9.jpeg

BE7F68A0-94EF-44E8-B985-CEB67217AD30.png

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, bohus76 napsal:

Raději odbrousit,ten návar tam nevydrží .

No jo ale to odbrousím tu tvrdou křehkou ocel z hrany čepele u ostří a zbyde mi tam hlína. Ještě mně napadl nějaký Argon a speciální sváření ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

PPL, to je pořád. Něco podělají, pak něco slíbí a následně to udělají znovu. Výsledek je mrzí nás to, pokud jste nespokojen použijte jinou společnost. Nicméně na to co jsme Vám 3x slíbili dle smluvních podmínek nemáte právo. Zjednodušeně mi řidič řekl, že se mu ke mně nechce jezdit a jestli balík chci, tak si ho můžu vyzvednout na opačné straně Prahy. No a operátor mi řekl, že je jejich služba na hovno a že mi rozumí a taky by použil raději zasilkovnu, do nahravaného hovoru 😀

Já chvíli dělal provoz, sice ne logistiky ale řekl bych, že v té firmě toho moc nefunguje.

Pokud můžete použijte Zásilkovnu :)

Tím pro mě končí i Zalando, škoda... 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobnu a viacnasobnu skusenost s PPL,proste tragedi....Kurier ma nezastihol doma, tak ze mi to necha v parcel shope.Tak sa ho pytam,ze dokedy maju otvorene,lebo som do 16tej v praci a on ze do 17tej,tak super....Ale uz mi nepovedal ze baliky sa vydavaju len do 16tej,aj ked je obchod otvoreny do 17tej....Ani mi ten balik nevydali a ze 2krat sa neda zmenit miesto vydaja....Odvtedy som s nimi skoncil a v kazdom e shope sa ospravedlnim a zrusim objednavku ked to ma ist cez PPL....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Organizace" očkování proti strašlivě infekčnímu koronáči v Boskovické bólnici - kdo můžete, tak se proboha tomu prdelákovu velkým obloukem vyhněte. Fronta na hodinu na jedné úzké vydýchané chodbě. Apropos, když jsem odcházel, tak tam ještě saniťáci přímo mezi ty lidi doštuchali lůžko s polomrtvou babkou, aby tam nebylo tolik zbytečně volného místa...

IMG_5728.thumb.jpeg.2da7fbdc32d671d18841ccb359457f8e.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Radek124 napsal:

"Organizace" očkování proti strašlivě infekčnímu koronáči v Boskovické bólnici - kdo můžete, tak se proboha tomu prdelákovu velkým obloukem vyhněte. Fronta na hodinu na jedné úzké vydýchané chodbě. Apropos, když jsem odcházel, tak tam ještě saniťáci přímo mezi ty lidi doštuchali lůžko s polomrtvou babkou, aby tam nebylo tolik zbytečně volného místa...

 

To je to řízený promořování ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radek124 napsal:

"Organizace" očkování proti strašlivě infekčnímu koronáči v Boskovické bólnici - kdo můžete, tak se proboha tomu prdelákovu velkým obloukem vyhněte. Fronta na hodinu na jedné úzké vydýchané chodbě. Apropos, když jsem odcházel, tak tam ještě saniťáci přímo mezi ty lidi doštuchali lůžko s polomrtvou babkou, aby tam nebylo tolik zbytečně volného místa...

IMG_5728.thumb.jpeg.2da7fbdc32d671d18841ccb359457f8e.jpeg

Je to cajk.... všichni mají ponožky, aspoň po kotníky..... kurva, čumím znovu, modrá dvojka v levo nemá....je to v prdeli

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl každého 10. státního úředníka zastřelit. A když to nepomůže tak znovu.

Pár životních triků. Na poštu chodit zásadně 2min před zavíračkou a ideálně v pátek. To je vše nic jiného zatím nefunguje. To stejné úřady.

To je pořád, nikdo tam není, čekám skoro hodinu na registru a ženské si tam povídají. A když jsem říkal, že mají 10 minut a pak začnu kopat do věcí. Tak se smály. Co mám dělat aby mě brali vážně? 

Možná každého 5. sorry Kuncáku, zlatý důl pro idioty fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...