Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, nickolas napsal:

Tak nic, nemaji moji barvu. Ale zas jsem nasel ty plastove vinkly do rohu, pro lemply co to neumi uriznout. Ale maji jiny tvar a vypada to blbe. Tak ja nevim… Zena asi dalsi dva roky nevydrzi 🤷‍♀️

Potřebuješ toto. Veliké dobro! A budeš doma za borce...

IMG_20210918_175459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasickej den blbec- nejdřív zapomenu na výročí, pak jedu 25 km do krámu ( zlatnictví) co je dnes zavřenej, pak si vezmu na pláž místo plavek ty nejlepší kraťasy co tu mám a nakonec si na potvoru poprvé nezapomenu všechny své hodinky vzít sebou na pláž :-))). Vše náležitě peprne komentováno.

Ale stejně ji miluju. 

IMG_20210919_152400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, guzmic napsal:

@kuncák7

mmnt....rok to snad ještě nebyl ne?

Jo počkat, ty počítáš měsíce? Hergot, jseš frajer.

A ty parádní starý rokexy do moře, to chce taky pořádný koule, teda odvahu.

Ty woe, týdenní výročí. Já na tu neděli prostě nějak furt zapomínám :-))).

A rlx musí vydržet, všechny mé hodinky mají minimálně WR 100m ( tedy vše, co kupuju, ne vše me :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kuncák7 napsal:

Ty woe, týdenní výročí. Já na tu neděli prostě nějak furt zapomínám :-))).

A rlx musí vydržet, všechny mé hodinky mají minimálně WR 100m ( tedy vše, co kupuju, ne vše me :-)).

Jako, že každý týden jedeš do zlatnictví pro dárek.... Kurňa, možná nemám prsa a pěknej ksicht, ale mohli jsme to dát dohromady už dávno.

Bych byl v klidu aj za čtrnáctidenní "výročí"

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, guzmic napsal:

Jako, že každý týden jedeš do zlatnictví pro dárek.... Kurňa, možná nemám prsa a pěknej ksicht, ale mohli jsme to dát dohromady už dávno.

Bych byl v klidu aj za čtrnáctidenní "výročí"

Bylo jen zjištěno, že k nausnicim jí chybí něco na krk :-))). To není každej týden, naštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Bylo jen zjištěno, že k nausnicim jí chybí něco na krk :-))). To není každej týden, naštěstí.

Mě by stačilo, něco na ruku...to máš výhodu, menší průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tedy včera večer restaurace. Šli jsme pochod, všude lidí milión, z pěti otevřená jediná a v deset, hurá zavíráme. Restaurace praskala ve švech, polínka tam do sebe kopali tvrdej horem dolem a bohužel, zaplatit a vypadnout. Krásně si vzpomínám, jak o covidu většina řvala že nemůžou podnikat...ať se jdou bodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tedy včera večer restaurace. Šli jsme pochod, všude lidí milión, z pěti otevřená jediná a v deset, hurá zavíráme. Restaurace praskala ve švech, polínka tam do sebe kopali tvrdej horem dolem a bohužel, zaplatit a vypadnout. Krásně si vzpomínám, jak o covidu většina řvala že nemůžou podnikat...ať se jdou bodnout.

Neni personal. Spousta lidi odesla z gastra a hospody bojuji se zoufalym nedostatkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, prischera napsal:


Neni personal. Spousta lidi odesla z gastra a hospody bojuji se zoufalym nedostatkem.

Problémy mají a někteří bojují, chápu, ale  když už ho mají, zavírají v deset? Hospoda která maká na plné obrátky, tak se dobrovolně vzdá zisku? Nechápu. Určitě nebudu házet všechny do jednoho pytle, ale tady to byl prostě krach a absolutní nezájem majitele makat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, African napsal:

Problémy mají a někteří bojují, chápu, ale  když už ho mají, zavírají v deset? Hospoda která maká na plné obrátky, tak se dobrovolně vzdá zisku? Nechápu. Určitě nebudu házet všechny do jednoho pytle, ale tady to byl prostě krach a absolutní nezájem majitele makat.

Ono jestli tam mají srumec od rána do večera, tak se jim nedivím, že to v 10 zapichnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Gusta. Kamarad ma hospodu. Vstavaji se zenou pred sestou a pripravuji hotovky. V 11 otvira hospoda. Jsou na place do pulnoci. A pak vstavaji pred sestou… Vyresili to tak, ze maji otevreno az od stredy, a v nedeli maji do sedmi. Ale dovedu pochopit, ze jinde to vyresi tou desatou. Postavi to na na jidle, vari kazdy den a vecer uz proste nemuzou…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...