Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Berbatow napsal:

Návrh EK zakázat od roku 2040 topení plynem a fosilními palivy.


https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/konec-topeni-plynem-do-roku-2040-navrhla-ek-40381260

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

Toto už vážně není  normální, uhlí ok, pak dřevo a teď i plyn? mě by zajímalo čím budou lidi topit , tady se za chvíli stane něco hrozně škaredého …. Ale do Afriky mě nedostanou 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Americkej napsal:

Afri, já taky moc nepokročil. Ale my jsme generace, která odevzdala suverenitu naší země do cizích pracek a proto bychom se měli pokusit o nápravu. 

Jako mladý junoch jsem myslel že dokážu i hory přenášet, i k volbám jsem poctivě chodil :D, ale dnes s postupem času jsem vystřízlivěl a uvědomil jsi jak skutečně malý v tomto světě jsem. Soustředím se už pouze na to jak zaopatřit děti do budoucna, no a pokud jednou si také pár věcí uvědomí a skončí na druhé straně planety, jenom je v tom podpořím. Jen doufám, že nynější EU fanatistické názory dostanou brzy kopanec a hodně se tu změní a mladí dostanou šanci žít spořádaný, svobodný a  poctivý život. Ale abych byl upřímný, politika jde už úplně hodně dlouhá léta mimo mě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, malost jedince nezpochybňuju. Že to u voleb házím stranám, co se nedostanou do parlamentu už jsem si zvykl, jinak se politice vcelku vyhýbám. Ale každej den se snažím svým rozhodováním udělat svět lepším místem. Koho podpořím, kde utratím svý prachy a nebojím se říci hajzlovi, že je hajzl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Americkej napsal:

No, malost jedince nezpochybňuju. Že to u voleb házím stranám, co se nedostanou do parlamentu už jsem si zvykl, jinak se politice vcelku vyhýbám. Ale každej den se snažím svým rozhodováním udělat svět lepším místem. Koho podpořím, kde utratím svý prachy a nebojím se říci hajzlovi, že je hajzl.

Tak to jsme minimálně dva  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Americkej napsal:

No, malost jedince nezpochybňuju. Že to u voleb házím stranám, co se nedostanou do parlamentu už jsem si zvykl, jinak se politice vcelku vyhýbám. Ale každej den se snažím svým rozhodováním udělat svět lepším místem. Koho podpořím, kde utratím svý prachy a nebojím se říci hajzlovi, že je hajzl.

Já se snažím, kudy chodím, dělat ekonomickou osvětu. Takové primitivní věci - že bez výroby zdechneme hlady, že inflační peníze ničemu nepomůžou, že každou dotaci musí někdo úspěšnější zaplatit, že každá diskriminace, i ta pozitivní, stojí prachy, že umělé udržování zaměstnanosti nás všechny stojí daleko víc, než výplaty podpor, že pro utrácení je nejlépe napřed šetřit atd. atd.

Někdy si říkám, že je to marný, ale stejně mi to nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme dali do domácí automatický pekárny chlebárny míchat těsto na vánočku. Míchá to, hněte to, trošku doladit hustotu, paráda, strojům práci, lidem zábavu. Najednou to míchat přestalo. Koukám na displej, počítám čas, ještě by to pár minut mělo fachčit. Nějak divně to bzučí, hrkhrk divný zvuky. Takže těsto do mísy, domíchat ručně. Po rozmontýrování zjištěn totální rozklad jednoho řemenu, zbyl z něj chuchvalec nití a gumový žmolky a druhý řemen vypadá že se odebéře brzy taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máte talent na jemnou práci a navíc vás ta práce baví :-(. Zvyk, balit osobně dárky pro druhého nechápu. Tohle je těsně po druhém pokusu, kdy jsem to málem vzteky hodil všechno z okna.

IMG_20211220_130956.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máte talent na jemnou práci a navíc vás ta práce baví :-(. Zvyk, balit osobně dárky pro druhého nechápu. Tohle je těsně po druhém pokusu, kdy jsem to málem vzteky hodil všechno z okna.
IMG_20211220_130956.thumb.jpg.451f14f92f65f9bd99193bb56cd544df.jpg
Martine, vykašli se na to. Až budou Vánoce, stoupni si ke dveřím a naházej z dálky dárky pod stromek tak, jak jsou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Radši si zkontroluj jestli nezapomněls sundat cenovky (specialita mojí máti :censored:) - a na to co je příliš okaté nakup papírové dárkové kabely. Ty půjdou v rámci implementace "Green Deal" použít i za rok a nebude z nich zbytečný bordel u popelnic :speak_cool: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Když máte talent na jemnou práci a navíc vás ta práce baví :-(. Zvyk, balit osobně dárky pro druhého nechápu. Tohle je těsně po druhém pokusu, kdy jsem to málem vzteky hodil všechno z okna.

IMG_20211220_130956.jpg

Kuncáku, toto jsem již dávno vzdal. Toto velmi dobře řeší dárkové papírové tašky. Máš tam i cedulku na jméno.... Tak šup do papírnictví a za 10 minut máš pořešeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem při proklikávání fóra narazil na sekci Kalendář a zjistil, že oproti průměru 11 narozenin členů každý kalendářní den roku, značně vybočuje 01. 01 se 152 narozeninami. To jste tak líní nebo se bojíte úniku informací?

Fun fact na závěr: Víte, že když se v jedné místnosti sejde 23 lidí je více než 50% šance, že alespoň dva z těchto lidí budou mít narozeniny ve stejný den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kuncák7 napsal:

Když máte talent na jemnou práci a navíc vás ta práce baví :-(. Zvyk, balit osobně dárky pro druhého nechápu. Tohle je těsně po druhém pokusu, kdy jsem to málem vzteky hodil všechno z okna.

IMG_20211220_130956.jpg

Po důkladném rozboru té fotky je naprosto jasné, kde je zakopán tvůj problém! Došel ti moc brzo balicí papír. Mít tak ještě 3-4 role (pro jistotu 5), tak to dáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...