Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Si tu musim odplivnout hned takhle po ranu. Jsem si dnes dovolil na Evropske "neakceptovat" nebezpecny predjizdeci manevr nejakeho zavodnika a nenechal se natlacit na tramvajovy ostruvek pripadne prudkym brzdenim neohrozil auta za mnou. Na dalsim useku mezi semafory necham zavodnikovi dost mista pred sebou na bezpecny manevr, aby se mi ten chuj odmenil tim, ze me po predjeti dvakrat vybrzdil. Ko.ota, co vybrzduje lidi uz jsem par mesicu nepotkal, tak jsem mu chtel na dalsich svetlech na cervene jit rict, ze jsme v realnem provozu a nehrajeme gamesku na Playstation, tak at neblbne a priste si radeji udela rano slabsi kafe a da si min cukru. Ale on trouba ujel. Tak kdybyste potkali cernej Opel Insignia kombik v te "zavodni" uprave (nevim, jak se ta nejsilnejsi verze u Opla jmenuje) se zdravotnickou samolepkou na zadnim skle, tak bacha. Typek nema vsech pet pohromade 😎

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Frantik napsal:

Aneb jak se říká “Nur ein Trottel fährt mit Opel” 🙂 

 Jeder Popel fährt 'nen Opel
Jeder Affe fährt 'nen Ford
Jeder Blödmann fährt 'nen Porsche
Jeder Arsch 'nen Audi Sport
Jeder Spinner fährt 'nen Manta
Jeder Dödel Jaguar
Nur Genießer fahren Fahrrad
Und sind immer schneller da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, honza71 napsal:

Si tu musim odplivnout hned takhle po ranu. Jsem si dnes dovolil na Evropske "neakceptovat" nebezpecny predjizdeci manevr nejakeho zavodnika a nenechal se natlacit na tramvajovy ostruvek pripadne prudkym brzdenim neohrozil auta za mnou. Na dalsim useku mezi semafory necham zavodnikovi dost mista pred sebou na bezpecny manevr, aby se mi ten chuj odmenil tim, ze me po predjeti dvakrat vybrzdil. Ko.ota, co vybrzduje lidi uz jsem par mesicu nepotkal, tak jsem mu chtel na dalsich svetlech na cervene jit rict, ze jsme v realnem provozu a nehrajeme gamesku na Playstation, tak at neblbne a priste si radeji udela rano slabsi kafe a da si min cukru. Ale on trouba ujel. Tak kdybyste potkali cernej Opel Insignia kombik v te "zavodni" uprave (nevim, jak se ta nejsilnejsi verze u Opla jmenuje) se zdravotnickou samolepkou na zadnim skle, tak bacha. Typek nema vsech pet pohromade 😎

Ale prosím Ťa, že sa rozčuluješ, denne stretneš na cestách kreténov, v dnešných dňoch je ich zvlášť výdatne. Toť včera okolo šiestej, D1, mysím pri Modleticiach smer Brno, z prava sa pripája starší model tmavého Volva XC90 (ak sa nemýlim), vojde do pravého pruhu a keďže v ňom ide, ako ináč, kamión, ladným pohybom si to šinie doľava do stredného. Slúži mu ku cti, že mal smerovku, ale buď sa vôbec neobťažoval pozrieť späťáku, alebo si jeho Volvobnosť myslela, že ostatní účastníci cestnej premávky budú uskakovať zo svojich pruhov, brzdiť a inak mu robiť cestu, aby sa on neobťažoval spomaliť po pripojení. Nech nestrhnem volant a netrúbim, tak mi dnes poisťovák ohliada pravú stranu. A dement miesto toho, aby sa ospravedlnil alebo aspoň normálne zaradil, sa vysunie za mňa a pustí mi diaľkové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M109 napsal:

Ale prosím Ťa, že sa rozčuluješ, denne stretneš na cestách kreténov, v dnešných dňoch je ich zvlášť výdatne. Toť včera okolo šiestej, D1, mysím pri Modleticiach smer Brno, z prava sa pripája starší model tmavého Volva XC90 (ak sa nemýlim), vojde do pravého pruhu a keďže v ňom ide, ako ináč, kamión, ladným pohybom si to šinie doľava do stredného. Slúži mu ku cti, že mal smerovku, ale buď sa vôbec neobťažoval pozrieť späťáku, alebo si jeho Volvobnosť myslela, že ostatní účastníci cestnej premávky budú uskakovať zo svojich pruhov, brzdiť a inak mu robiť cestu, aby sa on neobťažoval spomaliť po pripojení. Nech nestrhnem volant a netrúbim, tak mi dnes poisťovák ohliada pravú stranu. A dement miesto toho, aby sa ospravedlnil alebo aspoň normálne zaradil, sa vysunie za mňa a pustí mi diaľkové...

Doby, kdy ve Volvu jezdili slušní lidé jsou pryč... Klientela Volva se za posledních 10 let dost změnila... byť se musím přiznat, že pár prasáren jsem ve Volvu asi také udělal, ona ta "bezpečnost" občas leze na mozek. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Berbatow napsal:

Návrh EK zakázat od roku 2040 topení plynem a fosilními palivy.


https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/konec-topeni-plynem-do-roku-2040-navrhla-ek-40381260

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

To už mi bude skoro sedmdesát a pevně doufám, že budu zpátky v Africe ležet někde pohozený na pláži, chlastat pirátský rum a budu mít celou slavnou EU u zadele. A mladý se s tím hold budou muset poprat po svém, my jsme měli taky komouše....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, safi napsal:

Doby, kdy ve Volvu jezdili slušní lidé jsou pryč... Klientela Volva se za posledních 10 let dost změnila... byť se musím přiznat, že pár prasáren jsem ve Volvu asi také udělal, ona ta "bezpečnost" občas leze na mozek. 

...jeste, ze mam 21 let stare Volvo, jinak bych si to skoro vzal osobne 😉 :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Radek124 napsal:

@AfricanNerad bych Ti maloval (černýho) čerta na zeď a kazil vzpomínkový optimismus, ale abys to v té (jižní) Africe tou dobou taky ještě poznal a nemusels s omluvou “poklekávat” už na letišti… :whistle:

Dle pana Nostradama tam všichni skončíme a budeme rádi za to když se tam dostaneme živý ;) Když občas vidím zprávy, začínám mu věřit, protože co došli diamanty a zlato, tak nikoho nějak moc nezajímají.... akorát mě dráždí a je vcelku podezřelé že Číňani i EU si tam dělají nějaká zadní vrátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Xenomorfus napsal:

...jeste, ze mam 21 let stare Volvo, jinak bych si to skoro vzal osobne 😉 :-).

Částečně vážně. Za 10 let se u Volva hodně změnilo. Před třemi týdny jsem do Auto Průhonice odvezl S80 první generace 2.5T benzin s 250 tis. 

Obrečel jsem to… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, African napsal:

To už mi bude skoro sedmdesát a pevně doufám, že budu zpátky v Africe ležet někde pohozený na pláži, chlastat pirátský rum a budu mít celou slavnou EU u zadele. A mladý se s tím hold budou muset poprat po svém, my jsme měli taky komouše....

Jakože máš v plánu předat svým dětem zemi rozesranější? Nebo seber odvahu a zamysli se, co můžeš udělat proto, aby tomu tak nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Jakože máš v plánu předat svým dětem zemi rozesranější? Nebo seber odvahu a zamysli se, co můžeš udělat proto, aby tomu tak nebylo.

Několikrát už jsem se zamyslel, ale nějako to nedopadlo :D Velmi rád si od tebe nechám ovšem beze srandy poradit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...