Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, papun napsal:

Hezky strávený víkend na Pálavě a včera doporučený dopis z MP Hustopeče, že prej jsem jel rychle a 700,- v komíně :(

Tam nahoře u benzínky, ne? Jsem si vždycky říkal, že je to nefunkční strašící bedna a koukám, že funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Wanderer napsal:

Tam nahoře u benzínky, ne? Jsem si vždycky říkal, že je to nefunkční strašící bedna a koukám, že funguje...

Můžu potvrdit, že u benzinky to funguje. A pak je dobrá ještě Břeclav, tam jsem dostal na Vlatické výpadovce flastr za rychlost, akorát to bylo na spz obytného přívěsu. Vyfotili mě totiž zezadu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Effe napsal:

200 let jsem tam nebyl , objednal jsem si tam akvárko pro želvu , že podpořím místního živnostníka a podpořil jsem i Magistát . Na výjezdu z kruháče na Ostravu je úsekové měření .....

Veď je to označené tak, že by to nevidel len mr Emmanuel von da Slepyš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Navros napsal:

Manželce teď celkem v rychlém sledu přišly tři pozdravy z února a března. To si ještě myslela, že to je jen zkušební provoz...

Já to měl z května . Na svou obranu musím říct , že jsem jel s manželkou a tudíž jsem musel odpovídat na všemožné otázky čímž jsem se nemohl plně věnovat silničnímu provozu .....

A taky ty značky dělaj čím dál tím menší 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Navros napsal:

Manželce teď celkem v rychlém sledu přišly tři pozdravy z února a března. To si ještě myslela, že to je jen zkušební provoz...

to už by stálo zato zkusit Helmuta ....https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8571.0

Zkušenost s tím nemám , nedávno jsem na to na narazil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Effe Manželka v autě je polehčující okolnost, to je jasný, měl jsi jim to ve správním řízení říct 😄 Jinak teď už tam jsou značky jako kráva, navíc drtivá většina řidičů je vycvičená a jezdí se tam padesát a míň...

ad Helmut - to je dobrý 😄 , na to ale nemám koule. I když je pravda, že ruka zákona postupně přitvrzovala, začalo to na lidových 500 a poslední byla kvůli 57km/h za 1500 😮 takže jestli se ta smršť nezastaví, nevím nevím, jak to s mou občanskou poslušností bude 😄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Navros napsal:

@Effe Manželka v autě je polehčující okolnost, to je jasný, měl jsi jim to ve správním řízení říct 😄 Jinak teď už tam jsou značky jako kráva, navíc drtivá většina řidičů je vycvičená a jezdí se tam padesát a míň...

ad Helmut - to je dobrý 😄 , na to ale nemám koule. I když je pravda, že ruka zákona postupně přitvrzovala, začalo to na lidových 500 a poslední byla kvůli 57km/h za 1500 😮 takže jestli se ta smršť nezastaví, nevím nevím, jak to s mou občanskou poslušností bude 😄 

 

Oni tu manželku už asi zohlednili předem bo jsem to měl za 300 Kč , rychlost 55km/h (odečteny 3 km/h)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...