Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

VintageLover: vítej v klubu :) já zažil kdysi téměř stejnou situaci jako ve videu, táhnul jsem se vesnicemi za nějakým sedmdesátníkem - takový ten typický debil, co jede pořád 70km/h v obci i mimo. Po půl hodině, kdy ho nebylo možné předjet ani nechat jet, mě to už nasralo a zatroubil jsem na něho. Týpek zablokoval cestu, vylezl a hnal se na mě. Těsně jsem objel magora i tu vozovou hradbu a pelášil pryč, ale on asi toužil vykonat pomstu a pustil se za mnou. Zachránila mě jedna novostavba, co jsem uviděl, když jsem mu v jednu chvíli zmizel za horizont - zajel jsem do rozestavěné garáže a čekal. Chlap si vesnici ještě třikrát projel tam a zpátky, aby mě našel.. nebylo to vůbec příjemná situace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že mu bylo kolem sedmdesáti? Takhle konfliktně se totiž obvykle chovají dvacátníci až čtyŕicátníci, takoví ti nabušení rádoby alfa samci.

Ale možná měl ten děda fakt svůj špatnej den... něco jako Douglas ve Volným pádu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, rado74 napsal:

Z článku na jiném serveru: "V roce 2016 si Elden v rozhovoru pro časopis Time postěžoval, že zatímco všichni, kdo se na albu podíleli, se topí v penězích, on žije v domě své matky a jezdí Hondou Civic."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, ondrejm napsal:

Z článku na jiném serveru: "V roce 2016 si Elden v rozhovoru pro časopis Time postěžoval, že zatímco všichni, kdo se na albu podíleli, se topí v penězích, on žije v domě své matky a jezdí Hondou Civic."

 

jasné že ide o prachy 😀a Hondu Civic som mal donedávna aj ja a neskučal som - je to držiak auto 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma
  • Bert odemknul téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...