Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, vojta1 napsal:

Mám v kanclu kolegyni, co odtud po 3 letech odešla a ta by měla vyprávět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jednu věc chci dát do světa. Kurva když Vám někdo slibuje 5-10-15-30% "garantovaný" výnos. Tak je to vždycky podvod. Kdyby někdo investoval s tímhle jistým ziskem, tak je #1 Forbesu a to světově a Vaše prachy vůbec nepotřebuje. Lidi jsou blbí. 

Teď jsem řešil jednoho takového hajzla s dohledem CNB. A s tím se nedá nic dělat. Pokud on na papíře nenabízí investiční produkt na který samozřejmě nemá licenci. Dělá to smlouvou o půjčce... mimochodem na firmu kde není žádný majetek. Dluhopisy za 20mil po splatnosti.... to je furt dokola. Se divím těm lidem z dohledu, že je to baví... mi občas nějaká taková sračka příjde a neumím to nechat být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se mrknul a taky mi tam neco přes rok chybí... Nevím, jestli to řešit a nebo sázet na to, že potřebnou dobu ještě doženu... Plus v kontextu toho, že já už pravděpodobně nedostanu duchod ani korunu, se kloním spíše k tomu se na to vykašlat a ušetřit si nervy. Taky mě pobavil výpočet, který mi přisuzuje duchod ve výši cca 1/3 měsíčních odvodů za poslední 4 roky... vivat Venezuela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Z. Paul napsal:

Mě tam chybí 4 roky a 3 měsíce armády a když je zkouším doplnit tak mužů max od 2019 /ale první závazek jsem měl od 2015/ tak nevím jestli je to schválně nebo je ten systém na pikaču 🤷🏿‍♂️😁 

To je dle kolegyně systémem ( budeš to tam muset dodat osobně ). Jako ostatně plno z nás ( fakt super, v době elektronické korespondence budu zase tahat ven své šanony ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kuncák7 napsal:

To je dle kolegyně systémem ( budeš to tam muset dodat osobně ). Jako ostatně plno z nás ( fakt super, v době elektronické korespondence budu zase tahat ven své šanony ).

Díky, jsem si to myslel.

Takže někdy v roce 2054 budu hledat první povolávák 😁 už se nemůžu dočkat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to prubnul a nestačím žasnout. Neuvěřitelnej bordel... Takže občan nejenže musí na katastru pravidelně kontrolovat, že mu furt patří jeho nemovitosti; v registru, že nevědomky nedluží nebo není v exekuci; teď teda ještě hlídat podklady pro důchod. Pecka.

Podle mě je to určitě tím, že máme málo ministerstev a úředníků. Asi nestíhají. MPSV by se mělo rozdělit na dvé plnohodnotná ministerstva s vlastním rozpočtem, budovami, úředníky a politiky. Podle dvou hlavních skupin klientů, na Ministerstvo práce a důchodů a na Ministerstvo dávek a sociálních věcí... To by určitě pomohlo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Altrigo napsal:

Taky jsem to prubnul a nestačím žasnout. Neuvěřitelnej bordel... Takže občan nejenže musí na katastru pravidelně kontrolovat, že mu furt patří jeho nemovitosti; v registru, že nevědomky nedluží nebo není v exekuci; teď teda ještě hlídat podklady pro důchod. Pecka.

Podle mě je to určitě tím, že máme málo ministerstev a úředníků. Asi nestíhají. MPSV by se mělo rozdělit na dvé plnohodnotná ministerstva s vlastním rozpočtem, budovami, úředníky a politiky. Podle dvou hlavních skupin klientů, na Ministerstvo práce a důchodů a na Ministerstvo dávek a sociálních věcí... To by určitě pomohlo 😉

Nechci nikoho obhajovat, ale zkus se tam jít někdy podívat - podstav a hodně blbě placená práce ( chování nadřízených ani nezmiňuju ). Ten nejnižší článek nemůže za výmysl od vrchnosti. Tam se hodně lidí řídí heslem- nelíbí se ti tu, tak tu nebuď a dost jich odchází, proto ten podstav. Ono kritizovat je fakt tak lehký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to by Kuncáku člověk musel s chapajícím úsměvem v životě omlouvat firmy vyrábějící a prodávající zmetky, mizerné služby řemeslníků - vždycky je nějaký důvod tvářící se jako omluva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

. . . . dost jich odchází, proto ten podstav. . .

Ti do toho podstavu hodim vidle, podle oficiálních údajů ČSSZ je počet zc zhruba mezi 8500 a 8800 stabilně za posledních patnáct let (to byl ještě Paroubek premiérem a chystal se Topolánek) co mají zveřejněny údaje, k ověření třeba zde: https://data.cssz.cz/graf-pocet-zamestnancu-cssz-dle-veku-v-roce

 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...