Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@shaggyNene, 1.8TDCI, 85kw, tyčky stabilizátoru jsou nové, nápravy by měly být ok, a zámek aktuálně nefunguje 😁

@AndyAaron Měl to být starší motor, bez DPF, také jsem chtěl raději benzín, ale byla to příliš lákavá nabídka, navíc od autorizovaného dealera 😁Inu, jsem poučen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Jak jsem odpovídal kolegovi výše, byla to příliš lákavá nabídka z autorizáku, ale už vím, a jsem vytrestán pro příště 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase po roce, kdyby chtěl někdo přijít na návštěvu, zaplaťte si v Kbelích labuť, jezdí mi přes balkon... Ale jelikož jsem na vývěsce nenašel žádnou vyhlášku omezující noční klid ani oznámení o záboru zeleně, zkusím s tím letos aspoň trochu bojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapacita nových prosklených přístřešků MHD. Sice do nich v létě praží slunce a na jaře a na podzim chčije horem i dolem, ale zato se do nich vejde o polovinu míň lidí nez do těch starejch ;) Kromě estetiky - samý zápory. Šťastných 12 lidí uvnitř si dýchá na zátylky a dalších deset venku mokne v průtrži. Dneska už jsem podruhý durch, dopr..lepráce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, martar napsal:

Kapacita nových prosklených přístřešků MHD. Sice do nich v létě praží slunce a na jaře a na podzim chčije horem i dolem, ale zato se do nich vejde o polovinu míň lidí nez do těch starejch ;) Kromě estetiky - samý zápory. Šťastných 12 lidí uvnitř si dýchá na zátylky a dalších deset venku mokne v průtrži. Dneska už jsem podruhý durch, dopr..lepráce!

To víš, nová smlouva na poskytovatele je jasne výhodnější než stará :-))))). Zvykneš si 

Omylem se ke mě dostal materiál pro vedoucího odboru - smlouva na přístřešky, Nové ceníky na zóny placeného stání, cyklo výhled na cca 2 roky, elektro projekty a pár dalších taškařic. Nestačil jsem se smát a brečet.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože si zvyknu, že promoknu na kůži na místě, kde se dřív bez problémů za deště schovali všichni? Já jsem vcelku stoik, ale tak velkej zase ne... Stači se podívat na boty, co schnou v předsíni, a zvedá se mi zase tlak. 

Tohle neni jen o korupci, to musel  někdo vyprojektovat, někdo posoudit a schválit. A to je jen špička ledovce a se.e mě to jen za deště... co teprve jiny věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, enslow napsal:

Dnes som prvý raz pocítil co to je prehrať istý spor kvôli podplatenemu odvolaaciemu súdu 

Tohle je smutný. Proto vždycky říkám, že bych se nesoudil i kdybych si byl jistej, že to mám vyhraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Geodet Jistotu výhry u nás bohužel nikdy předem nemáš - stačí škudlit na právníkovi, nebo bejt netrpělivej a nenažranej.

Sám dodnes blahořečím den kdy se mi tu svého času ozval kolega @MichalH, díky jehož znalostem, výdrži, důslednosti a ve finále i troše štěstí má manželčina 81-letá teta dodnes kde bydlet a "univerzální dědic" z Lažan (specializující se na umírající dementní důchodce) dostal aspoň jednou od někoho přes prsty :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ide o to ze súd som na prvom stupni vyhral. Išlo o odstúpenie od zmluvy pri kúpe auta.. Lenže dotyčným pred odstúpením auto ukradli. Tak tým ze mi nemali čo vrátiť súd žalobu zamietol. Dali odvolanie a odvolací žalobu zmenil a zaviazal ma im zaplatiť sumu za auto bez toho aby mi vrátili auto.. Môj právny zástupca sa vyjadril keď to čítali že to mali určite podmaznute tak mi odporučil podať dovolanie.. Odvolací súd rozhodol totiž absolútne v rozpore s judikatúrou.. Dokonca našu zmluvu označil ako absolútne neplatnú 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se hodí citovat opět Joysticka:

před 13 hodinami, JoyStick napsal:

To je stejně hustý, že nám přijde běžný otevřeně mluvit o korupci bez jakýhokoliv efektu na realitu, nebo účastný strany.

Jen bych teda u soudu přece jen čekal nějaké opravné a kárné mechanismy v případě "do očí bijících" rozsudků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...