Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, long napsal:

To není ouplně motivační návrh. Tedy minimálně pro mně 😞

To asi ani neměl být. Jen takové zamyšlení, že byš s tím došel domu, v kapse bys upotřebil zbytkové teplo a doma to vnořil do wc, tak jako to svoje.

Osobně proti psům nic nemám, pokud na mě neskáčou a neútočí, ale přesně kvůli tomuhle problému "co s tím" a že bych asi hodil šavli vzít teplé "to" do ruky(byť v pytlíku).

Jinak světu mír a vše dobré 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás si pytlíky na psí e-e fasujeme na recepci městského úřadu. Pár jich mám vždy v zásobníku na vodítku a další v kapse. Poctivě sbírám, nejsem hovado. 99% lidí se psem, které potkávám, se chovají stejně. Košů je ve městě tak akorát. Jo stane se že naplněný sáček nesu třeba 100 metrů ale to je OK. Občas vidím opodál blbečka, který se tváří, že jeho pes nesere, akorát zrovna cvičí jógu.... a někdy teda seberu i cizí exkrement, jsem holt trotl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám svoje festovní, ladící barvou ke zbytku outfitu. Domů s tím prakticky chodím. Jelikož vyrážím z bydliště a po okroužení celé čtvrti vyhazuji do vlastní popelnice u pronajímaného baráku. Bohužel nemluvím o 100 metrech. Je to dost o místních samosprávách. Včera jsem vezl potomka jen do jiné čtvrti a všude koše včetně pytlíků. A to máme u nás vyšší poplatky. Analogicky se pak ptám, jak jsou využívány? Vidět to není. V každém baráku minimálně dva psi - nejsou to v součtu drobné. Bylo by záhodno alespoň vytvořit základní podmínky k dodržování čistoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pytlíky na how-now mě štve některé osazenstvo sídliště, když je vidím u "veřejné distribuce pytlíků na exkrementy" jak si do kabely ""vytočí" půl balení těchto veřejných pytlíků, nejsem pejskař, tak to nechápu a vždy se jich ptám proč to dělají, jestli to mají na doma na rohlíky nebo co? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pytlíky na how-now mě štve některé osazenstvo sídliště, když je vidím u "veřejné distribuce pytlíků na exkrementy" jak si do kabely ""vytočí" půl balení těchto veřejných pytlíků, nejsem pejskař, tak to nechápu a vždy se jich ptám proč to dělají, jestli to mají na doma na rohlíky nebo co? 
Tak třeba ve Vsetíně jsou sáčky jen někde a tak když jdu přes čtvrť kde jsou tak si naberu.Neboj na rohlíky to nepoužívám a za psa platím.Holt to řídí úředníci a to je vždy neštěstí..a sáčky na psí hovna jsou ten nejmenší průšvih.

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeho se já ještě nedožiju. Neteř právě započala diplomku a téma zní - Vliv automobilové dopravy na životní prostředí a snižování užívání osobních automobilů. 

Začetl jsem se do toho. Je mi blivno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, JoyStick napsal:

Nechceš nasdílet pdfko?

Radši ne. Dost jí podezřívám z toho, že si to vybrala z lenosti a vypočítavosti jako jednoduché téma ( z téhle strany je mi to fuk ). Vadí mi to téma jako takové ( i když tu může kdekdo podotknout, že jsem stejnej podle práce). Dělám tomu "korekturu", jestli to tak můžu říct a už jen číst to je utrpení (jako nadšenci do aut ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

Čeho se já ještě nedožiju. Neteř právě započala diplomku a téma zní - Vliv automobilové dopravy na životní prostředí a snižování užívání osobních automobilů. 

Začetl jsem se do toho. Je mi blivno.

Co navrhuje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, safi napsal:

Co navrhuje? 

Naštěstí nic nového. Odnesla si tunu návrhů ode mě z práce ( co se mi povedlo pohřbít nebo to usnulo ) a opisuje nápady z Německa a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, martar napsal:

Kuncáku, kdyby se mi povedlo v práci pohřbít nějaký nebezpečný ultranesmysly, asi bych je nevytahoval na světlo boží ani kvůli rodině. 

To máš těžký. Pro mě, jako pro autickare jsou to kokotiny co zpomalujou dopravu a otravujou život řidičům. Pro jiné, např Automat, Pražské matky či cyklisté sobě, jsou to skvělé nápady k realizaci. Takže povzdech musíš brát z mého pohledu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Čeho se já ještě nedožiju. Neteř právě započala diplomku a téma zní - Vliv automobilové dopravy na životní prostředí a snižování užívání osobních automobilů. 

Začetl jsem se do toho. Je mi blivno.

Tvl pane ! My Ti tu cely roky fandime a tys tu vychovu takhle po.ral ? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...