Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 18. 12. 2021 v 6:49, Prochy68 napsal:
V 14. 12. 2021 v 11:23, Prochy68 napsal:
Tak opet zmena, ted na 20.12., ze statu do Nemecka 1 den, z Nemecka k nam 1 den, a u nas za 11 dnu termin doruceni....mozna

Tak me ty kurvy opet posunuly planovany doruceni.

Tak UPS opet nezklamalo, balicek dorazil, zaplaceny celni dluh a dnes mi v SAPu pristala faktura na schvaleni uvedene castky. Podotykam ze se jednalo o mou soukromou aktivitu, uveden jsem byl ja jako soukroma osoba, jen dorucovaci adresa byla do prace. Nechapu, tohle se mi jeste nestalo. Podle adresy dohledali firmu a poslali to na firmu jako nezaplacenou importni fakturu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak UPS opet nezklamalo, balicek dorazil, zaplaceny celni dluh a dnes mi v SAPu pristala faktura na schvaleni uvedene castky. Podotykam ze se jednalo o mou soukromou aktivitu, uveden jsem byl ja jako soukroma osoba, jen dorucovaci adresa byla do prace. Nechapu, tohle se mi jeste nestalo. Podle adresy dohledali firmu a poslali to na firmu jako nezaplacenou importni fakturu. 
Vyvrátit se stížností na absolutní neschopnost! Uvádělo se někde IČO a jméno firmy? Ne. Existuje v systému firemní korespondence k objednávce? Ne. Takže nasrat und Abfahrt!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno vstanu, zapnu kavovar a nic, par pokusu, pojistky a tak a nic, bez dvou ranních kafi nerozlepim ani voko. Tak jsem se hecnul a pustil se do rozborky. Po par hodinách a dlouhých telefonech s přítelem na telefonu (servisak saeco) jsem to vzdal. Svátky bez kafe nedám. Peklo!

AD21C39F-0931-4BD3-AD53-289EA529D4C2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, atim napsal:

Ráno vstanu, zapnu kavovar a nic, par pokusu, pojistky a tak a nic, bez dvou ranních kafi nerozlepim ani voko. Tak jsem se hecnul a pustil se do rozborky. Po par hodinách a dlouhých telefonech s přítelem na telefonu (servisak saeco) jsem to vzdal. Svátky bez kafe nedám. Peklo!

AD21C39F-0931-4BD3-AD53-289EA529D4C2.jpeg

Udělej si turka, do něj panáka rumu a svět bude hned veselejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, atim napsal:

Já vím, je to veterán, mám ho asi patnáct let a koupil jsem ho jako repas, ale jede denně a kafe mi z nej chutná, už má asi 70k kafi na futrech a nějak se ho nechci vzdát, a ještě k tomu o Vánocích😒

Já tu Juru měl taky repas. Gaggii novou, ale pořád jsem to vzáruce nosil do servisu. Pak jsem to servisoval sám a pak........Jura, ta měla natočeno moc káv, ale sloužila neskutečně dlouho. Teď nový Delonghi a musím říct, že dělá dobrý kafe. Páka jako Gaggia to sice není, ale za lenost a komfort se bohužel platí v tomto případě výsledným produktem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 12. 2021 v 10:20, African napsal:

Jako mladý junoch jsem myslel že dokážu i hory přenášet, i k volbám jsem poctivě chodil :D, ale dnes s postupem času jsem vystřízlivěl a uvědomil jsi jak skutečně malý v tomto světě jsem. Soustředím se už pouze na to jak zaopatřit děti do budoucna, no a pokud jednou si také pár věcí uvědomí a skončí na druhé straně planety, jenom je v tom podpořím. Jen doufám, že nynější EU fanatistické názory dostanou brzy kopanec a hodně se tu změní a mladí dostanou šanci žít spořádaný, svobodný a  poctivý život. Ale abych byl upřímný, politika jde už úplně hodně dlouhá léta mimo mě....

Súhlasím a podpisuju v plném rozsahu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma MedicalTesting, která dělá odběry pro PCR, na dnešní dopoledne a časné odpoledne potvrdila rezervaci řadě lidí. A ty svoje zas.aný buňky vůbec neotevřela. Lidi odjíždějící pozítří do zahraničí nebo jinam, kde je PCRneg potřeba, jsou solidně v p.deli. Včetně mých dětí... Tvl a ani nedali vědět, naopak ještě v 11:15 přišlo potvrzení a připomenutí termínu v 13:15. Mrzli jsme 45 minut před odběrovou buňkou... z tý fronty už k nim počítám nikdo nikdy nepůjde.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...