Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, African napsal:

Balík z Bushmana, z kterého mě nepasuje jediný hadr. Divný, protože už pár hadrů od nich už mám, tak tam volám a paní s klidným srdcem sděluje, že jim prý číňani našili špatně cedulky a velikostmi 😒 Dříve mnou oblíbená značka šla poslední dobou kvalitou strašně do kopru, trička drží max rok, ale stále jim dávám šanci a teď totok, šajze....

Buď rád, že aspoň jsou. Já včera chtěl vzít v krámu dvoje džíny, mý oblíbený PME legend. Mají objednáno, dodání cca půl roku... Ty vole, blbý kalhoty 🙂 čipy tam snad necpou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věci od Helikonu nosím několik let. A v téhle cenové kategorii jsem zatím nenarazil na nic lepšího. Ale když porovnám věci co jsem kupoval před pěti lety a teď, tak minimálně v kvalitě šití šli s kvalitou dolů. Nebo jsem měl smůlu na páteční kusy.
Co se tyce kalhot, tak za me nejlepsi pomer cena vykon kalhoty od krizoveho buku.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Prochy68 napsal:

Co se tyce kalhot, tak za me nejlepsi pomer cena vykon kalhoty od krizoveho buku.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Teprve teď jsem si všiml, že obojí je Helikon, jen to prodává Bushman 🤣  Už aby byl leden - nový brejle 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BerbatowSehnat šikovnějšího klempíře možná vyjde levněji - výhoda je že hliníkové nereznou a ušetří Ti flikování zimních důlků, taky jednu na svém exotovi mám :whistle:

@matt81 To je karma - a třeba Ti říká že si je stejně nezasloužila, když nad tím musels tak dlouho špekulovat :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl ty policejní BMW, to si dělaj prdel ne? To si nedovolí ani Norsko tvl a tady budou takhle drahý BMW. V týhle době totálně rozesranýho rozpočtu těma vládníma bojovníkama s covidem. Daňovej poplatník zaplatí tvl. Některý služebny ještě dnes píšou na psacích strojích z osmdesátých let. Bliju. Národní automobilka Škoda, která by měla postavit za smysluplnou cenu pro tyto účely Ochcávky RS a o ničem jinym by se nemělo tady a v současné době (vláda) přemýšlet bude žebrat stát o podílení se na výpadku výroby, jako zcela soukromej subjekt tvl. Ukrajina 2 tvl. Fakt. 

Je mi jasný za co se asi vysoutěžily. Byl jsem u toho, když se dělaly horský kola pro pražský měšťáky a jedno vyšlo asi jako harlej tvl. 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se zblaznim- od soboty mě bolí ucho, zalehnuto a bolí. Rád bych dnes klid, ale jako na potvoru to tu dnes mám jako debatní kroužek, všechny kolegyně se sem jdou vykecat. Mě snad praskne hlava. Kurna drát  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, kuncák7 napsal:

Fakt se zblaznim- od soboty mě bolí ucho, zalehnuto a bolí. Rád bych dnes klid, ale jako na potvoru to tu dnes mám jako debatní kroužek, všechny kolegyně se sem jdou vykecat. Mě snad praskne hlava. Kurna drát  

Jestli je to od soboty, sebral bych se a šel na ORL ambulanci. Ser na kolegyně a daňový poplatníky, ucho je přednější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, geometr napsal:

Jestli je to od soboty, sebral bych se a šel na ORL ambulanci. Ser na kolegyně a daňový poplatníky, ucho je přednější.

Dnes už bych tam nedošel. Jdu zítra. Ale jinak mi z těch keců hlava fakt praskne. Jindy to tak nevnímám, ale ted je to extrém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...