Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jojo, to je aspoň nemoc. Na to aby člověk zjistil, jestli je nemocnej a mohl vůbec normálně fungovat, tak musí jet někam do okresního města, vystát si v mrazu frontu, aby se mu mohl někdo drápat v rypáku. A pak mu ještě nějaká kunda v televizi řekne, že je to málo a je málo nemocnej, na to aby mohl jít někam mezi lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to prostě sere, celej ten bordel. Teď jsme jezdili s klukem taky po testech. Děcka ve škole se setřou do jednoho kýblu, nikdo neví, kdo to z třídy má. Nikdo neví, co má dělat a kam může a kam nesmí. Nikdo ti nic neřekne, neporadí, nikoho nezajímá, jak si to máš zařídit a nejhorší, že hygiena se probere až po novém roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas. A že ten bordel slouží k obohacování určitý skupiny lidí je taky bez diskuzí. Já proti svobodnýmu podnikání nic nemàm, ale třeba ta záležitost s kebabářem provozujícím síť odběrových míst (druhou nejvíce fakturující pojišťovnám) mi už přijde jako trochu moc velká divočina...

Nic no, testy pro děti vyřešeny, bordelsystém uspokojen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje duverivost, pohodlnost, naivita, nedbalost a ja nevim, co jeste, v kombinaci s zmrdstvim Electroworldu pripadne Sencor. Bud jedni nebo druhy zmrdi zabalili poniceny zarizeni, ktery dostali kluci pod stromecek. Protoze to dela ten spravnej randal a muzou zpivat s mikrofonem, tak je to zatim v radosti nijak neomezuje. Ale ja jsem nasranej jak svina, ze jsem si to nezkontrolaval. Casu na to bylo dost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane se kdekoliv - brácha takhle vloni koupil máti papiňák v Globusu a po vybalení (naštěstí ještě ten samý den večer) zjistil že chybí dekl... takže tam ukrutně natlakovanej vyrazil zpátky, že prodrbal 2 litry. Baba z reklamací ho úplně v klidu poslala do regálu pro jiný kus, že jim to takhle lidi otvírají a rozebírají - no a milá poklice ležela vedle vybaleného kusu o polici výš... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to já jsem vánoční dárek naštěstí objednal včas, stihl jsem ho vyzkoušet a nefunkční obratem vyreklamovat a vyměnit. Ta, elektronika se prostě musí aspoň zkusit, na to nejde spoléhat, že bude vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, honza71 napsal:

Moje duverivost, pohodlnost, naivita, nedbalost a ja nevim, co jeste, v kombinaci s zmrdstvim Electroworldu pripadne Sencor. Bud jedni nebo druhy zmrdi zabalili poniceny zarizeni, ktery dostali kluci pod stromecek. Protoze to dela ten spravnej randal a muzou zpivat s mikrofonem, tak je to zatim v radosti nijak neomezuje. Ale ja jsem nasranej jak svina, ze jsem si to nezkontrolaval. Casu na to bylo dost :(

Tak to samozřejmě naštve hodně, ale výměníš a bude to ok. U nás měl Ježíšek asi podobné nápady, a tak jsem si říkal, ještě že nebydlíme v paneláku 😆

DSC_2199.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já se dneska trochu naprdnul, že jsem si chtěl počíst se studeným kaprem po ránu něco ze zpravodajství. A zse tam na mě čumí rozhovor o té přiblblé norské fejkové Popelce. Po x-té. Rád bych všem progresivistickým pomatencům infikovaným tím západním hyperkorektním přístupem vzkázal. Mám ve svých více než padesáti letech malou úchylku. Zevluji u talentových soutěží v televizi. A na základě diváckého hlasování vyhrál Stardance i Tvoje tvář má známý hlas homosexuál Jan Cína. Lidem kuchařským obdivovaný cukrář Josef Maršálek je teplejší než jeho trouba. V masterchefu byl jeden z nejoblíbenějších také gay. Celkem sympaťák. Aneta Langerová je na holky atd. atd. A kupodivu to nikoho nesere. Jasně, žijou tady i homofóbní tupci, kteří si z homosexuality dělají super téma. 
Ale pevně věřím, že neznabozi Češi jsou celkem tolerantní národ žijící v jedné z nejbezpečnějších zemí na světě.

Takže milá korektní agitko, polbte mi se svým zeleno-gender-pozitivně rasistickým šílentsvím prdel Přeji Vám krásné svátky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Roman I. napsal:

Takže milá korektní agitko, polbte mi se svým zeleno-gender-pozitivně rasistickým šílentsvím prdel Přeji Vám krásné svátky. 

No ja teda neviem... Videl si tú prerobenú rozprávku vôbec? Kde tam vidíš zeleno-gender-pozitivně rasistické šílentsví? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, wawrik napsal:

No ja teda neviem... Videl si tú prerobenú rozprávku vôbec? Kde tam vidíš zeleno-gender-pozitivně rasistické šílentsví? :unsure:

Pardon, napsal jsem to nepřehledně a děkuji za upozornění. Poslední odstavec byl věnovaný aktivistům souhrnně, abych někoho z nich neostrakizoval. Netýkal se výše zmíněné pohádky. Tu ani neuvidím, nezajímá mě, sere mě, že mi někdo podsouvá, že jsem součástí netolerantního etnika, což si veskrze nemyslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...