Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Určitě znáte ten pocit, je vám blbě, ale fakt hodně, ale stejně dojdete koupit dveře do spajzu, doma je nasadíte , navrtate a nasadite kliky a vše uklidite a čekáte pochvalu. No a slyšíte asi tohle- hm, a na ty lustry jsi už někoho sehnal?

A je mi o dost hůř :-(.

IMG_20211207_180326.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letošní podzim je smrtka fakt sekáč a ne a ne se zakecat. Jdu z jednoho pohřbu na druhej. Vždycky jsem měl spíš starší kamarády, často to byli před tím mí učitelé. A množina opravdových přátel se zmenšuje tempem, které znají spíš osmdesátníci a na které není padesátiletej cucák jako já připravenej... Prázdnota kolem se zvětšuje.

Proti tomu jsou Kuncákovo... ehm... dílčí budovatelský neúspěchy :) vcelku brnkačka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, martar napsal:

Letošní podzim je smrtka fakt sekáč a ne a ne se zakecat. Jdu z jednoho pohřbu na druhej. Vždycky jsem měl spíš starší kamarády, často to byli před tím mí učitelé. A množina opravdových přátel se zmenšuje tempem, které znají spíš osmdesátníci a na které není padesátiletej cucák jako já připravenej... Prázdnota kolem se zvětšuje.

Proti tomu jsou Kuncákovo... ehm... dílčí budovatelský neúspěchy :) vcelku brnkačka

Marto, me úspěchy sem dávám pro odlehčení nelehké doby u mnohých z vás. Mě max naštvou, ale rychle odezní, ztráta známého jen tak nepřejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu dis, martare. Vcera sem byl v kontaktu se svym nejlepsim kamaradem, psali sme si, jako skoro kazdy den. A dnes rano sem se dozvedel, ze jeste vcera zemrel. 53 let. Vybudoval muzeum na Delostrelecke tvrzi Bouda, spolu jsme budovali Vojenske muzeum Kraliky, stal za tvrzi Hurka. Jsou tisice lidi, kteri za tisice zivotu nedokazou ani tisicinu toho, co Martin... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soustrast, Xeno. Koukám, že je tam těch paralel víc... je moc fajn, že stihnul srdcový projekt dotáhnout do konce a užil si ten pocit. Můj kamarád zas v létě dokončil poslední z řady knih, monumentální dvousvazkové dílo (celkem přes 1800 stran) s tím, že je to poslední kniha, kterou píše. No, měl pravdu... Jsem kvůli němu i kvůli všem, kteří se na druhý svazek těšili, moc rád, že to stihnul dotáhnout do zdárného konce. Že zažil tu radost z hotové práce... a co si budem povídat - asi i z nadšených recenzí a uznání od kolegů.

Tak si držme palce, ať je to pro letošek poslední smutek... 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, ať někdo ještě přede mnou vysloví Vánoce, svátky klidu a miru- dva dny běhám po kramech jako poslíček, snažím se tvářit šťastne a spokojené a nakonec se dozvím, že ty dárky ještě budu doma muset ještě vlastnoručně zabalit, protože jinak se to nepočítá. Do pytle práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Ty woe, ať někdo ještě přede mnou vysloví Vánoce, svátky klidu a miru- dva dny běhám po kramech jako poslíček, snažím se tvářit šťastne a spokojené a nakonec se dozvím, že ty dárky ještě budu doma muset ještě vlastnoručně zabalit, protože jinak se to nepočítá. Do pytle práce.

To je v poho, ses proste zamilovanej :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radek124 napsal:

Netvrďte Martinovi že "je to normální", .....

To nikdo netvrdi. Jen jsem ho chtel utesit, ze je to v poho, protoze je zamilovanej. A to je stav, ve kterem se chlapi celkem bezne chovaj jak pitomci :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...