Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes ráno se s čtyřletou dcerou seru do ucpaný rozesraný Prahy na kontrolu do Motola. To, co jsem jezdil za 35min trvá 1h30min. V Motole se ráno tradičně nedá zaparkovat i když jsme tam platili cca 50Kč/h. Pak během vyšetření slovenská doktorka, která už má u mě víc vroubků za nevybíravé chování k manželce sjede během čtvrthodinové návštěvy 4x mou malou dceru že nemá roušku dost na nose a pak i mě, že mám roušku a ne FFP2, tak jí říkám, že až budou vyrábět FFP2 dostatečně velký, a že jsem jich vyzkoušel už hodně, rád si je koupím, ale dýchat se přes to nedá a škrtí to uši do krve že v tom vypadám jak Bureš. Po dalším rejpanci na mou roušku už vyndavám z pravé kapsy FFP2 a ptám se jí, jestli chce, že si vyměním za roušku. Doktorka demonstrativně mávne rukou a vyzve sestru ať jde říci na chodbu, že nikoho bez FFP2 dovnitř už nepřijme. Sestra se na ni dívá, jestli jako vážně a ano, vážně, tak jde na chodbu a hlásí to tam... komedie. Vyšetření proběhlo tak, že se na malou se podívala z metru tak na deset vteřin a kvůli tomu celé toto velmi nepříjemné dopoledne. No a já teď hledám malé jinou doktorku na jihu Prahy, protože dneškem to přeteklo.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci bagatelizovat, ale já jsem s Motolem vždy byl nespokojenej. Samozřejmě vždy je to jen a jen o lidech. Před měsícem jsme malé volali sanitku a Motol ji odmítl, že mají na dětské ambulanci 22 pacientů a k ošetření/vyšetření by došlo třeba po 2.5h v čekárně - nakonec jsme byli šťastni, že ji v sanitce přijala okresní nemocnice, což jsem bral nejprve skepticky, ale byla první na dětské ambulanci na řadě a vše bylo perfektní. Nějak z minulosti ve mě je zaryto, že Motol je prostě to nejlepší v ČR, ale už fakt ne. Na druhou stranu sám jezdím občas na Bulovku a to je teda taky dobrý Rumunsko...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nikoho urážet, ale jedině Krčská nemocnice se specializuje na dětské pacienty ( to, že je někde dětská ambulance ještě neznamená, že tam musíš s dětma). Toto je všeobecně známo odjakživa. Ušetřís si zbytečne nervy pro příště.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tady byla sanitka se záchranářema a druhá s doktorem a ten volal Motol, který nás odmítl a následně nasměřovali sanitku do krajský nem. Já jsem to nijak neovlivnil. Doktor mi jen mi tlumočil že ho Motol odmítl. To, kam pojede sanitka ty jako pacient nebo jeho zástupce neovlivníš.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radius napsal:

No tak tady byla sanitka se záchranářema a druhá s doktorem a ten volal Motol, který nás odmítl a následně nasměřovali sanitku do krajský nem. Já jsem to nijak neovlivnil. Doktor mi jen mi tlumočil že ho Motol odmítl. To, kam pojede sanitka ty jako pacient nebo jeho zástupce neovlivníš.

Taky jsem reagoval na tvůj první koment a ne druhej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Radius napsal:

No do toho Motola jsme dostali žádanku z Thomayerky 😆

Ale znovu opakuju, je to o lidech, ne o nemocnici nebo městě. 

Tak v tom případě je to blbý, to uznávám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema doktorama to je taky sranda. Byl jsem se svyma pokazenyma zadama na neurologii, odtud me doporucili na revmatologa a rovnou mi rekli, ze v Opave zadneho nesezenu (bez znamosti) a i kdyz jo, tak bude stat za prd. Ale jak to mam vyresit, to uz mi nerekli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radius napsal:

Dnes ráno se s čtyřletou dcerou seru do ucpaný rozesraný Prahy na kontrolu do Motola. To, co jsem jezdil za 35min trvá 1h30min. V Motole se ráno tradičně nedá zaparkovat i když jsme tam platili cca 50Kč/h. Pak během vyšetření slovenská doktorka, která už má u mě víc vroubků za nevybíravé chování k manželce sjede během čtvrthodinové návštěvy 4x mou malou dceru že nemá roušku dost na nose a pak i mě, že mám roušku a ne FFP2, tak jí říkám, že až budou vyrábět FFP2 dostatečně velký, a že jsem jich vyzkoušel už hodně, rád si je koupím, ale dýchat se přes to nedá a škrtí to uši do krve že v tom vypadám jak Bureš. Po dalším rejpanci na mou roušku už vyndavám z pravé kapsy FFP2 a ptám se jí, jestli chce, že si vyměním za roušku. Doktorka demonstrativně mávne rukou a vyzve sestru ať jde říci na chodbu, že nikoho bez FFP2 dovnitř už nepřijme. Sestra se na ni dívá, jestli jako vážně a ano, vážně, tak jde na chodbu a hlásí to tam... komedie. Vyšetření proběhlo tak, že se na malou se podívala z metru tak na deset vteřin a kvůli tomu celé toto velmi nepříjemné dopoledne. No a já teď hledám malé jinou doktorku na jihu Prahy, protože dneškem to přeteklo.

Hele cestu, dítě atd chápu. Ale ten doktor je taky člověk. On to má narozdíl od Tebe na hubě celý den a nechce být nemocný.... tohle nechápu. Příjde mi to strašně nezodpovědní kvůli vlastní pohodlnosti. Příjde mi to k němu strašně nefér... upřímně všude. Jasně je to nepříjemné, ale fakt nevíš kdo má třeba imunitní poruchu atd... já taky nedodržuji každou blbost. Například nošení venku na ulici jsem nedodržoval nikdy (mluvím o prázdné ulici), noční zákaz taky ne.... stejně jsem schopný jet po dálnici dvě kila ( v nulovém provozu na viditelném úseku), ale po městě bych nejel ani 80.... je to ten starý rozdíl mezi překročeváním a nepřiměřenou rychlostí... a stejně jak s tou rychlostí, násobně více ohrožuješ své okolí. Náhoda je blbec a netřeba jí jít zbytečně naproti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co me nastvalo? Resim nove dvere do bytu a peklo. Ale vy mate atyp futra. Tak to vam bud vyzdime hnusny rantl kolem dokola, nebo vam dame uzsi a budete tam mit hnusnou diru, pac to srovnavame zvenci. Tak to srovnejte zevnitr, to nejde? Jako jde, ale to my nejsme zvykli… Zamky. Mam nejake pozadavky na sjednoceni klicu atd. Nejlip mi vychazi, ze si je proste dodam sam. A proc jako nechcete ty nase? Protoze jsou predrazene, delate zizalky a navic mi nechcete rict jaky typ presne tam bude? Ok, dejte si tam svoje, ale ja uz tady pisu, ze budete neodborne zasahovat do dveri… Ok, tak si ty dvere strcte do prdele pane. Kokoti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

Co me nastvalo? Resim nove dvere do bytu a peklo. Ale vy mate atyp futra. Tak to vam bud vyzdime hnusny rantl kolem dokola, nebo vam dame uzsi a budete tam mit hnusnou diru, pac to srovnavame zvenci. Tak to srovnejte zevnitr, to nejde? Jako jde, ale to my nejsme zvykli… Zamky. Mam nejake pozadavky na sjednoceni klicu atd. Nejlip mi vychazi, ze si je proste dodam sam. A proc jako nechcete ty nase? Protoze jsou predrazene, delate zizalky a navic mi nechcete rict jaky typ presne tam bude? Ok, dejte si tam svoje, ale ja uz tady pisu, ze budete neodborne zasahovat do dveri… Ok, tak si ty dvere strcte do prdele pane. Kokoti. 

Tyvole. Vymena vlozky do zamku je neodborny zasah do dveri??? Kokoti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne :) Oni potrebuji, abych si ty zamky vzal od nich. Ty priplatky za sjednoceni klicu, dalsich zamku atd. jsou pro ne kurevsky vyhodne. Navic jsem z nich ani po 14dnech nedostal informaci jaky zamek konkretne tam bude. Jen ze je nejlepsi na svete a nikdo v Cesku mi ho nevyrovi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, nickolas napsal:

Zamky. Mam nejake pozadavky na sjednoceni klicu atd. 

Důrazně Tě Nicku varuji před systémem Tokoz. Já vůl a patriot jsem chtěl podpořit českou firmu. Tahle konkrétní se mi krutě vymstila. Zámky hned po montáži šly otevírat mizerně, některé klíče šly lépe, další hůře. Postupem času se chod výrazně zhoršoval, nic si nesedlo. Aktuálně objednávám novou sadu u Abusu. 6 let starý systém třístupňové hierarchie 7 cylindrických vložek, jeden visací a 5 klíčů poletí do popelnice. Vyhozenejch cca 20 tisíc předcovidovejch korun (2015) a provztekaných minut nepočítaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže od pondělí mám sedět v mrakodrapu bez možnosti větrání oknem celý den v roušce i když jsem na svém místě. Ale když jdu s kolegy na oběd do restaurace, tak u jídla roušku nemusím mít....

Noc nic, ještě že tu samou práci můžu dělat v dalších dvou kancelářích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vůbec nepochopil proč se to vztahuje i na očkovaný, přijde mi to dost kontraproduktivní, když si vemu, že ani po potvrzenym kontaktu s nakaženym nemusíš jako očkovanej do karantény.. Další věc teda je, že se na to každej samo vysere. 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...