Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 38 minutami, McStinger napsal:

Presne. S našimi pasmi ani nešiel do kukane, iba ich pozrel a stáli sme tam len tak, kým mu prišlo na rozum dať nám pasy a blahosklonne kývnuť, nech ideme.

Zazil jsem taky, kdyz se tam v kolone hromadne troubilo na protest 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká, když se vysype jedna věc, tak dvě budou následovat. V pondělí sušička přestala makat, tu jsem vysál a jde, tak snad, včera žehlička, ta je dead a teď mi přestala couvat Honda sekačka, auuu a to jsem ji tak chválili. Prý se budou muset mrknout do převodovky, tak ji vezu na servis. Mám ji tři roky, záruka pět, tak o nic nejde, ale když se to sype, tak se to sype ...aspoň že ty Roulexky tikají ne vteřinu přesně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Waya03 napsal:

@AfricanTvl. tobě Honda i couvá??? Měl jsem si očividně koupit lepší model, ale i tak jsem se 466SK po prvním sekání nadšený!

😂 to bohužel ještě zatím ne, špatně jsem to podal, ale když pustíš pojezd dopředu, měli by se uvolnit zadní kola aby s ní šlo hýbat i do zadu. Ty se bohužel ani nehnou a jsou zabržděný, jinak pojezd funguje normálně. Už se s tím setkali, že se tam prý neuvolní nějaká kladka, takže vymění za lepší co už Honda dodává anebo je celá převodová skříň v čoudu, ale s tím se prý ještě nesetkali. V pondělí padne verdikt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevzpomenes si kdy to bylo? Já to zažil na Nadlacu, kdy jsme tam čekali 8 h. Tak 17 let zpátky.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Zazil jsem to asi 2x, i letos se troubilo ale jen lehce, vzdycky to byl Horgos a odhadem tak 2017-2018 a 2014-2015, autem tam jezdim priblizne kazdy treti rok, jinak litam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Waya03 napsal:

@AfricanTak to jo, jsem fakt myslel že ty vyšší modely na tlačíko i couvaj když jsem to četl 🙂 Mám tu příjemnej homeoffice na zahradě, už jsem dal sedmičku, začínám bejt trochu pomalejší.

Já lehnul s horečkou, takže taky gůd 😪 Parádní začátek víkendu, a navíc zdá se krásného.....šajze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazil jsem to asi 2x, i letos se troubilo ale jen lehce, vzdycky to byl Horgos a odhadem tak 2017-2018 a 2014-2015, autem tam jezdim priblizne kazdy treti rok, jinak litam.
Jaká je vaše cílová destinace. Já jezdím jenom domů, nebo do Makedonie.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je vaše cílová destinace. Já jezdím jenom domů, nebo do Makedonie.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Hlavni cilovka je vzdycky Bulharsko, tam pres Rumunsko a zpatky pres Srbsko s tim, ze po ceste chci taky neco videt. Takze v Rumunsku par dni a na Srbsko uz cestou domu moc casu nezbyva, vetsinou jen nocleh a nejakej nakup. Letos jsem prvne zkusil Rumunsko par dnu u more (Mamai a Constanta), ale abych rekl pravdu, opakovat v brzke dobe asi nebudu, je to jedno velke staveniste.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...