Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 41 minutami, Potkan napsal:

bohusu, ty ses nejakej chabrus  na nervy cece. Mel by sis omevat prirozeni vlazno vodo.

Ano,začínám být chabrus na nervy, jsou to vždy úkoly pro celou rodinu a ještě s debilním /nejasným/ zadáním.

Asi su ten postpubescent, jdu si dát studenou sprchu a najít nějaký froté ručník 🙂 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxmillian napsal:

"s debilním /nejasným/ zadáním" - tohle je vlastne taky priprava na realny zivot a praci potom! Takovych zadani tydne resim nekolik 🙂

To řešíme my starší běžně,ale ne 10 letý kluk. To je pak práce pro celou rodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vočmen napsal:

Zratil jsem hodinky GLYCINE  a to mě sere. Ale byla to dobrá pařba. Ráno jsem se probudil s boulí jak prase, koleno mě bolelo, že jsem tejden kulhal a bez hodinek.Měl jsem je od Vánoc, tak už můžu koukat po nových na vánoce. Ani jsem je nestihl blejsknout tu pro fórum.

 

Ja se ptam, ne kam zmizela moralka, ale kam zmizely Glyciny, se ptam. Dej to vedet manzelce, ale nasledky si pricti sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, nickolas napsal:

Pamatuju jednu zertovnou historku s aktovkou :)

No ona ouplně žertovná nebyla.

Pamatuji si na to jako dnes, když se vytvářeli vyšetřovací skupiny a obviňovali se místní magoří do hodinek a to tajně či fakticky veřejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, long napsal:

No ona ouplně žertovná nebyla.

Pamatuji si na to jako dnes, když se vytvářeli vyšetřovací skupiny a obviňovali se místní magoří do hodinek a to tajně či fakticky veřejně.

Ne ne ne, to byla jiná aktovka. Ta se ztratila celá, v nějaké řece tuším...a asi bych si vzpomněl i čí byla :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...