Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Po instalaci dveří se zámkem si zámek obratem měním. Důvěřovat v dnešní době tomu, že montér nemá kopii (kterou může zneužít nebo prodat i s adresou); lze snad jen v případě že používají montážní sadu klíčů a já dostanu originálně zapečetěnou sadu pro uživatele (jak se poprvé použije uživatelský klíč tak se stane montážní sada nefunkční). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera je medik ve třeťáku, stejně jako všichni ostatní má 2 dávky očkování v sobě. Holka, co s ní je na pokoji(očkovaná) měla minulý týden kontakt s nakaženým. Včera byla na testech, pozitivní. Dcera a ostatní, co se spolu učí testy dnes - z 5 jsou 3 pozitivní. Všichni v sobě 2 dávky očkování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, gunman napsal:

Dcera je medik ve třeťáku, stejně jako všichni ostatní má 2 dávky očkování v sobě. Holka, co s ní je na pokoji(očkovaná) měla minulý týden kontakt s nakaženým. Včera byla na testech, pozitivní. Dcera a ostatní, co se spolu učí testy dnes - z 5 jsou 3 pozitivní. Všichni v sobě 2 dávky očkování.

A jakej průběh? Vo to asi taky hlavně jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Tom4 napsal:

Po instalaci dveří se zámkem si zámek obratem měním. Důvěřovat v dnešní době tomu, že montér nemá kopii (kterou může zneužít nebo prodat i s adresou); lze snad jen v případě že používají montážní sadu klíčů a já dostanu originálně zapečetěnou sadu pro uživatele (jak se poprvé použije uživatelský klíč tak se stane montážní sada nefunkční). 

No a oni se tomu divi. Ale uz jsem zazil jak se divil bazarnik, ze se chci projet v aute o ktere mam zajem. Takze ja uz se asi nedivim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gunman napsal:

Dcera je medik ve třeťáku, stejně jako všichni ostatní má 2 dávky očkování v sobě. Holka, co s ní je na pokoji(očkovaná) měla minulý týden kontakt s nakaženým. Včera byla na testech, pozitivní. Dcera a ostatní, co se spolu učí testy dnes - z 5 jsou 3 pozitivní. Všichni v sobě 2 dávky očkování.

Očkování nechrání před nákazou, ale mělo by snížit pravděpodobnost blbého průběhu. U každého ale očkování zafunguje s odlišnou účinností. Nějakou dobu nazpět se psalo, že u letitých ta ochrana po očkování je menší, než u mladých. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je na tom k naštvání? Pokud pominu tradičně bulvární titulek z babiš-hovinek, co urážejícího je na tom že neočkovaným pendlerům hrozí problém s uplatněním, takže je sociálně uvědomělá a státem dotovaná cizí firma (místo ekonomicky výhodnějšího vyhazovu) radši přesune na pozice kde vycestovávat nemusejí?

Mě spíš štve debilní plošnost šumařových opatření - jako by se třičtvrtě roku vůbec neočkovalo, všichni plošně slintáky, týden po setkání s někým kdo už to svinstvo tehdy dávno měl zavírat celé kolektivy do karantény. V létě naočkovaná dcera taky večer dostala zprávu od spolužačky, že má od včerejška nařízeného zaracha - takže místo tanečních ten blbákov od Pondělí čeká nejspíš celou jejich třídu... :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marfael Přes hranice (zatím) můžeš - ale pokud Tě kvůli interním předpisům nepustí (jedno jestli tuzemský a nebo zahraniční) partner do SVÉ fabriky, tak na co by si Tě měl Tvůj zaměstnavatel vydržovat na "cestovní" pozici? My si tady sice už pár let hrajeme na eurosojůz - ale podívej se do kolika mimoevropských států bez povinného očkování odedávna nedostaneš ani víza.

@geometr Ve Středu měla (po roce odkladů) první prodlouženou - a kladl jsem jí na srdce ať si to užije, že letos možná bude i poslední "bez slintáků a kontaktně" :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Radek124 napsal:

Ve Středu měla (po roce odkladů) první prodlouženou - a kladl jsem jí na srdce ať si to užije, že letos možná bude i poslední "bez slintáků a kontaktně" :whistle:

No, tohle je prostě smutný. Taneční jsou tady a teď (mám na mysli v konkrétním věku - poměrně krátkém věkovém období) a v podstatě se to odložit nedá a ty děti o to vlastně můžou úplně přijít a některé už nejspíš přišly 😞 Studentská (středoškolská) léta se už prostě nevrátí. Koneckonců i ve škole to dostalo na frak a je to nevratný 😞 V tomhle je mi těch dětí líto, tady v tomhle věku nejde zdaleka jen o to vzdělávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@geometrPřesně jak píšeš: první rok odkladu jim vznikl kvůli někdejšímu nablblému nápadu se znovuzavedením devátých tříd a druhý kvůli loňskému koronáči - takže některým je tam už teď 18, chlastají a celé to kouzlo "tancujících středoškoláků hrajících si na dospělé" je už teď málem pryč. Těm kterým někdo umřel se omlouvám za necitlivé vyjádření, ale začínám mít hnusný a skoro asociální pocit že, koronáč už svou historickou roli (eliminace slabších jedinců a elektorátu KSČ?) splnil a že už bychom se s ním konečně měli naučit žít bez hysterie, podobně jako se sezónní chřipkou, onkologickými onemocněními, TBC, HIV - jinak je svobodná západní civilizace kterou známe odsouzená k zániku... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radek124 napsal:

Těm kterým někdo umřel se omlouvám za necitlivé vyjádření, ale začínám mít hnusný a skoro asociální pocit že, koronáč už svou historickou roli (eliminace slabších jedinců a elektorátu KSČ?) splnil a že už bychom se s ním konečně měli naučit žít bez hysterie, podobně jako se sezónní chřipkou, onkologickými onemocněními, TBC, HIV - jinak je svobodná západní civilizace kterou známe odsouzená k zániku... 

s uvedeným bez výhrad súhlasím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl hoši já nevím jak vy, ale taneční byly dycky akorát záminka jít lejt, na nějaké prostocviky dycky sral pes... sheldon to shrnul dobře v TBBT

preadolescent children are forced through a process called cotillion, which indoctrinates them with all the social graces and dance skills needed to function in 18th century Vienna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dneska spis prekvapila a pobavila cena lanovky na Medvedin, normalne dole ze Spindlu. Jedna cesta nahoru tri kila za osobu, dite nad sest let myslim 240. Rodina s dvema detma do dvanacti za nejakejch jedenact stovacku za par minutovou cestu nahoru na stary sedacce mi prijde celkem brutus.

 Ze mame chodit pesky psat nemusite, nojo furt:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...