Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Od včerejška jsem domácí kutil- pokládám koberce. 

Dnes jsem koupil koberec, 4 m, donesl z obi domu- je to 400m, pohoda. U baráku zjistuju, že do výtahu 4 m nee, kurna. Tak ve vanici přebaluju na 3,5m a zjistuju, že znova nee. Tak holt na záda a 9 patro volá, to už je ale kurva. V každém patře kytky, květináče, posezení, no, nedá se to vytočit. Dofunim do devátého, lepší trénink na horského vůdce neznám. A doma začínám pokládat. Ten podelanej nůž na koberce vydrží dva zářezy a lame se  ( včera jsem s ním položil koberec v kuchyni a paráda ). Lehce ztrácím Glanc, přítelkyně jde takticky stranou. Jinej nůž na koberce samo že doma nemám a do OBI by mě už nikdo nedostal. Beru kuchyňskéj a patlam to s ním. Trvá to sice dýl a víc se nadru, ale je hotovo. Jestli si nezasloužím nějaké nové hodinky? Zasloužím 

Nebylo by lepší se na to vysrat a dát si pár piv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koberce celkom 9 kusov som si dal pomerne nedavno aj s linom pod nimi a mozem potvrdit ze tie dvojostria z OBI vydrzia zmysluplne ostre tak 1.5 metra,.... skalpel mam teda tiez, ale myslim ten zub je tam proste na nezaplatenie, takze ked som dojel prvy zasobnik, nevahal som ani chvilu a valil znovu do OBI (mam to 20min)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, cali napsal:

koberce celkom 9 kusov som si dal pomerne nedavno aj s linom pod nimi a mozem potvrdit ze tie dvojostria z OBI vydrzia zmysluplne ostre tak 1.5 metra,.... skalpel mam teda tiez, ale myslim ten zub je tam proste na nezaplatenie, takze ked som dojel prvy zasobnik, nevahal som ani chvilu a valil znovu do OBI (mam to 20min)

Jo, ale určitě znáš ten pocit, kdy tě partnerka provrtava pohrdlivým pohledem- já to říkala. V ten moment jde logika stranou a i kdybych to měl okousat zubama, tak do toho OBI nepůjdu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, ale určitě znáš ten pocit, kdy tě partnerka provrtava pohrdlivým pohledem- já to říkala. V ten moment jde logika stranou a i kdybych to měl okousat zubama, tak do toho OBI nepůjdu 

 

před 2 minutami, Bob napsal:

Ja vzdy kdyz neco delal, casto pres vikend jsem cestou do obi a zpet stravil vic casu nez samotnou praci 🙂

U nas je to: "Tak uz to mas?.... pokud musis znova do OBI, vem to pres Lidl a kup detem kolace."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno akce Black Friday na hračky tuším 40% sleva v Makro Brno. A protože bydlím kousek a žena mě vyslala 😄, tak si říkám že na tu otvíračku 8:00 dojedu o něco dřív, ať jsem mezi prvníma 🙃. Podotýkám, že jsem se podobné akce nikdy dřív nezúčastnil. Letos poprvé. V 7:50 na parkovišti. Asi 150 lidí tam stepovalo v +2 stupních 😵. Takže jsem to otočil, dojel domů, zapnul noťas a objednal pět hraček z netu. Utraceno asi o 400Kč víc než by to vyšlo tam (oni ty původní ceny mají samozřejmě přepálený + jsem plátce DPH), ale na tohle vážení já nemám nervy.

Apropo,... ať žije covid! My zase budeme 5 měsíců best in covid, stejně jako loni.

Určitě pomůže hospody zavřít po 22h! Nad tím museli ve vládě přemýšlet aspoň dvě hodiny, že právě tohle bude rozdílový faktor pandemie. Ale že se v pátek v Makro Brno několik set lidí pere o hračky, to nikomu nevadí!

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, RadekB napsal:

Dnes ráno akce Black Friday na hračky tuším 40% sleva v Makro Brno. A protože bydlím kousek a žena mě vyslala 😄, tak si říkám že na tu otvíračku 8:00 dojedu o něco dřív, ať jsem mezi prvníma 🙃. Podotýkám, že jsem se podobné akce nikdy dřív nezúčastnil. Letos poprvé. V 7:50 na parkovišti. Asi 150 lidí tam stepovalo v +2 stupních 😵. Takže jsem to otočil, dojel domů, zapnul noťas a objednal pět hraček z netu. Utraceno asi o 400Kč víc než by to vyšlo tam (oni ty původní ceny mají samozřejmě přepálený + jsem plátce DPH), ale na tohle vážení já nemám nervy.

Apropo,... ať žije covid! My zase budeme 5 měsíců best in covid, stejně jako loni.

Určitě pomůže hospody zavřít po 22h! Nad tím museli ve vládě přemýšlet aspoň dvě hodiny, že právě tohle bude rozdílový faktor pandemie. Ale že se v pátek v Makro Brno několik set lidí pere o hračky, to nikomu nevadí!

Koronáč je světloplachej 🙂

Jinak, žena už si zvykla, že na tyhle akce mě v životě nedostane. Kdysi jsem měl kartu Makra, měli tam mít v akci lyže, které žena chtěla. V 8.00 první den akce jsme tam byli a madame nám sdělila, že lyže už jsou vyprodaný. Požádal jsem ji o nůžky, vytáhl tu jejich pitomou kartu, přestřihl vejpůl, dal jsem jí trosky i s nůžkama a Makro pro mě přestalo existovat. Čuměla jak puk a já mám od té doby klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrcadlo do koupelny stojí v Lutzu 6600,-. Čekám na slevu - z principu. Po mnoha měsících přichází sleva na 4200,-. Vyrážím do Lutzu. Tam i zpět celkem 80Km. Vezu ho v malém autě, protože ve velkém nemám skládací sedadla. Ježek v kleci - dleší hrana má asi metr sedmdesát, ale já to dám. Přijedu domů, vynesu zrcadlo do horní koupelny a tam si ho podložím na rám molitanama abych ho neodřel. Vyndavám mamuta a dávám ho do pistole. Pistole s mamutem mi padá doprostřed zrcadla. Zrcadlo na sračky. Akce trvá ještě 2h do zavíračky. Rychle nakládám rám se střepy do auta, abych to cestou vyhodil a vyrážím do Lutzu. Tam i zpět celkem 80Km. Kupuju další zrcadlo za 4200,- a nakládám ho do malého auta, protože ve velkém nemám skládací sedadla. Ježek v kleci, ale já mám knowhow. Jedu domů a pak už je vše v pořádku. 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je fakt ze života 🤣 Rozkaz zněl jasně, zrcadlo musí být v koupelně za každou cenu :D

Zrcadlo v Lutzu v akci za 8400 ..... každému zrcadlu získáte jeden náhradní rám zdarma 😂

Ale teď vážně, zkusil bych se zeptat, co by stálo ten rám znovu "zasklít", podle mě bude největší část ceny právě v tom rámu, tak bys mohl mít nakonec zrcadla přecejen dvě...

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nebyl nasranej, jak se to vysypalo, v hlavě mi seplo, že akce je už jen dvě hodiny, je třeba jednat. Na pláč je čas po zavíračce. Ale než shánět někoho, kdo to zasklí, vézt to někam, a ještě to dál řešit, tak jsem jel rovonou pro jiný. Ale jak píše Lamiczka, náklady 8.4 + benzin + asi 6h času. No a když na to zrcadlo teď v koupelně koukám, tak se mi teda zase tak moc jako nelíbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Radius napsal:

Já ani nebyl nasranej, jak se to vysypalo, v hlavě mi seplo, že akce je už jen dvě hodiny, je třeba jednat. Na pláč je čas po zavíračce. Ale než shánět někoho, kdo to zasklí, vézt to někam, a ještě to dál řešit, tak jsem jel rovonou pro jiný. Ale jak píše Lamiczka, náklady 8.4 + benzin + asi 6h času. No a když na to zrcadlo teď v koupelně koukám, tak se mi teda zase tak moc jako nelíbí...

Tak do něj nekoukej :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2021 v 16:10, Bert napsal:

Díky, ale nechat si od fízlů sr-t na hlavu za plus jeden km/h mi přijde jako zbabělost před nepřítelem.

No, Al Capone dojel na daňové úniky. Na druhou stranu mi nějaké drobné rošťárny prošly (i tam), takže to HOLT beru sportovně. 🐂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...