Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Prazske kazdodenni dopravni peklo. Tentokrat LibereckaxVeselskaxTupolevova krasnych 35min...

A ty auta u tesca, no proste parada...

 

Dneska jsem tam málem jel, ale naštěstí mě ochránila lenost. Dík za info, pojedu jinam/jinudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, co se na těch letňanech stalo. Byl jsem už na cestě, když to zahlásila zelená vlna, tak jsem to otočil a jel dom. jak to vidím, tak jsem si ušetřil dost nervů.

https://www.praha.eu/jnp/cz/doprava/dopravni_opatreni/novinky/dopravni_opatreni_na_komunikaci_veselska.html
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Maro napsal:

By mě zajímalo, co se na těch letňanech stalo. Byl jsem už na cestě, když to zahlásila zelená vlna, tak jsem to otočil a jel dom. jak to vidím, tak jsem si ušetřil dost nervů.

No to je jednoduchy. Celou tu levou stranu od Lidlu smer centrum frezujou, takze zakaz. Tudiz vsichni nacpany na tupolevce - zacpa od Lidlu az k vystavisti. No, pak taky zavrenej sjezd na Cakovice, a objizdna trasa je prave kolem tesca po Veselsky. A kazdej se to snazi objet kudy se da, takze kolabujou cely letnany a prilehle okoli. Takze kdo chce smer Cakovice a dal, tak musi tudy. A nebo pak uplne ven z Prahy a prijet tam z druhy strany. A kdyz chces zase z Letnan do centra, tak musis ke Globusu a smer Dablice. No proste labuzo, ktery jen tak neskonci. Pocitam tak 2 tejdny a pak se vrhnou na druhou stranu a nebo na tupolevku. Takze je min na mesic vystarano si myslim... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...