Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

A na co vůbec balit už jednou zabalené, když to dotyčný může dostat osobně a ve vícečlenné domácnosti by stačil 3M papírek se jménem/věnováním?

Designéři a výrobci se nám tady měsíce trápí se sofistikovaným designem, potiskem a skládáním navoněných krabiček, aby si to pak pitomci pod stromeček zabalili do nejnevkusnějšího balicího papíru - který pak obdarovaní během minuty (i s origo obalem) rozpářou a vyhodí do odpadkáče. Jestli se chce retardovaná švédská štětka proti něčemu neekologickému vymezovat, tak ať začne u popelnic plných zbytečných obalů... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Oplt napsal:

Stejná zkušenost 🤮

 

před 2 hodinami, filltos napsal:

Nestrašte, máme teď od nich nově mít pracovní věci... :(

Je to uz podruhy co jsem si toho vsiml, boty se jeste taknejak daji, ale mikiny, kalhoty .. vse slo dolu, kratasy byly jeste v pohode. Hledam alternativu, libi se mi znacka Carhartt, u nas se da kupit pres nejakej eshop-disturb cz .. mate nekdo nejakou zkusenost s tim? Ceny sou trochu vyssi, ale rikam si ze kdyz v tom litam celej den tak je mi to fakt jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, filltos napsal:

Nestrašte, máme teď od nich nově mít pracovní věci... :(

Buď v klidu. Letos jsme opět objednávali a v pohodě to můžeš poslat zpátky. My asi třetinu vrátili. Nesedí velikosti. Jedna mikina xl malá druhá jiný vzor xl obrovská. Kalhoty ok a ty samé kraťasy ve stejném čísle malé. Trenky boxerky minulý rok super a letos jsou pomalu průhledné. Trička už nemaj nášivku na boku(to je jedno) a nesedí barvy. Vloni červená ohnivá a letos pomalu vínová.

Prostě maličkosti ale nasere to.

Taky nejsou nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Radek124 napsal:

A na co vůbec balit už jednou zabalené, když to dotyčný může dostat osobně a ve vícečlenné domácnosti by stačil 3M papírek se jménem/věnováním?

Designéři a výrobci se nám tady měsíce trápí se sofistikovaným designem, potiskem a skládáním navoněných krabiček, aby si to pak pitomci pod stromeček zabalili do nejnevkusnějšího balicího papíru - který pak obdarovaní během minuty (i s origo obalem) rozpářou a vyhodí do odpadkáče. Jestli se chce retardovaná švédská štětka proti něčemu neekologickému vymezovat, tak ať začne u popelnic plných zbytečných obalů... :thumbsdown_anim:

pokud jde o obaly, za vrchol považuju takzvané blistry. Každá mizerná blbost musí být zatavená v obřím kusu plastu, který je tou nejzbytečnější a nejobtížnější věcí na světě. Zabírá to spoustu místa a vůbec to nejde otevřít. Pak je všude plno veselých videí, jak si někdo při vybalování přestřih nový sluchátka nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPS, info ze zita budou dorucovat balik, v mailu tlacitko na zmenu doruceni, kliknu, zaregistruju se, potvrdim v emailu, prihlasim se a dozvim ze, ze zmena doruceni u teto zasilky neni mozna......

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych se ozrat…nemuzu, pac me dneska potreti bodli proti Covidu. 
Tak si zajdu do sauny…no kurva pry tez ne. 
Jeste k tomu litam po Praze jak debil s balikem cukrovi a flaskou aerkonaku, co posila macecha pro segru. 
Tvl ja se asi ozeru! Vlastne nemuzu, auuuuuuu!!! 😱

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPS, info ze zita budou dorucovat balik, v mailu tlacitko na zmenu doruceni, kliknu, zaregistruju se, potvrdim v emailu, prihlasim se a dozvim ze, ze zmena doruceni u teto zasilky neni mozna......

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk


Tvl a kdyz jsem dodal do kanclu prachy na celni dluh protoze tam dneska nejsem, tak mi vecer v pul jedenacty prisel mail, ze je zmena a dorucujou az ve ctvrtek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl a kdyz jsem dodal do kanclu prachy na celni dluh protoze tam dneska nejsem, tak mi vecer v pul jedenacty prisel mail, ze je zmena a dorucujou az ve ctvrtek.
Tak opet zmena, ted na 20.12., ze statu do Nemecka 1 den, z Nemecka k nam 1 den, a u nas za 11 dnu termin doruceni....mozna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní "odborná" debata na telefonu s paní, cca mého věku, přechytralou asertivní kačenkou. Chtěla změnu dopravního značení s argumentací - před tím vjezdem do garáže se nestojí, bydlím tam 40 let a my se vždycky domluvíme, tak to předělejte. Když nezabrala argumentace o pravidlech provozu a že před vjezdem se prostě nestojí a když si předělají plot a vjezd zruší, že jim můžeme vyhovět ( cca 15 minut ), jsem to vzdal, poslal jí stejnou odpověď do e-mailu a jen čekám, až sem přijde stížnost, jak jsem byl hnusnej a že jsem jí nevyhověl.

To se v tý autoškole fakt nic neučí? Jinak, hezké svátky tady všem, i v tomhle vlákně. Jdu shánět stojan na stromeček. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DPD. Balík místo do parcel shopu nechají rovnou pro jistotu v depu na konci světa. Poslední míle byla značena min. 4 značkami s informací o slepé. Paní ve výdejně kyselá jako okurky z Pelíšku a já vůl ji ještě poděkoval a popřál hezké svátky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...