Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, decebal napsal:

Jo, to jsem plánoval na konci prázdnin s dcerou, aby všechno nezapomněla (loni si v desíti udělala v Thajsku JOWD) a nevyšlo to. Tak snad vyjde v zimě zase to Thajsko.

To držím palce - Thajsko jsem již odpískal (je tam pro očkované od října 7 denní karanténa, ostatní 14, a 2x testy, platí pro Phuket, Krabí a Ko Samui. Podle informací z místa probíhají demonstrace pro otevření (ale vojáci mají jiný názor). Mel jsem rezervvaci6 na Ko Lante na 3 neděle. Takže opět otevřené Maledivy.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, vaba napsal:

To držím palce - Thajsko jsem již odpískal (je tam pro očkované od října 7 denní karanténa, ostatní 14, a 2x testy, platí pro Phuket, Krabí a Ko Samui. Podle informací z místa probíhají demonstrace pro otevření (ale vojáci mají jiný názor). Mel jsem rezervvaci6 na Ko Lante na 3 neděle. Takže opět otevřené Maledivy.

 

 

 

 

Já jsem v kontaktu s thajskými kamarády a vypadá to, že únor už by mohl být pro očkované v pohodě, od listopadu to začínají uvolňovat bez nutnosti karantény, záleží na tom, jak se bude rozšiřovat seznam "bezpečných" zemí. Zatím na něm nejsme, ale naděje umírá poslední. Tady je něco o tom https://www.bangkokpost.com/business/2196079/pm-sets-nov-1-for-reopening-to-foreign-tourists-from-low-risk-countries?fbclid=IwAR2N48J15CDLBr2RpIuWf0uBn7LRmR-JjYFN4kRga3RBwFxFBUtPj3mXIb0

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, decebal napsal:

Já jsem v kontaktu s thajskými kamarády a vypadá to, že únor už by mohl být pro očkované v pohodě, od listopadu to začínají uvolňovat bez nutnosti karantény, záleží na tom, jak se bude rozšiřovat seznam "bezpečných" zemí. Zatím na něm nejsme, ale naděje umírá poslední. Tady je něco o tom https://www.bangkokpost.com/business/2196079/pm-sets-nov-1-for-reopening-to-foreign-tourists-from-low-risk-countries?fbclid=IwAR2N48J15CDLBr2RpIuWf0uBn7LRmR-JjYFN4kRga3RBwFxFBUtPj3mXIb0

My  jezdíme jen přes Vánoce, cca od 10.12 do 31. Potom až na Velikonoce. Takže proto náhrada Maledivy ( potápění tam ze břehu je naprd, jediné safari nalodí k něčemu je). Takže Thajsko odklad na 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, vaba napsal:

My  jezdíme jen přes Vánoce, cca od 10.12 do 31. Potom až na Velikonoce. Takže proto náhrada Maledivy ( potápění tam ze břehu je naprd, jediné safari nalodí k něčemu je). Takže Thajsko odklad na 2022.

Rozumím. No, uvidíme, jak to dopadne. Ale místní už jsou úplně v prdeli, posílal jsem i nějaké peníze, fakt je to zlý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem si na jaře 2018 koupil shit (můj první automatický kávovar a omezené finance), pár měsíců po záruce šel do opravy (odhad 2,5k, final 1236,-) a půl roku po opravě tytéž příznaky ... po komunikaci se servisem jsem usoudil, že jsem si koupil shit a do opravy už nehodlám investovat... další bude asi NIVONA NICR 520 (díky Bertovo doporučení jinému uživateli v kávovém vlákně)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad po dvanácti letech jsem se byl ostříhat u někoho jiného, než u dlouholeté kamarádky, která odešla na rizikové těhotenství. Hlavu už pár let neřeším ale jsem citlivý na vous. Středně dlouhý, upravený ale působící přirozeným zálesáckým dojmem, který jsem si každých 6 týdnů nechával přistřihnout.

A navzdory podrobnému vysvětlení a předvedení na fotografii, teď vypadám jak nějaká parodie na osmnáctiletého youtubera, co předstírá, že mu rostou fousy. Na tvářích milimetr, na bradě nějaký křivý smetáček, pod bradou to je naopak nechaný dlouhý (proč?), místo kníru skoro nic a kolem huby už vůbec nic. Místo 20 minut tam trčím hodinu a půl a protože jsem měl celou dobu hlavu nahoře, nemohl jsem včas zasáhnout. Hlavně, že tam předváděla nějaký kraviny s břitvou. 

Zabít!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, whitley napsal:

Snad po dvanácti letech jsem se byl ostříhat u někoho jiného, než u dlouholeté kamarádky, která odešla na rizikové těhotenství. Hlavu už pár let neřeším ale jsem citlivý na vous. Středně dlouhý, upravený ale působící přirozeným zálesáckým dojmem, který jsem si každých 6 týdnů nechával přistřihnout.

A navzdory podrobnému vysvětlení a předvedení na fotografii, teď vypadám jak nějaká parodie na osmnáctiletého youtubera, co předstírá, že mu rostou fousy. Na tvářích milimetr, na bradě nějaký křivý smetáček, pod bradou to je naopak nechaný dlouhý (proč?), místo kníru skoro nic a kolem huby už vůbec nic. Místo 20 minut tam trčím hodinu a půl a protože jsem měl celou dobu hlavu nahoře, nemohl jsem včas zasáhnout. Hlavně, že tam předváděla nějaký kraviny s břitvou. 

Zabít!

Ehm, neni na case naucit se holit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodával jsem na Vintedu čínské automaty, přesto, že jsem nabízel Zásilkovnu zadara, zájemce trval na dovozu až pod 👃 do Brna. Ok, udělaly jsme si výlet. Na místě to prohlížel, zkoumal, polemizoval, po chvíli se mě zeptal, jestli mám ty svoje hodinky taky z AliExpressu, a že sbírá levnější kousky, a tyhle(ukazuje zápěstí), že prý pořídil za dvě kilča v Lidlu... říkám že ne, že jsou to Seika. Odpověď: "Aha, ty taky dělají hodinky, jo?", Mě už snad ani neudivila. Kdyz došlo na placení, se slovy no na Alíku to mají za 22doláčů, mi začalo svítat. Bohužel, ne na lepší časy. Zdvořile jsem navrhl tedy, že se sejdeme někde mezi, a troufale nadhodil 600,-, jak jsem se přepočítal! ,,Časy jsou zlý, vzal jsem si jen 500.". Se slovy, že to zpátky rozhodně nepovezu zpátky, jsem čekal, že budou salvy radosti, jak vydělal. Nebyly, následovala litanie o tom, co všechno musí platit, a zpovídání ohledně našeho plánu v Brně. Asi kvůli reklamaci... Ta nakonec byla uplatněna o den déle, kdy mi cestou do práce zvonil telefon, s tím, že mu nejde zastavit vteřinovka...

Nechápu, jak někdo vytáhne někoho 100km daleko, a ještě si nevezme ani dost peněz, natož taktu.

Jen doufám, že mi telefon nebude zvonit následující dva roky, co přece trvá ta zákonná záruka😁

Inu, pro dobrotu...

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jen nevím, kdo za čí blbost, komu zaplatil, já moc nedostal 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Micey napsal:

Mno, ne ze by se mi na chronomagu uz taky nestalo ze prodavam hodinky treba za sedmdesat, kupujici prohlidne, nadhodi moznost slevy, ja teda jakoze neco treba jo a on “ja si stejnak rovnou vzal jenom sedesat”.. :)

Jako bys mi mluvil z duše. Ani nemám sílu některým gentlemanůn odsud, psát hodnocení.

A jinak, dnes jsem na skoleni- projektování, dopravní značení a jsem v celém sále jedinej mužského pohlaví. Úplně mi to teda nevadí ( dá se tu na co koukat), ale vše se mění :-)).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Ehm, neni na case naucit se holit?

Inu, holit se i umím, něco málo přistřihnout též, ale větší údržba, to už chce kumšt. Já když vidím reference, co se teď vytváří v barber shopech, tak se tam dost bojím zajít. 

Jak jen na příště najít člověka, co nebude chtít za každou cenu vytvářet trendy, co mu předvedli na zrychleném barber kurzu ale bude respektovat nastavený tvar? Nemluvě o tom, že nejdřív bude muset opravit tu stávající hrůzu. Zapátrám, jestli tu už někde není téma. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

Prodával jsem na Vintedu čínské automaty, přesto, že jsem nabízel Zásilkovnu zadara, zájemce trval na dovozu až pod 👃 do Brna. Ok, udělaly jsme si výlet. Na místě to prohlížel, zkoumal, polemizoval, po chvíli se mě zeptal, jestli mám ty svoje hodinky taky z AliExpressu, a že sbírá levnější kousky, a tyhle(ukazuje zápěstí), že prý pořídil za dvě kilča v Lidlu... říkám že ne, že jsou to Seika. Odpověď: "Aha, ty taky dělají hodinky, jo?", Mě už snad ani neudivila. Kdyz došlo na placení, se slovy no na Alíku to mají za 22doláčů, mi začalo svítat. Bohužel, ne na lepší časy. Zdvořile jsem navrhl tedy, že se sejdeme někde mezi, a troufale nadhodil 600,-, jak jsem se přepočítal! ,,Časy jsou zlý, vzal jsem si jen 500.". Se slovy, že to zpátky rozhodně nepovezu zpátky, jsem čekal, že budou salvy radosti, jak vydělal. Nebyly, následovala litanie o tom, co všechno musí platit, a zpovídání ohledně našeho plánu v Brně. Asi kvůli reklamaci... Ta nakonec byla uplatněna o den déle, kdy mi cestou do práce zvonil telefon, s tím, že mu nejde zastavit vteřinovka...

Nechápu, jak někdo vytáhne někoho 100km daleko, a ještě si nevezme ani dost peněz, natož taktu.

Jen doufám, že mi telefon nebude zvonit následující dva roky, co přece trvá ta zákonná záruka😁

Inu, pro dobrotu...

Raz som bol takto vyskoleny s predajom objektivu, suhlasil som s dovozom uplne do prdele (mal som okolo cestu, ale zas nie az tak okolo) a po 10min obzerania kupujuci polozil na stol asi 2/3 ceny, ze to je vsetko co ma. Vtedy som uz nemal nervy to dalej riesit a ustupil som. V aute cakala zena, stalo ma to kopec casu... 

Ale prave s tym tito dementi pocitaju, dnes by som uz pri tomto druhu jednania neustupil ani o cent, aj keby som sa mal vratit 200km. Zmysel to niekam viest to ma ak kupujuci tiez absolvuje podobnu ci vacsiu trasu, aby v tom obchode mal tiez "incestovany" cas a peniaze. Inak clovek taha za kratsi koniec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...