Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jenže to by ti z toho balíku nesměl schválně vyjíždět kretén až k levé krajnici, co se před ostatníma předvádí, protože mu na silnici vadí motocykl. Prostě zmrd. Tak si uvědomuju, že těch případů bylo tuhle sezónu vlastně ještě mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Lucky Lucaso napsal:

No asi takhle. Na tema cyklozmrdu a kretenu v aute, dementu na motorce a imbecilu v nakladacich si muzeme zalozit samostatny vlakno a tam se hadat do skonani sveta. Protoze na arogantniho blbecka narazime kazdy den skoro vzdycky a vsude...

howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, azeppelin napsal:

A co potom koloběžky. Serou mě ať jdu pěšky, nebo jedu autem.

Njn to je maso... jízda do protisměru, přes přechod, křižovatku atd.... třeba ve tři ráno bez světel a přilby u nás v maloměstě standardní záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Njn to je maso... jízda do protisměru, přes přechod, křižovatku atd.... třeba ve tři ráno bez světel a přilby u nás v maloměstě standardní záležitost.

A poházené jsou všude možně po městě😤Ale za to koloběžky nemůžou, to lidi jsou hovada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková poznámka k těm cyklostezkám... od r.1979 do letoška jsem byl výhradně silničkář. Posledních třicet let natvrdo nahuštěný gumy 22mm, vysoký ráfky, rám bez odpružení. Po většině cyklostezek ve městě se na tom jezdit nedá. Ne kvůli kombinovaným pruhům pro cyklisty, inlajnisty, pejskaře a důchodce s vnoučatama... to je omezení, který bych ve městě pochopil. Ale kvůli povrchu. Neustálý křížení s bočníma komunikacema, občas bez snížených obrubníků, na mnoha místech je to rozkopaný a nahrazený štěrkem nebo blbě opravený... mezi mý oblíbený místa patří cyklopruh v Čakovicích vedoucí přes autobusovou zastávku, která má povrch z rozjetých kočičích hlav. Podélný i pŕíčný škvíry mezi nimi širší než moje pláště a ráfky :) 

Tam kde není cyklostezka,  jsou krajnice silnic a ulic často rozbitý, plný děr a bordelu, nebo s vegetací zasahující až za bílej pruh. Považuju se za ohleduplnýho cyklistu a kde to jde, jedu rychle a rovně v těch 20 cm mezi travou a pruhem, ale stav vozovky mě často nutí jet třeba i o metr vlevo, pokud se nechci zabít, zničit kolo nebo si nechat protřít ksicht větví šípkovýho keře.

No ale abych jen neremcal: Před necelým měsícem jsem koupil starý horský kolo za pár šušňů a ta úleva je nepopsatelná.  Člověk nemusí celou jízdu upřeně sledovat stopu, aby si nerozbil hubu, dá se s tím jezdit po cyklostezkách i u kraje silnice bez ohledu na povrch. Jen ty trnitý keře to neřeší... a taky se na tom nedá ujet 200km+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnohem víc mi vadí ty různé cyklonátlakovky, co vymýšlejí obosuměrky, cyklotrasy vedle stávající cyklostezky a podobné hovadiny.

A Marto, počkej až přijdeš na to, že se s tím dá jezdit i v terenu, to je Nirvána. \pravda, 200 km tam jen tak nedáš a trochu ti bude vadit ta pěší drobotina:-)))), ale i tak je to paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ona je to teď velká móda, nadávat koloběžkařům..  zažil jsem to nesčetněkrát.. na něčem si přece frustrace vybít musíme.. ale kudy teda mám jezdit, když na chodníku vadím, na silnici taky.. ? 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, montemar napsal:

no, ona je to teď velká móda, nadávat koloběžkařům..  zažil jsem to nesčetněkrát.. na něčem si přece frustrace vybít musíme.. ale kudy teda mám jezdit, když na chodníku vadím, na silnici taky.. ? 

Na dětském hřišti, aspoň za nás to tak vždycky bylo 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Mnohem víc mi vadí ty různé cyklonátlakovky, co vymýšlejí obosuměrky, cyklotrasy vedle stávající cyklostezky a podobné hovadiny.

A Marto, počkej až přijdeš na to, že se s tím dá jezdit i v terenu, to je Nirvána. \pravda, 200 km tam jen tak nedáš a trochu ti bude vadit ta pěší drobotina:-)))), ale i tak je to paráda. 

V terénu způsobím špuntama plášťů destruktivní změny na povrchu terénu a na fauně a flóře - to bych byl zasra.ej pumpičkář zas pro fanatický ekology :)

Před hodinou, montemar napsal:

no, ona je to teď velká móda, nadávat koloběžkařům..  zažil jsem to nesčetněkrát.. na něčem si přece frustrace vybít musíme.. ale kudy teda mám jezdit, když na chodníku vadím, na silnici taky.. ? 

Jo, tohle taky řeším. Jestli se rozjede Green Deal naplno a někdo soudnej to nestopne, možná se to vyřeší tak nějak samo... na silnicích bude hejno elektrokolobek, elektrokol a elejtroskútrů... a sem tam Tesla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, montemar napsal:

no, ona je to teď velká móda, nadávat koloběžkařům..  zažil jsem to nesčetněkrát.. na něčem si přece frustrace vybít musíme.. ale kudy teda mám jezdit, když na chodníku vadím, na silnici taky.. ? 

No, po chodníku se chodí a nepatří na něj ani kola. Tudíž na silnici s nějakou povinnou výbavou a při dodržování pravidel provozu. Nejlíp u sebe doma na dvorku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, montemar napsal:

tesly nevim..  ta s cenou dolu nepůjde.. možná něco takového :D

8AFED905-E8A4-40B0-9866-702DA5EDE309.jpeg

No jo, to raz človek nechá na noc v garáži Fiat 500 a Multiplu a potom sa nestačí diviť.

 

edit: dúfam, že nezačína éra áut, do ktorých sa človek pred ľuďmi hanbí nasadnúť.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky dodželi osovou souměrnost nejen levo-pravou, ale i předo-zadní. Jasný URO. 

Jo a co se týče tý ostudy, tu jsem kdysi zažil, když mi kleklo auto a přítulka mi půjčila svý Ford Ka. Jako odjel jsem, co jsem potřeboval... Ale bych se raději neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...