Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Jak vis, ze to byla dodavka?

Holky zavolal soused, že slyšel ránu a z okna viděl ujíždět bílou dodávku. Budu se jen opakovat, je to pěkná banda šmejdů, protože tohle slyšet musel. Máš ještě nějakej doplňující dotaz?

Bohužel to nakonec neodneslo jen zrcátko.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to není důsledek politiky hl.m. ohledně parkování - namalovat čáry na silnici a o 100% zdražit P+R parkoviště - to jistě vyřeší problémy s parkováním... Chtělo by to alespoň 50 nových parkovacích domů - ideálně na místě současných parků. Zahrabat do země a pak na to vrátit parkovou úpravu. A pak samozřejmě na kraji města...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, elloco napsal:

Tak jestli to není důsledek politiky hl.m. ohledně parkování - namalovat čáry na silnici a o 100% zdražit P+R parkoviště - to jistě vyřeší problémy s parkováním... Chtělo by to alespoň 50 nových parkovacích domů - ideálně na místě současných parků. Zahrabat do země a pak na to vrátit parkovou úpravu. A pak samozřejmě na kraji města...

Tvůj názor je docela rozumnej a věcnej, nicméně podkopání parků kvůli parkovacím domům se setkává s takovým odporem obyvatel přilehlého parku, že si to ani nedovedeš představit (ve zkratce - ano, tohle budujte, ale u parku, kde nebydlím já).

A zrovna u tohodle případu je to skoro naopak - když tam zona nebyla, parkovala za naším autem ještě aspoň dvě auta. Po zavedení zon je tam už křižovatka a teoreticky se tam stát nesmí ( takže ve finále za to můžu i já, protože je to moje oblast :-)). Kurna. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, elloco napsal:

Někdy se prostě musí říznout do živýho. Okruh okolo Prahy, parkování... Řeší se to 30 let a konec v nedohlednu. Ať je na radnici kdokoliv, je to jenom horší - protože aut je víc a víc...

Joo kamaráde, rok před komunálkama tohle někomu vyprávěj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Holky zavolal soused, že slyšel ránu a z okna viděl ujíždět bílou dodávku. Budu se jen opakovat, je to pěkná banda šmejdů, protože tohle slyšet musel. Máš ještě nějakej doplňující dotaz?

Bohužel to nakonec neodneslo jen zrcátko.

 

Takže to pokračuje - autorizák má termín v půlce ledna 2022 ( Butovice ) Spořilov a Jarov jsou na tom podobně, nacenění škody je nad 50 tis. Když si to nechám opravit jinde, tak je to porušení pojistky, co neteř platí a byla by vyplacena polovina celkové ceny opravy. Dle servisu je auto pojízdné ( což je jasný ), ale jezdit bez zrcátka se mi moc nelíbí, ohledně případné kontroly.

Začínám uvažovat nad tím, že pojistka se zruší, auto nechám opravit do týdne a celej autorizák mi může bejt s těmahle termínama a cenama ukradenej. A když to vidím, tak moje strategie - koupit si starou popelnici, jezdit a pak jí poslat rovnou na šroták. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo ti to do týdne opraví?? Máš tam demontáž blatníku, lak, montáž, škodní událost... Navíc máš pár týdnů před Vánoci... Termín měsíc plus je bohužel i na blbou výměnu oleje, taky sem na to čuměl jak puk, ale je to tak... Těch aut je jak sraček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám za to, že auto bez levýho zrcátka je "nepojízdný". Neboj se pořádně přitlačit na likvidátora PÚ. Že sjednání pojistky a následná  likvidace škod probíhá v úplně jiným duchu je smutný. To máš stejnej rozpor jak v politice předvolební kampaň a po zvolení jak si s tebou vytřou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to není až tak problém pojišťovny, prostě není kapacita v servisu plus sundat plechy a lakovat trvá - řešil jsem to poměrně nedávno, čekal jsem na termín a následná práce pak byla cca dva týdny.

Na auto máš/nemáš nárok podle podmínek pojistky, já to řešil z havarijka a byl tam limit tuším 10k celkem, což ti vystačí tak na ty dva týdny. 

Co se výběru servisu týče, to zas bude podle podmínek pojistky. U ČSOB můžu i do servisu kterej není smluvní ale mám vyšší spoluúčast (oproti fixní 1k u smluvního).

 

Jinak bez zrcátka bych teda nejezdil )) Možná by stálo za to se domluvit jestli nemůžou první spravit tohle a pak až případně plechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky. Už to řeším i jinak. 

Každopádně- já bez zrcátka jezdit nebudu- zprovozním si ho. Dle protokolu od PČR je auto pojízdné a tak do provozu smí. Problém je, že auto není mé ( nebo ho nepoužívám ) a papíry dostávám postupně ( ted tu mám protokol od PČR ) a budu ještě řešit tu pojistnou smlouvu. Osobně Vánoce, svátky chápu, ale tohle je se vším - snažím se i rekonstruovat byt a sehnat někoho, kdo by něco udělal, je nadlidskej výkon. A nějak to nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ohledně bytu jsem si užil. Dávám do kupy byt po tchyni. Řemeslníci nejsou a když tak za tři měsíce. Tak jsem se do toho pustil sám. Spoustu věcí jsem dělal prvně v životě. Začal jsem koncem srpna a příští tejden bych měl končit. Tak kdyby někdo potřeboval, jsem k dispozici v roli "pana Lorence" 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopravce WEDO, to je jedna velka tragedie. Podle trackingu balik v 9:34 na vydejnim miste. Doted zadna SMS s heslem. Volam na jejich infolinku a 36 minut posloucham odrhovacku, nez to konecne nekdo zvedne. Nahlasim cislo baliku a ze jsem zatim nedostal heslo k vyzvednuti. A baba povida: to ani nedostanete, nezvolil jste si SMS avizo. Tak ji rikam, ze nic takovyho v tom eshopu nebylo a telefon jsem zadaval (i email). Tak na email to neposilaji a SMS nemam narok.

Tak se ptam, jak se dostanu k baliku. Pry nijak... takze jsem jim musel poslat kopii objednavky, avizo o odeslani zbozi vyrobcem a od vyrobce potvrzeni, ze jsem to opravdu ja, kdo objednal a zaplatil. Pak mi konecne prisel kod. Sranda na 2 hodiny...

Mezitim jsem volal na vydejni misto, jestli mi to vydaji, kdyz ukazu tyhle maily jim. Ne, nevydaji... 

Jestli ja mam toto zapotrebi, priste jak uvidim dopravce WEDO, radsi vyberu jiny obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...