Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

před 7 hodinami, JoyStick napsal:

Já bych Ti na toto téma asi doporučil rozšířit své obzory, protože odborníci a jejich názory (leckdy daleko fundovanější než ty médii tlačené), ale nehodící se vládnoucí třídě, jsou systematicky umlčovány, zesměšňovány a pokud to nejde odbornou cestou, jde se na to od lesa, tedy pokusy dehonestace a diskreditace na osobní úrovni.

Začíná mi rozum stát, že na zájmovém fóru, kde je z mého pohledu velice vysoká koncentrace velmi inteligentních a vzdělaných lidí, se čím dál tím víc setkávám s názory hodných stádní většiny populace, protože "to říkali v televizi, tak to muší bejt pravda".

Tohle snad budu promítat v seminářích jako prototyp příspěvků "zasvěcených" tvrdících, že dnešní svět je vlastně Matrix pod kontrolou Sorose a jiných dobytků a pokud snad člověk věří tomu, co mu ukazují masmédia, tak je ovce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Bobisek napsal:

 

Tohle snad budu promítat v seminářích jako prototyp příspěvků "zasvěcených" tvrdících, že dnešní svět je vlastně Matrix pod kontrolou Sorose a jiných dobytků a pokud snad člověk věří tomu, co mu ukazují masmédia, tak je ovce. 

Věcné argumenty by možná posloužily lépe, takhle je to jen žblebt. 

Ale pokud bereš jako nejvyšší autoritu Novinky, iDnes nebo Seznam zprávy, jako bych nic neřek 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Foundryman napsal:

Věcné argumenty by možná posloužily lépe, takhle je to jen žblebt. 

Ale pokud bereš jako nejvyšší autoritu Novinky, iDnes nebo Seznam zprávy, jako bych nic neřek 🙂

Foundrymane tvé nepodložené konstrukce reality a neopatrné zacházení s fakty (eufemisticky vyjádřeno) jsem ti již vyjevil před pár dny a zcela rozumím, že jsi nenašel odvahu na to reagovat. Zde jsi zase nepředvedl zrovna schopnost chápání psaného textu, ale možná když najdeš tu sílu si můj příspěvek výše přečíst znovu důkladně, pochopíš, že podstatou mé reakce bylo právě to, že Joystick sice "ví, jak svět funguje", ale absolutně žádný věcný argument pro to neuvedl. Na to se pak blbě věcně reaguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To presvedceni, ze kdyz neco dela/rika vetsina, a je to v TV, tak musi byt pravda, je z psycholigickeho hlediska docela jasne sortujici.

To, ze spousta lidi chodi k lekari v pohorkach a lyzarskych bundach neznamena, ze jdou vhodne odeni, fakt ne, to jen priklad.

Ja preferuju zdroje ze vsech polu a udelat si usudek dle vlastnich postrehu, rozumu a logiky. Vetsinou je to zpetne nejlepsi cesta (pro me).

Rozhodne ale nedehonestuju a neurazim jiny nazor, pokud me osobne neovlivnuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bobisek napsal:

Foundrymane tvé nepodložené konstrukce reality a neopatrné zacházení s fakty (eufemisticky vyjádřeno) jsem ti již vyjevil před pár dny a zcela rozumím, že jsi nenašel odvahu na to reagovat. Zde jsi zase nepředvedl zrovna schopnost chápání psaného textu, ale možná když najdeš tu sílu si můj příspěvek výše přečíst znovu důkladně, pochopíš, že podstatou mé reakce bylo právě to, že Joystick sice "ví, jak svět funguje", ale absolutně žádný věcný argument pro to neuvedl. Na to se pak blbě věcně reaguje. 

Nenašel odvahu ? Já se moc nebojím 🙂 Spíš nenašel chuť, na ideologické půtky s P&L nějak nemám náladu. Joystick jen poukázal na velice jednostranné zpravodajství, pak není divu, že se lidi pídí po informacích všude možně.

A že je VW a potažmo Škoda více ovládán ideologií, než střízlivou ekonomickou úvahou, je ze statistik jasně vidět  Nebudu zde vypisovat rozbory, je to snadno dohledatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bobisek napsal:

 

Tohle snad budu promítat v seminářích jako prototyp příspěvků "zasvěcených" tvrdících, že dnešní svět je vlastně Matrix pod kontrolou Sorose a jiných dobytků a pokud snad člověk věří tomu, co mu ukazují masmédia, tak je ovce. 

Be my guest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Foundryman napsal:

A že je VW a potažmo Škoda více ovládán ideologií, než střízlivou ekonomickou úvahou, je ze statistik jasně vidět  Nebudu zde vypisovat rozbory, je to snadno dohledatelné.

Ale to víš že jo, von Hayeku, proto Škoda tento rok za první tři čtvrtletí zdvojnásobila zisk: https://www.novinky.cz/stalo-se  eeeeehmmmmm vlastně je to odkaz z Novinek, to jsou prodejné mrchy a nelze jim věřit, tak snad to potvrdí i parlamentní listy 🤔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Bobisek napsal:

Ale to víš že jo, von Hayeku, proto Škoda tento rok za první tři čtvrtletí zdvojnásobila zisk: https://www.novinky.cz/stalo-se  eeeeehmmmmm vlastně je to odkaz z Novinek, to jsou prodejné mrchy a nelze jim věřit, tak snad to potvrdí i parlamentní listy 🤔

 

Za první tři čtvrtletí zdvojnásobila zisk a teď chce pomoc státu? Koukám, že jsem v tomhle vlákně úplně správně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nastal už v okamžiku, kdy ses s obsluhou stánku nedomluvil česky a kdy se ty klobásy už nedaly žrát... jediné, co přežívalo ze starých časů, byla vůně těch klobásek. Ta mi chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...