Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník

Já Franto nevím, jsme uvazovali s paní, ze treba na filmy pro pametniky se da koukat jen o svatcich, na Vesnicku taky a pustit si Popelku jindy nez 24. by nam zpusobilo asi silne trauma. Neco si muzes jen v urcity cas. Si teda myslim.

Vcera vecer jsem prozevloval, ale protoze jsem trochu chrapal uz pred pulnoci, tak jsem si highlight pockal hodne po pulnoci. Asi v pul druhy na ct 2 bezel koncert Cerna hvezda o historii pop music v Ostrave k vyroci 60. let televize v Ove. Tvl. to jsem si uplne s poslednim panakem uzil. Treba Jaroslava Wykrenta nebo vzpominku na Pepu Streichla, duet Rottrová Němec. Roky mimo muj zaber a zajem a takova parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta spousta spalenejch krabic od "zabavne" pyrotechniky, co se dnes valela na chodnicich a silnicich. Kdyz uz delaj lidi "zabavu", meli by bejt sakra schopny po sobe taky uklidit !

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta spousta spalenejch krabic od "zabavne" pyrotechniky, co se dnes valela na chodnicich a silnicich. Kdyz uz delaj lidi "zabavu", meli by bejt sakra schopny po sobe taky uklidit !
Nemůžeš počítat u kreténa, vyhazujiciho peníze oknem, že bude mít zdravý úsudek a zodpovědnost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Frostie napsal:

Nemůžeš počítat u kreténa, vyhazujiciho peníze emoji389.png oknem, že bude mít zdravý úsudek a zodpovědnost emoji20.pngemoji20.png

Píšu si do notýsku,za blbé kecy,do řepy :-).   Také jsem letos " pálil" ,ale spíš mladý se na to těšil,a tak tak jsem " musel", no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě bývají na Silvestra taky tlaky, jakože kvůli dětem. Jenže: dlouhodobě to považuju - na rozdil od profi ohňostrojů - za kokotinu... tak tu "tradici" přece nebudu učit vlastní potomky. Misto toho přes den bruslení a procházka, a večer před spaním venku kreslení prskavkama ve vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne celkem ani tak nevadi, ze nekdo odpaluje "buch-buch-svetylka" (jak rikali kluci, kdyz byli mali). Kdyz to nejsou ty ohlusujici delobuchy, ale svetelna show, tak je to casto i prima. To ze mame tri cokly, je nas business, ne jejich. Vadi mi, ze po sobe nechavaj ten curbes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, martar napsal:

Na mě bývají na Silvestra taky tlaky, jakože kvůli dětem. Jenže: dlouhodobě to považuju - na rozdil od profi ohňostrojů - za kokotinu... tak tu "tradici" přece nebudu učit vlastní potomky. Misto toho přes den bruslení a procházka, a večer před spaním venku kreslení prskavkama ve vzduchu.

Je lépe na mladého dohlédnout a naučit jej správný postup, než čekat,že si tady od Vietnamců koupí něco sám a bouchne mu to v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, ragu napsal:

Přesně. A obdobně aplikovat i na brání pervitinu a další nezbytné životní radosti.

Vše se dá zneužít, a i autem se dá zabít a nikoho to učit nebudu. Je to stejný extrémismus jak Gréta apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bohus76 tady jde o to, že předpoklad - jednou to stejně bude dělat v tomhle případě neplatí.

Například u řízení auta je vysokej předpoklad, že se k tomu opravdu dostane a tam tvoje poučka dává smysl (když teda pominu že od toho jsou TEORETICKY autoškoly). A ačkoliv je řízení auta věc která není nezbytná, kdyby teď všichni přestali řídit auto pro osobní účely, bude to mít nějaký implikace na živností styl.

U petard tohle neplatí. Amatérský ohňostroje jsou totálně zbytečná věc, která když přestane existovat, negativní dopady budou minimální (neberu teď v potaz výrobce). Tzn. že v tomhle případě je OK kluka naučit, aby se k tomu nikdy nedostal, protože je i celkem velká pravděpodobnost, že v budoucnu nebude mít jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,do důsledku je zbytečných věcí,třeba ta ropa, plyn,jaderná elektřina, ale zatím není jak to nahradit. 

A u těch petard ho raději naučím bezpečnou manipulaci, než bude pozdě. To co nám doma zakazovali, to nás lákalo nejvíc.  U drog spíš budu varovat a vysvětlovat. Zkrátka to máme každý nastaveno trošku jinak. A nebudu se hádat,je to každého věc.Mír v duši. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, gargamel napsal:

Článek jsem zběžně prolít, ale v podstatě to plní očekávání ekoteroristů nadstandardně: euroekokurvítka odvádějí skvěle svou práci a já si svýho smradlavýho heterosexuálního turbodiesela nenastartuju ani kdybych se po@al a vo to tu přece běží 🥳

Smradlavyho turbodizla si kupuji buzny, ses asi trochu spletl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...