Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, miccalek napsal:

Noaco, já ty papuče aj s ponožkama nosím v práci. Akorát ne dnes, je tu audit izo, tak mám obuté komisňáky.

Proti gustu.....dá se chodit v čemkoliv. Já si pamatuju, že stařík chodil celoročně v zateplených holinách :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vojta1 napsal:

Tvl každého 10. státního úředníka zastřelit. A když to nepomůže tak znovu.

Pár životních triků. Na poštu chodit zásadně 2min před zavíračkou a ideálně v pátek. To je vše nic jiného zatím nefunguje. To stejné úřady.

To je pořád, nikdo tam není, čekám skoro hodinu na registru a ženské si tam povídají. A když jsem říkal, že mají 10 minut a pak začnu kopat do věcí. Tak se smály. Co mám dělat aby mě brali vážně? 

Možná každého 5. sorry Kuncáku, zlatý důl pro idioty fakt.

Zcela sdílím tvé pocity. Já jsem měl podobný stav, když jsem si šel pro řidičák v "době covidové" tzn. jediné možné vyzvednutí až po online registraci (která byla beznadějně plná), aby se jim tam nehromadili lidi. Po týdnu zkoušení jsme ukořistil jeden termín. Příjdu tam, nikde ani noha, otevřené dvě okýnka (z dvaceti, nebo kolich jich tam je) a další tři úřednice které se vybavovaly u kafíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se snažil 2 týdny dovolat na stavební úřad Prahy 5. Jó pane, to dnes už tu nikdo není, zkuste středu mezi 8-9 :D 

Jinak s tím kopáním, to je jak jsem si šel pro potvrzení k doktorovi na zbroják. A doktor a na co to chcete? A já, kdyby mě někdo nasral. On se zasmál a dal mi to. A já si říkal tvl čemu se směje :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se večer vracím domů, lup a kamínek a na skle malá dírka. Nejhorší že v ponďelí v 5 ráno valím na týden do Prahy na služebku. Mam to zkusit nechat zalepit nebo zkusit ty sady na samodomo opravu? Bojím se aby se to nerozjelo :( 442cfd7740a24844e7e8a75893714c0e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jdi ty kecko, máš tam snad měřítko? Rozjeté to není, na okraji skla taky ne - a jestli Bořek nemá čas řešit pojistku a nebo shánět pachatele, za hodinu + pár stovek mu to dnes slušný servis zbrousí, zalepí a začistí - a pokud to nebude strašit přímo před očima (sluníčko, protijedoucí auta), nejspíš si toho ani nevšimne. Na nějaké samodomo sady bych se určitě vychvajdnul, bez vrtání do skla (na které nemá každý koule) to bude stát za prd a slušný servis má na případné chyby pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jdi ty kecko, máš tam snad měřítko? Rozjeté to není, na okraji skla taky ne - a jestli Bořek nemá čas řešit pojistku a nebo shánět pachatele, za hodinu + pár stovek mu to dnes slušný servis zbrousí, zalepí a začistí - a pokud to nebude strašit přímo před očima (sluníčko, protijedoucí auta), nejspíš si toho ani nevšimne. Na nějaké samodomo sady bych se určitě vychvajdnul, bez vrtání do skla (na které nemá každý koule) to bude stát za prd a slušný servis má na případné chyby pojistku.
No prijde mi, ze nejdelsi strana je vic nez centak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby to mělo přes cenťák, kvalitní oprava dnes není problém (mnohem horší kráter s pavoukem jsem sám řešil naposledy v Květnu), nemluvě o tom že časově i finančně to vyjde levněji než spoluúčast u pojišťovny a riziko že servis při výměně něco dokurví, nezatěsní a nebo k maximalizaci zisku z pojistky použije levnější/tenčí sklo se kterým to pak bude hlučné. A pokud to není vyloženě pavouk který by se kvůli změnám teplot a pnutí ve skle rozjížděl, není důvod si s tím kazit víkend 😎

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako dojebat se dá i oprava, že jo... Moje zkušenost je taková, že slušnej servis vymění pojištěný sklo origo za origo (ano, třeba jim to musíš říct, že chceš zas origo) a sám si to s pojišťovnou vyřídí a mě s tím neotravuje. Do jinýho bych to já nedal. Ano, problém muže být čas, výměna je určo na den a samozřejmě musej mít na to čas. A další věc je, jak a co si kdo a na kolik pojistí. Já třeba nemam u všech skel žádnou spoluúčast ani počet kolikrát za rok s tim mužu přijet. Nicméně, když by bylo origo přes a chceš ho, dá se to snad doplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci hlavní problém byl ten že s tím v ponděli v 5:00 jedu 250km na služebku kde to auto denně potřebuju. Být to běžný týden tak to v pondělí jde do vw a neřeším nic. Sklo je na 20k pojištěné.

Nicméně v prvním skloservisu mi to na počkání za pětikilo zalepili. Je to u spolujezdce tak to neruší, ikdyž to vidět jde pořád, hlavní obava byla že se mi to v pondělí po cestě rozjede přes celé okno což by už nemélo hrozit. 76d7bad1bd0cb8ea96ddc735422eb0a8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...