Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Ten článek je sice hroznej ( myslím obsahove), ale gratuluju, že vám pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ráno nechal ve stavebninách naložit na vozejk paletu ytong 200. Pěkně pomaličku v klidu si jedu pryč, a asi tak v půlce 10km cesty, v zatáčce do kopečka se mi to všechno sesunulo z vozejku přímo doprostřed silnice …… ty vole, no nakonec to dobře dopadlo, nikdo nepřišel k uhoně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Waya03 napsal:

všechno sesunulo z vozejku přímo doprostřed silnice

Já takhle z vleku jednou vyklopil kánoe. Sklouzla z vleku přímo do škarpy a pokračovala škarpou tak 20 m než se zastavila. Před tím jsem jel po dálnici, a pak sjel na okrsku. Kdyby se to stalo na dálnici, nebo nedej bože by ta lod sejmula nějakýho pěšáka, tak to by byl mega průser. Přeřízly se mi kurty o zobáčky, co aretují zadní čelo na vleku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se urvalo kotvící oko ve vleku a následně přetrhnula páska. Hlavně jsem rád že do toho nikdo nenaboural. Hned jsem běžel dát trojúhelník před zatáčku ve směru do kopce, ale stejně mě měli potřebu dva lidi, co jeli odspod pomalu z obce, poučovat že jsem tam nedal trojúhelník. Naštěstí jeden starší pán zastavil a pomohl mi to sklidit ke straně. Za chvíli dojel i policajt a už to tam nějak trochu zmanagoval než jsem to odklidil a naložil zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po deseti letech mě vyhodili Forda Mondeo z STK s tím, že je vyražené jiné číslo na alu discích a jiné v TK. Masakr, auto jsme kupovali nový, originál Ford kola na něm. Jop, ale jako alternativní pneu udělal někdo ve velkém technickém průkazu chybu a dnes se na to přišlo 😤 Chvíli se to bude řešit, takže jsem musel dát zimáky, dodělat STK a dát zpátky letní, dobrá rozcvička po obědě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, African said:

Po deseti letech mě vyhodili Forda Mondeo z STK s tím, že je vyražené jiné číslo na alu discích a jiné v TK. Masakr, auto jsme kupovali nový, originál Ford kola na něm. Jop, ale jako alternativní pneu udělal někdo ve velkém technickém průkazu chybu a dnes se na to přišlo 😤 Chvíli se to bude řešit, takže jsem musel dát zimáky, dodělat STK a dát zpátky letní, dobrá rozcvička po obědě....

Ked 10-rocneho forda vyhodia iba kvoli tomu, tak je to stale dobre. Viem o com hovorim, mam monda 12-rocneho a STK/EK radsej nechavam robit cez servis. I ked mi stale vravia, ze tomu nic nie je. Aj teraz pred 2 tyzdnami preslo v poho :)

Mam este stareho focusa a tam pri prepise z 1. na 2. majitela jaksi zabudli zapisat do TP 16". Cize boli zapisane 15, 17 aj 18" a to prepisali aj dalej ked sme auto kupovali ako 3. v poradi. Jazdilo sa ale na 16", ktore som neskor dokupil. Na STK sa chodilo v zime na 15" takze pohoda.

Ked zena riesila dalsi novy TP, tak doniesla kopiu povodneho TP a do noveho tie kola v pohode dopisali. Ziadny speci papier, ziadne poplatky, az som bol prekvapeny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, shaggy napsal:

Ked 10-rocneho forda vyhodia iba kvoli tomu, tak je to stale dobre. Viem o com hovorim, mam monda 12-rocneho a STK/EK radsej nechavam robit cez servis. I ked mi stale vravia, ze tomu nic nie je. Aj teraz pred 2 tyzdnami preslo v poho :)

Mam este stareho focusa a tam pri prepise z 1. na 2. majitela jaksi zabudli zapisat do TP 16". Cize boli zapisane 15, 17 aj 18" a to prepisali aj dalej ked sme auto kupovali ako 3. v poradi. Jazdilo sa ale na 16", ktore som neskor dokupil. Na STK sa chodilo v zime na 15" takze pohoda.

Ked zena riesila dalsi novy TP, tak doniesla kopiu povodneho TP a do noveho tie kola v pohode dopisali. Ziadny speci papier, ziadne poplatky, az som bol prekvapeny...

Jsme s tím autem neměli nikdy žádný problém, ani na STK, najetých 250.000km k plné spokojenosti 👍 Za to ta nová Mondea žádná hitparáda prej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja minuly tyden s FoFo2 z roku 2007 to same. Borec jeste chrochtal jak je to auto v peknem stavu, ale diky spatnym kolum (na kterych btw jezdime 14 let), tak najednou to neproslo. Takze taky jsem to ted nechal prezout zpet na plechace a asi budu muset bud jezdit jen na plechacich, nebo tam ty litaky nejak dopsat do TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Ja minuly tyden s FoFo2 z roku 2007 to same. Borec jeste chrochtal jak je to auto v peknem stavu, ale diky spatnym kolum (na kterych btw jezdime 14 let), tak najednou to neproslo. Takze taky jsem to ted nechal prezout zpet na plechace a asi budu muset bud jezdit jen na plechacich, nebo tam ty litaky nejak dopsat do TP.

Nevím co je Fofo :D, ale pokud Ford, tak vyplň tento formulář a oni ti zdarma pošlou homologace. Pokud některé číslo objevíš na tvém disku, máš vyhráno a stačí dodatečně vystavit technicky list. Je hafo firem, které ho vystaví od 2.000Kc, hovada od Fordu za 3.500Kc a pak na základě toho dopsat do velkého TL. Pokud tam číslo máš jiné, nebo žádné, kola můžeš zrovna prodat....

https://www.fordhomologace.cz/zadost/1/doplneni-pneumatik-a-kol-do-tp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste u těch Focusů, koupil jsem v květnu FoFo2 2006, zapsané mám dokonce 18", po technické taky, leč méně pozitivní, že s tím pořád něco je 😁 Prvně výměna dvouhmoty a spojky, pak přestalo poslouchat EGR, a teď se mi mstí tím, že se odmítá odemknout, dálka vysílá, napětí jak má být, ale prostě neodemkne, byť klíče sice pasují, ale zámek někdo používal naposledy možná tak v roce výroby, takže marný boj...

Auto se mi líbí, skvěle se s ním jezdí, ale nějak k němu nemám příliš důvěry, jak to vidíte vy, dlouhodobí majitelé, vyplatí se spravit co je třeba, a auto bude sloužit do úmoru, nebo jsem měl nešťastnou ruku při výběru, a je lepší, poohlédnout se jinde?

Díky, a #pardonzaslohovku, Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Když už jste u těch Focusů, koupil jsem v květnu FoFo2 2006, zapsané mám dokonce 18", po technické taky, leč méně pozitivní, že s tím pořád něco je Prvně výměna dvouhmoty a spojky, pak přestalo poslouchat EGR, a teď se mi mstí tím, že se odmítá odemknout, dálka vysílá, napětí jak má být, ale prostě neodemkne, byť klíče sice pasují, ale zámek někdo používal naposledy možná tak v roce výroby, takže marný boj...
Auto se mi líbí, skvěle se s ním jezdí, ale nějak k němu nemám příliš důvěry, jak to vidíte vy, dlouhodobí majitelé, vyplatí se spravit co je třeba, a auto bude sloužit do úmoru, nebo jsem měl nešťastnou ruku při výběru, a je lepší, poohlédnout se jinde?
Díky, a #pardonzaslohovku, Jiří


1.6 tdci 110ps?
Este ostava turbo, vstrekovace a cerpadlo.
A napravy. Tie sa pri tychro ročníkoch zvyknu rozoberat karboskou.
Potom drobnosti ako zakladna doska palubovky, zamky dveri, zateka zamok kufra a kopa inych malickosti...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volal na prodej bytu.. prijemna pani, domluvili se, jeste jsme se pobavili nad tim, ze to je byt z vedlejsiho vchodu a ze bych tam chtel přestěhovat svoji starou mamku, aby byla blizko a bydlela v byte s vytahem... druhej den zprava, byt je prodanej, preplatila ho realitka...

Jako jo, na vyssi nabidku by kejvnul asi kazdej, ale nejak me to rozhodilo.. ja blbec si to uz tak pekne maloval... obvolal pribuzenstvo, domluvil penize...

Jo a v nasem meste ceny bytu za dva roky slusnej dvojnasobek, minimalne to tak zkoušej inzerovat... v prdeli je to cely...



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste u těch Focusů, koupil jsem v květnu FoFo2 2006, zapsané mám dokonce 18", po technické taky, leč méně pozitivní, že s tím pořád něco je Prvně výměna dvouhmoty a spojky, pak přestalo poslouchat EGR, a teď se mi mstí tím, že se odmítá odemknout, dálka vysílá, napětí jak má být, ale prostě neodemkne, byť klíče sice pasují, ale zámek někdo používal naposledy možná tak v roce výroby, takže marný boj...
Auto se mi líbí, skvěle se s ním jezdí, ale nějak k němu nemám příliš důvěry, jak to vidíte vy, dlouhodobí majitelé, vyplatí se spravit co je třeba, a auto bude sloužit do úmoru, nebo jsem měl nešťastnou ruku při výběru, a je lepší, poohlédnout se jinde?
Díky, a #pardonzaslohovku, Jiří

Starej diesel neni dobra volba. Mel jsi jit po obyc benzinove stokonove jednasest.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...