Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Pepino777 napsal:

Tady se to řešilo. Prej jsou dokonce horší než Česká počta a to už je co říct :D

 

Podstatně, v podstatě no-go dopravce a nechápu, že se zde hoši nedokázali poučit z chyb ostatních 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balík z Bushmana, z kterého mě nepasuje jediný hadr. Divný, protože už pár hadrů od nich už mám, tak tam volám a paní s klidným srdcem sděluje, že jim prý číňani našili špatně cedulky a velikostmi 😒 Dříve mnou oblíbená značka šla poslední dobou kvalitou strašně do kopru, trička drží max rok, ale stále jim dávám šanci a teď totok, šajze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobna zkusenost, v lete dvoje kratasy, stejny model jen odlisna barva, v pase rozdil 4cm. Kdyz neco objednavam, vzdy dve cisla vedle sebe a bohuzel ani to obcas nestaci. Jeste ze mam prodejnu 1km od baraku a nemusim s tim na postu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kuncák7 napsal:

V klidu. Ja se jen ptal jak to vis, ze zrovna bila dodavka. Jakoze jestli si byl u toho, nebo si mel v aute kameru atd. Ale uz si to vysvetloval, takze v poho. To, ze jsou ti radoby profici v dodavkach banda cura*u, o tom zadna. Me takhle jednou za jizdy skrtnul prdeli o pravej predni blatnik, slic jak hovado, a taky se neobtezoval zastavit. Ba naopak, slapnul na to a byl v riti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Prochy68 napsal:

Podobna zkusenost, v lete dvoje kratasy, stejny model jen odlisna barva, v pase rozdil 4cm. Kdyz neco objednavam, vzdy dve cisla vedle sebe a bohuzel ani to obcas nestaci. Jeste ze mam prodejnu 1km od baraku a nemusim s tim na postu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Hmm, já to posílám všechno zpátky a naštve to....ale občas se trefí do mé chuti s motivem, to se musí nechat být 🙏 Jak ti drží kraťasy, nebo gatě? 

74577.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lucky Lucaso napsal:

V klidu. Ja se jen ptal jak to vis, ze zrovna bila dodavka. Jakoze jestli si byl u toho, nebo si mel v aute kameru atd. Ale uz si to vysvetloval, takze v poho. To, ze jsou ti radoby profici v dodavkach banda cura*u, o tom zadna. Me takhle jednou za jizdy skrtnul prdeli o pravej predni blatnik, slic jak hovado, a taky se neobtezoval zastavit. Ba naopak, slapnul na to a byl v riti...

Já byl v klidu, neboj 🤣. Psane to prostě vyzní útočné skoro vždy. Kdyby mě mělo vytočit tohle, tak ta pumpa v těle to nemůže dlouho vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Balík z Bushmana, z kterého mě nepasuje jediný hadr. Divný, protože už pár hadrů od nich už mám, tak tam volám a paní s klidným srdcem sděluje, že jim prý číňani našili špatně cedulky a velikostmi 😒 Dříve mnou oblíbená značka šla poslední dobou kvalitou strašně do kopru, trička drží max rok, ale stále jim dávám šanci a teď totok, šajze....

Taky jsem od nich brával dost věcí, naštěstí jen osobně (cedulkám při své kubatuře radši nevěřím) - a když jsem v září viděl z jak tenkých hadříků mají letos kraťasy/kalhoty a že místo old-school nýtovaných knoflíků tam za ty prachy plandají nití přišité plasťáky, poděkoval jsem za vzorky čínsko-indické "udržitelné kvality" a vzpomněl si na obsah balíků s odřezkama hader, co bereme na pucování strojů... :thumbsdown_anim:

paleta-hadry_large_greybox.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radek124 napsal:

Taky jsem od nich brával dost věcí, naštěstí jen osobně (cedulkám při své kubatuře radši nevěřím) - a když jsem v září viděl z jak tenkých hadříků mají letos kraťasy/kalhoty a že místo old-school nýtovaných knoflíků tam za ty prachy plandají nití přišité plasťáky, poděkoval jsem za vzorky čínsko-indické "udržitelné kvality" a vzpomněl si na obsah balíků s odřezkama hader, co bereme na pucování strojů... :thumbsdown_anim:

paleta-hadry_large_greybox.jpg

Nejen tato firma. Pravidelně bereme pracovní věci od pštrosa z německa. A letos je to teda horší než vloni. Materiál, barvy, velikosti. 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

To je mozny, ale dneska uz mi nejsou ani ty vetsi emoji1787.png

 

To je normalni, to dela suchy vzduch ve skrini. Taky tam ulozim obleceni, ktere je mi dobre, par let tam lezi, pak ho chci oblect a je mi male. Ve skrini po case seschne a scvrkne se ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

Taky jsem od nich brával dost věcí, naštěstí jen osobně (cedulkám při své kubatuře radši nevěřím) - a když jsem v září viděl z jak tenkých hadříků mají letos kraťasy/kalhoty a že místo old-school nýtovaných knoflíků tam za ty prachy plandají nití přišité plasťáky, poděkoval jsem za vzorky čínsko-indické "udržitelné kvality" a vzpomněl si na obsah balíků s odřezkama hader, co bereme na pucování strojů... :thumbsdown_anim:

paleta-hadry_large_greybox.jpg

Polevili a je to velká škoda, našláplo měli solidně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Mam toho vic, intenzivneji nosim ale jen jeden model kratasu, jednu bundu a jedny kalhoty, to zatim drzi. Intenzivneji myslim, ze jsem to mel na sobe cca 30x, mam vic kousku co jsem mel na sobe jen treba 2x a na necem mam jeste vysacky . To jsou ale kousky co mam od leta. I kdyz triko co mam asi 3 roky jsem mel na sobe taky asi jen jednou.
To co pise @Radek124 je celkem pravda, gramaz se zmensila, ale zase se to lip nosi (kratasy) a material vypada celkem odolne. Zavisi to samozrejme od modelu co vyberes. Takovej ten tlustej bytelnej material, co delali na zacatcich, tak z toho mam jen jedny dlouhy kapsace tusim z lonska. Kdyz mi prisla krabice letos asi s 8 kouskama, neveril jsem, ze tam je vsechno co jsem objednal jak byla mala.....bylo. 80% jsem vratil kvuli velikosti. Jeste musim rict, ze vetsinu kupuju v nejakem vyprodeji kdyz mi prijde mailem nejaka nabidka, normalni ceny jsou myslim dost prestreleny.
@Xenomorfus Tak tos me uklidnil, ja uz malem prestal zrat bucek a ono je to ze vzduchu

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68Tyhle kraťasy mám od Helikonu, letos v létě jsem je kupoval a zatím odnosil cca 3 měsíce a naprostá spokojenost se vším... budu si je kupovat i v dlouhé verzi...

https://www.armed.cz/kratasy-helikon-urban-tactical-coyote-62787/

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle kraťasy mám od Helikonu, letos v létě jsem je kupoval a zatím odnosil cca 3 měsíce a naprostá spokojenost se vším... budu si je kupovat i v dlouhé verzi...
https://www.armed.cz/kratasy-helikon-urban-tactical-coyote-62787/
Ja jak to rozbalil, tak jsem hned taky uvazoval, ze vezmu i tu dlouhou verzi, ale chtel jsem je nejdriv testnout.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=36709]Prochy68[/mention]Tyhle kraťasy mám od Helikonu, letos v létě jsem je kupoval a zatím odnosil cca 3 měsíce a naprostá spokojenost se vším... budu si je kupovat i v dlouhé verzi...
https://www.armed.cz/kratasy-helikon-urban-tactical-coyote-62787/
Věci od Helikonu nosím několik let. A v téhle cenové kategorii jsem zatím nenarazil na nic lepšího. Ale když porovnám věci co jsem kupoval před pěti lety a teď, tak minimálně v kvalitě šití šli s kvalitou dolů. Nebo jsem měl smůlu na páteční kusy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...