Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Duke650 napsal:

Kurva kdo tohle schvalil?! To je normalne na zalobu, uz me tady ta bananova republika fakt leze krkem. 🤬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, JoyStick napsal:

Kurva kdo tohle schvalil?! To je normalne na zalobu, uz me tady ta bananova republika fakt leze krkem. 🤬

myslíš že u nás je to iné ??? systém posledný nech zhasne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, JoyStick napsal:

Stále nechápu Tvoje sdělení. To si mám jako říct “hele na slovensku je to ještě horší, tak je to vlastně fajn” a koukat se na to?

ber to len ako moje zhodnotenie situácie, určite to nie je "fajn" a určite to serie všetkých čo poctivo makajú a platia nemalé dane. Osobne tiež pošlem štátu kopu peňazí na daniach a dph, podotýkam že každé fakturované euro si odmakám a len sa bezmocne pozerám na to ako sa rozdáva a kradne. Tak čo s tým ??? neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dneska spis prekvapila a pobavila cena lanovky na Medvedin, normalne dole ze Spindlu. Jedna cesta nahoru tri kila za osobu, dite nad sest let myslim 240. Rodina s dvema detma do dvanacti za nejakejch jedenact stovacku za par minutovou cestu nahoru na stary sedacce mi prijde celkem brutus.
 Ze mame chodit pesky psat nemusite, nojo furt:)
Uz pred 21 lety vysla lanovka na Snezku pro 3 clennou rodinu tusim ze 6-7 kil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Me dneska spis prekvapila a pobavila cena lanovky na Medvedin, normalne dole ze Spindlu. Jedna cesta nahoru tri kila za osobu, dite nad sest let myslim 240. Rodina s dvema detma do dvanacti za nejakejch jedenact stovacku za par minutovou cestu nahoru na stary sedacce mi prijde celkem brutus.

 Ze mame chodit pesky psat nemusite, nojo furt:)

Špindl vždy probíhám rychlým tempem už léta když se tam náhodou vyskytnu, cirkus jak má být, ale štve mě že mnou oblíbená Pec už začíná chytat tyhle móresy...nedávno na mě jeden pajzl zkusil smažený sýr za dvěstěpade, další hned vedle česnečku za sto dvacet a ubytování pod litr pomalu těžko pohledat. Ještě se tam jakš takš dá, ale když vidím ty nabubřelý držky v tygrovaných teplákových soupravách co se tam poslední dobou sjíždí, tak je mi z toho ouvej, už jenom mekáč chybí a bude to top....No nic, Alpy to jistí :punk: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, JoyStick napsal:

Vůbec bych se tomu nedivil. O to víc se mi vaří krev. 140 mega z daní pro další buzeraci národa? I think fucking not! Tohle mě fakt zvedlo, normálně to začnu řešit.

asi to bude všude tak nějak podobné 🙂

https://www.autoforum.cz/bleskovky/francouzi-koupili-policii-nova-auta-pro-boj-s-prekupniky-drog-zvolili-pro-to-naprosto-nevhodne-vozy/?fbclid=IwAR27a0HGrxqSnY-EFjDq8LIkLDuUa4aCSf06t75IijsVSBrqklk7v3t7C3E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Me dneska spis prekvapila a pobavila cena lanovky na Medvedin, normalne dole ze Spindlu. Jedna cesta nahoru tri kila za osobu, dite nad sest let myslim 240. Rodina s dvema detma do dvanacti za nejakejch jedenact stovacku za par minutovou cestu nahoru na stary sedacce mi prijde celkem brutus.

 Ze mame chodit pesky psat nemusite, nojo furt:)

Jo a to je Špindl. Vem si Kouty nad Desnou, takovej konec světa v Jeseníkách chce za to samé 2x 340 plus 2x 320, celkem 1320 korun. Masakr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Vůbec bych se tomu nedivil. O to víc se mi vaří krev. 140 mega z daní pro další buzeraci národa? I think fucking not! Tohle mě fakt zvedlo, normálně to začnu řešit.

No ty auta budou asi rychle zaplaceny 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim Špindl s rodinou na pár dní každoročně, člověk s tím počítá, že si to tam hraje na St.Moritz - tak beru hotel s PP, ale letos se mi fakt podlomily nohy, myslím, že to šlo tak o 30-50% nahoru od loňska. Jak píše Afrika, smažák všude za 250 a polívku jsme si nikde nedali pod kilo. Přitom služby jsou kvalitou v osmdesátkách. Nejhorší je, že si tam nic jinýho než tyhle smažený sračky nedáte, takže není ani dětem co koupit za normální jídlo.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...