Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Sedím v autobuse a čtu si na CSFD recenze na film Zátopek. Najednou si nějakej kokot v mý blízkosti začne nahlas pouštět nějakej film. Ale fakt nahlas, docela to ruší. Řikám si " dám tomu minutu a pak na něj vlítnu". Po padesáti vteřinách v tom hluku rozeznávám výkřiky "Zatopek! Zatopek!" 

Ten kokot jsem já... někde na pozadí rencenzí se spustilo video. Tvl... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ulehl 26.12. něco jsem snedl- žaludek na vodě, celková slabost. No a od včerejška to má přítelkyně. První Silvestr a bude to k nezapomenuti, jako zamlada, u záchodu a držet vlasy. Ach jo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štvou mne ty moderní inteligentní systémy dobíjení autobaterek: v pondělí jedu celkem 700 km po D1, od té doby auto v garáži (= ne na mrazu), a dnes o 4 dny později nenastartuju. A těmi pár pokusy o start baterce dám poslední ránu, takže nabíječka se nechystá, od souseda přes kabely taky ani ťuk. Samozřejmě diagnostika žádnou hlášku, že se baterce blíží rychlá smrt, nedala. - Takže rád zaplatím za výměnu asistenčce, se silvestrovským příplatkem .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start stop se ( aspoň u mě na Opel Astra rv. 2018) dá čudlíkem vypnout. Řešil sem podrobnou věc, když bylo auto funglovka. Dlouhá cesta do Německa a zpět, zpět zapnuté všechny sedačky na výhřev, volant taky, páč byla zima a zrcátka namrzlé, tak i ty. No a protože bylo potřeba nováčka pořádně prohnat po německý dálnici, nešetřil sem ho. Všechno sice ok, ale druhej den přesně 27. prosince nenastartuju, prostě nic a mrtvo. Z asistence z Opla mi poslali servisáka, tak sem se ho zeptal, jestli je tohle u Opla nějaký standart, načež se mě optal, co že sem s autem dělal. Když sem mu řekl co, tak že se prej nemám čemu divit, že při vyšší a vysoké rychlosti se automaticky odpojuje altík, aby se předešlo jeho poškození, a to že prej už mají takhle všichni 🥸 Dávám si na to pozor a od tý doby je klid. Ale štve mě to, páč zase potřebuju i prohnat kvůli filtru pevných částic.... Prostě tyhle ty přechytrý auta sou někdy na obtíž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...