Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Gombo napsal:

@baza nahanaju ma uz dlho a medzi tym bolo auto par krat v servise.

Divný že ti to neudělali, protože když musí tak ti to udělají při prvním možném servisním intervalu. Nám takhle při výměně oleje vyměnili jednou u MB i nějaká čidla airbagů a nainstalovali nový software. A nikdo se nás neptal, jenom nás s tím seznámili při odchodu když už bylo hotovo.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

Divný že ti to neudělali, protože když musí tak ti to udělají při prvním možném servisním intervalu. Nám takhle při výměně oleje vyměnili jednou u MB i nějaká čidla airbagů a nainstalovali nový software. A nikdo se nás neptal, jenom nás s tím seznámili při odchodu když už bylo hotovo.

Ale toto je ine. Jedna vec je bezpecnost. Ale tymto ti zhorsia parametre auta, bude ine nez za ake si platil. Mame v rodine Superba a pri kazdej navsteve sa snazia nanutit rovnaky "emisny" update, uz snad 2 roky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, eskimak napsal:

Ale toto je ine. Jedna vec je bezpecnost. Ale tymto ti zhorsia parametre auta, bude ine nez za ake si platil. Mame v rodine Superba a pri kazdej navsteve sa snazia nanutit rovnaky "emisny" update, uz snad 2 roky. 

Jasný, to chápu. Určitě bych s tím v tomhle případě také nesouhlasil, a myslím že ve zbytku moderní Evropy dávají i nějaké kompenzace co psali. Nevím tedy jak u nás....ale mám pocit, že opět utřeme nos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

Jasný, to chápu. Určitě bych s tím v tomhle případě také nesouhlasil, a myslím že ve zbytku moderní Evropy dávají i nějaké kompenzace co psali. Nevím tedy jak u nás....ale mám pocit, že opět utřeme nos.

Obavam sa ze mas pravdu :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva drát, před barákem máme hřiště lavičky atd, žiju tu už deset let a vždy tu byl celkem pořádek (odpadky) no letošní léto začala zdejší omladina provozovat akci: cokoliv sežeru, vypiju... hodím pod sebe na zem.

Tři týdny zpět jsem je hlasitě poučil, že na zemi ten bordel nebude (koše jsou na tři strany do 30m) v ten okamžik to uklidili.

Minulý týden jsem třikrát sbíral bordel sám (nikdo tam nebyl) dnes jdu okolo po čtyřech dnech bordel jak v prdeli, dva seděli na patníků, pod sebou PET láhve, sáčky od chipsů atd. říkám: neserte mě, nebo za sebe neručím. A říkám, moje pětiletá dcera ví, že odpadky patří do koše, že jestli s tím má problém....prej on to ví, ale nechce se mu to uklízet, to už mi škubalo pravým okem.

No za minutu mi volala manželka, že ať už držím hubu, že mě je slyšet na celou ulic, takže buď budu každý druhý den chodit uklízet...a nebo za chvilku uvidíte na YouTube video: magor na hřišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, guzmic napsal:

Kurva drát, před barákem máme hřiště lavičky atd, žiju tu už deset let a vždy tu byl celkem pořádek (odpadky) no letošní léto začala zdejší omladina provozovat akci: cokoliv sežeru, vypiju... hodím pod sebe na zem.

Tři týdny zpět jsem je hlasitě poučil, že na zemi ten bordel nebude (koše jsou na tři strany do 30m) v ten okamžik to uklidili.

Minulý týden jsem třikrát sbíral bordel sám (nikdo tam nebyl) dnes jdu okolo po čtyřech dnech bordel jak v prdeli, dva seděli na patníků, pod sebou PET láhve, sáčky od chipsů atd. říkám: neserte mě, nebo za sebe neručím. A říkám, moje pětiletá dcera ví, že odpadky patří do koše, že jestli s tím má problém....prej on to ví, ale nechce se mu to uklízet, to už mi škubalo pravým okem.

No za minutu mi volala manželka, že ať už držím hubu, že mě je slyšet na celou ulic, takže buď budu každý druhý den chodit uklízet...a nebo za chvilku uvidíte na YouTube video: magor na hřišti.

jsem pro video.

Já mám zas problém s pejskařema, který nechávaj svoje psy vys*at se v klidu na chodník a dělat, že nic. Prosil jsem, nabízel pomoc...nic. Nabral jsem si igelitový rukavice na benzince a budu to po nich metat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, guzmic napsal:

Kurva drát, před barákem máme hřiště lavičky atd, žiju tu už deset let a vždy tu byl celkem pořádek (odpadky) no letošní léto začala zdejší omladina provozovat akci: cokoliv sežeru, vypiju... hodím pod sebe na zem.

Tři týdny zpět jsem je hlasitě poučil, že na zemi ten bordel nebude (koše jsou na tři strany do 30m) v ten okamžik to uklidili.

Minulý týden jsem třikrát sbíral bordel sám (nikdo tam nebyl) dnes jdu okolo po čtyřech dnech bordel jak v prdeli, dva seděli na patníků, pod sebou PET láhve, sáčky od chipsů atd. říkám: neserte mě, nebo za sebe neručím. A říkám, moje pětiletá dcera ví, že odpadky patří do koše, že jestli s tím má problém....prej on to ví, ale nechce se mu to uklízet, to už mi škubalo pravým okem.

No za minutu mi volala manželka, že ať už držím hubu, že mě je slyšet na celou ulic, takže buď budu každý druhý den chodit uklízet...a nebo za chvilku uvidíte na YouTube video: magor na hřišti.

Jo kamaráde, byl jsem poučen na Facebooku, že děti mlátit ( tedy i omladinu), může jen howado, takže si kup pytle a rukavice a uklizej. A přitom sir osvětu, prý to pomůže. Nebo se drž zásady, že Škoda rány, co padne vedle, ale bacha na paragrafy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, vanderB. napsal:

jsem pro video.

Já mám zas problém s pejskařema, který nechávaj svoje psy vys*at se v klidu na chodník a dělat, že nic. Prosil jsem, nabízel pomoc...nic. Nabral jsem si igelitový rukavice na benzince a budu to po nich metat. 

Kolega tak par susedov vyskolil. Vzal to do ruky, bez rukavice(!) a natrel to pani majitelke na bundu. 3 min vrestala, potom jej to zacalo smrdiet a sla do riti. Odvtedy nosi sacok a zdravi z dialky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2021 v 11:53, Prochy68 napsal:

Ja mam na ty Madary proste pech, vzdycky kdyz jednou za tri roky ukecam manzelku, ze letos bych radsi autem, tak to takhle dopadne emoji6.png

Tak ja dneska Horgoš tri hodiny. Som myslel, že zakuklenci už budú doma v EU a mýlil som sa. Maďari pohoda, kopa času, veget. Nám v princípe iba pozrel pasy a trvalo to cca tri minúty. Neuveriteľné.

 

520104513_IMG_20210902_195330151_HDR(1).jpg.dfe4118f8084dd225ede25bc2f10ef2d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Jo kamaráde, byl jsem poučen na Facebooku, že děti mlátit ( tedy i omladinu), může jen howado, takže si kup pytle a rukavice a uklizej. A přitom sir osvětu, prý to pomůže. Nebo se drž zásady, že Škoda rány, co padne vedle, ale bacha na paragrafy.

Tak už mi bylo doma řečeno, že jsem psychopat.... zítra jdu koupit ty rukavice a sáčky.

Ale ještě přemýšlím, že to vezmu přes army shop jestli nemají nějaký slušný prak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dneska Horgoš tri hodiny. Som myslel, že zakuklenci už budú doma v EU a mýlil som sa. Maďari pohoda, kopa času, veget. Nám v princípe iba pozrel pasy a trvalo to cca tri minúty. Neuveriteľné.
 
520104513_IMG_20210902_195330151_HDR(1).jpg.dfe4118f8084dd225ede25bc2f10ef2d.jpg
Mě neser, za 3 týdny tam jedu s bráchou domů. Kamarád jel na Kelebija, ale tam taky 3 hodiny. Přes Rumuny nejedu.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

Tak už mi bylo doma řečeno, že jsem psychopat.... zítra jdu koupit ty rukavice a sáčky.

Ale ještě přemýšlím, že to vezmu přes army shop jestli nemají nějaký slušný prak.

Nic si z toho nedělej, já z tohohle typu mladejch rostu taky. Plus teda kontroverze, že vůbec lezou na hřiště a atrakce pro malý děti a ničí to (zčásti úmyslně a zčásti jen svou vahou, na kterou nejsou atrakce dimenzovány (dělali jsme to hřiště sousedsky svěpomocí).

Domluva pomůže výjimečně. Uchyloval jsem k tomu, že když po mně jejich rodiče něco chtěli, napsal jsem jim "Jasně, není problém, ale nejdřív potřebuju, aby váš kluk opravil ten kolotoč, co poničil se svou partou...)" Obvykle následoval ofenzivní požadavek důkazů, takže jsem trpělivě vysvětloval, že nejsme u soudu a že se o spolupráci prostě budeme bavit, až bude hřiště funkční a puberťáci tam přestanou chodit.:) Zabralo to, akorát se teda přesunuli do zrekonstruovaný zděný čekárny ČD a začai demolovat tu.

Za ty nervy a sousedský napětí to ale stálo spíš kvůli principu, kvůli úrovni pořádku a bezpečí ve veřejným prostoru. Abych ale nemusel to samý řešit s každou další generací puberťáků, udělal jsem nakonec dětem hřiště doma na zahradě, tak jako hromada dalších lidí... bohužel tenhle arabsko-africkej model domácího pořádku a veřejnýho bordelu nevede k dobrým koncům, děti izoluje a nevychovává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, McStinger napsal:

Tak ja dneska Horgoš tri hodiny. Som myslel, že zakuklenci už budú doma v EU a mýlil som sa. Maďari pohoda, kopa času, veget. Nám v princípe iba pozrel pasy a trvalo to cca tri minúty. Neuveriteľné.

 

520104513_IMG_20210902_195330151_HDR(1).jpg.dfe4118f8084dd225ede25bc2f10ef2d.jpg

My jeli dva v aute, celnik kouknul do auta a pak se vykecaval, kontrola dokladu v kukani druhym madarem byla asi 5 minut....nechapu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Berbatow napsal:

Mě neser, za 3 týdny tam jedu s bráchou domů. Kamarád jel na Kelebija, ale tam taky 3 hodiny. Přes Rumuny nejedu.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

Ja letos zvolil Kelebija a 6 hodin....kolik by byl Horgos, to si netroufam odhadnout. Pres Rumuny horsi cesta, ale zase hranice lepsi a kdyz si clovek naplanuje nekde se po ceste stavet, neni to tak spatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Berbatow napsal:

Mě neser, za 3 týdny tam jedu s bráchou domů. Kamarád jel na Kelebija, ale tam taky 3 hodiny. Přes Rumuny nejedu.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

Já bych to vzal přes RO, nad Nadlacem je přechod Battonya, byl úplně prazdnej a zajížďka to není skoro žádná. Já jel zpět přes Satu Mare, vedle je miniprechod Cerai, 5 aut před a čekání půl hodiny. Všichni otevřít kufr a doklady včetně řidičský s technicaku, to nebylo ani za komancu, tehdy stačil jenom pas. A všechno místní. Jinak vytizenost přechodu v RO lze nalézt na politiadefrontiera.ro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, guzmic napsal:

Tak už mi bylo doma řečeno, že jsem psychopat.... zítra jdu koupit ty rukavice a sáčky.

Ale ještě přemýšlím, že to vezmu přes army shop jestli nemají nějaký slušný prak.

Kup vapku, pod záminkou "musím ten bordel po vás spláchnout" je vem odzhora dolů a ona voda pod určitým tlakem na xichtě udělá své...

Edit: ale zas myslím, že v určitě části života jsme nikdo nebyli jiní. Ukazat kule partě ledabyle odhozenym pytlikem čipsů je nakonec asi to nejmenší (cimz nerikam, ze by mě to nesralo)

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naposledy, co jsem koupil telefon ne úplně nový, ale "vybalený" "ve stavu nového". Na jaře jsem takhle manželce koupil předchozí verzi iphone SE, protože nechtěla ani za prase větší telefon a SE už se tehdy nové nedalo sehnat. Krátce po koupi problém s displejem (žlutý flek). Naštvalo to, když to bylo jasně videt, ale OK, opraveno. Teď po dalším půl roce znova flek + displej se zasekává. Za +-8 let s iphony je tohle jedinej problematickej kus, všechny ostatní šlapaly a vlastně šlapou dodnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maro

seru na to, dám tam každý měsíc pytel na bordel a tím to pro mě končí, ať se rozčiluje někdo jiný.

Jasně, taky jsem v mládí dělal blbosti, ale bordel jsem teda nikde neodhazoval, maximálně špačky od cigaret.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Prochy68 napsal:

My jeli dva v aute, celnik kouknul do auta a pak se vykecaval, kontrola dokladu v kukani druhym madarem byla asi 5 minut....nechapu to

Presne. S našimi pasmi ani nešiel do kukane, iba ich pozrel a stáli sme tam len tak, kým mu prišlo na rozum dať nám pasy a blahosklonne kývnuť, nech ideme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...