Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No tak ake ma realne moznosti (okrem toho to vysekat a prerobit do medi....co je super ale zaberie cas a peniaze).

Bud to moze nechat proste len podotahovat, ak je tam vsade dost pouzitelneho "masa". Ak ale maso chyba, musi sa nadstavit. A to wago + pasta je taka asi najmenej prasacka cesta toho nadstavenia, ci poznate lepsiu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro teď vše dopadlo ok. Přijel kamarád, koukl, vyměnil zásuvku a vše funguje ( na rovinu řekl, že tohle bude chtít předělat a rovná si termín ). Měl to za 2 minuty.

A proč je to tady? Do toho mi Datart přivezl lednici, volal malíř, že u mě začne malovat v pondělí a psala firma na bezpečnostní dveře, že se jim uvolnil termín na montáž na 7.12. to bude bohatej Ježíšek :-((.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, pebe napsal:

S tím malováním bych nespěchal, jestli se bude dělat elektrika

Jo sorry, toho jsem zapomnel zmínit,přijde v pátek a sobotu. A do toho neteř že potřebuje vyměnit gumy na autě a druhá, že by chtěla pomoct s autoškolou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, kuncák7 napsal:

Jo sorry, toho jsem zapomnel zmínit,přijde v pátek a sobotu. A do toho neteř že potřebuje vyměnit gumy na autě a druhá, že by chtěla pomoct s autoškolou.

Máš štěstí že jdu zrovna kolem. Na doučování jsem expert! 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Tom4 napsal:

Tak hoď poptávku tady na fóru, on se neteří někdo rád ujme a ty máš záruku že budou v dobrých rukou  . . . 

Joo, ty mě začínají trochu točit dlouhodobě, už ať se jich ujme někdo jinej. Ale že bych jim přál nějakého gentlemana odsud? Asi úplně ne 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepamatuju si to pořekadlo o stěhování a vyhoření, ale malování bych tam směle zařadil taky. Ať už to máme za sebou. Naštěstí finální úklid po si bere pod sebe přítelkyně a já jsem osvobozen ( prý tu nemám vůbec být), pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nám odchází kočka 😒 Koupili jsme ji z barákem, doložených šestnáct let, ale může ji být i sto, říkáme ji zombík, každopádně se jedná o člena rodiny. Víkend v pohodě, ještě jsem si s ní dal pivko, včera večer se složila a dnes jenom leží a chroptí, sakra...děti se zblázní, jestli to nedá.

DSC_2041.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...