Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, TomNguyen napsal:

V dnešní době umět číst jenom jen jeden zdroj je nebezpečný kluci.

Divadlo to nezrušilo protože měl "špatný názory" ale že nikdo s ním nechtěl pracovat a odcházeli.

Jinak ten kec s těmi bílými muži, chce to opět číst celej

"I understand that men have had more power longer, but I’m tired, as a white male, of being blamed for everything that is wrong with the world," Gilliam said. "When you have power, you don’t take responsibility for abusing others. You enjoy the power. That’s the way it works in reality.”

Jen drobnost ze zvědavosti, prosím o zdroj, kde je uvdeno ono NIKDO. Dík.

Já četl našel anpř. toto:

The reasons for the cancellation have not been made explicitly clear, and the theatre only posted a short announcement on its website last week.

However, industry publication The Stage has reported some staff were unhappy with previous controversial remarks made by the actor.

https://www.bbc.com/news/59127144

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Lamiczka napsal:

Tak to projedou chronomag a všechny nás pošlou kopat stejnou bezednou jámu. Je tady tak 80% bílejch chlapů, navíc často úspěšnejch s drahejma hodinkama....to půjde i bez soudu

A z toho co jsem poznal, jsou tady z velké části heterosexuálové. To je nebezpečí pro celou společnost 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasral sem sám sebe, když sem si včera vytvořil v internim systému nabídkovou objednávku a nezkontroloval status, takže mi to chlapci bleskově ještě ten den připravili, zabalili a odeslali. Dneska sem ministerstvu dělal úpravu nabídky, šel sem upravit cenovky a ejhle, shipped and delivered. Mě jebne.

Budu to muset zejtra zahrát na nějakou obligátní technickou chybu, abych nebyl za úplnýho kokota :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...