Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, bohus76 napsal:

Důvod je asi tenhle:

The men's and women's singles winners will each earn £2.3m,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Z. Paul napsal:

Důvod je asi tenhle:

The men's and women's singles winners will each earn £2.3m,

Tak určitě. Dále pak šance stát se nejlepším tenistou všech dob, alespoň soudě podle grandslamových titulů. 

Jsem rád, že ho nevpustili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim. ze Australani jsou normalní picusove. Zavreli totalne svuj ostruvek lockdownem, kterej nebyl normalni. Stejne jim to hovno pomohlo, maji ted narusty stovky tisic. Novak pozadal o vyjimku a dostal ji - jestli lhal o Covidu nebo ne zatim nikdo neprokazal. Mimochodem  o vyjimku pozadalo dalsich 26 osob a nekteri ji dostali. Tak jako Novak. Drzeli ho tam jako nejakyho posranyho imigranta, soud rozhodl, ze vse je OK a nejakej "urednik" to ted zrusi, ze jako teda ne a ze to je "ve verejnem zajmu"? Co to jako je a co to znamena?

Samozrejme ze Novak chce na AO hrát, ale oni stejne tak chtej jeho, jako svetovou jednicku. Za me fraška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fraska je to od zacatku, to je bohuzel pravda. Z toho mala, co "vime", meli poslat Djokovice domu, tak jako poslali tu nasi tenistku. Navic to ted vypada, ze Djokovic minimalne par veci pos.al, kdyz nereknu rovnou, ze podvadel (pac jsem u toho nebyl :) ).

Pokud chtel mit moznost, stat se nejlepsim tenistou ever, mel krome driny na kurtu, taky pridat i bezchybnej "vykon" v organizaci, coz evidentne nezvladl. Navic dost pravdepodobne umyslne :(

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto soud nerozhodl že je vše OK, ale o tom, že na základě vydaný vyjimky měl bejt vpuštěnej. A teď se řeší, jak vlastně dostal tu výjimku, když v žádosti lhal o tom, že 14 předem nikam necestoval, přitom se fotil ve Španělsku na tréninku. Kovid pozitivní dával Francouzům rozhovor a podobně. Srbové ho už taky vyšetřujou, a ty do toho určitě nějak žhavý nejsou, pokud nemusej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at to resi soud. A ne nejakej ministr. Za Covid pozitivni rozhovor se Novak omluvil, to ale nema nic spolecneho s AO. Dostal vyjimku, dostal. Byl uz nalosovanej. Tak co? Ja nejsem zadnej velkej fanda Novaka, ale tohle je komedie pro "prosty australsky lid", ze jako zadna vyjimka neplati a ze na prachace muší bejt přísnost. A pritom tam taky neni ockovani povinny. Jo a ja jsem ockovanej, nez tady nekdo bude hazet antiwaxerama 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, výjimku mu udělila místní vláda a vzhledem k tomu, že federální s ministrem je víc, tak mu jí prostě zrušit můžou. Rozhodně nejsem jeho fanda ( u mě je Federer rozhodně víc ) a to díky vystupování a chování, ale nasekal tam teď přešlapů rozhodně víc, než za kolik se omlouval ( nedodržoval vlastně nic ), což popudí a popudilo dost lidí a tak to dostal sežrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jo. Hlavne ze se hledá duvod, proc ho zariznout. Ja bych naopak hledal vsechny cesty, aby mohl hrát, i kdyby to bylo na hrane. Mohl by se stat nejlepsim tenistou vsech dob, coz by byla reklama na tenis a sport, jako vysita. Ale vočkování je asi vic, a tak spravedlnosti bylo ucineno zadost a hajzl alou dom 🙂 

Pamatuju si, jak australanum poslal 20 nebo 30 tisic USD na pomoc v boji proti pozarum 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Frantik napsal:

No tak jo. Hlavne ze se hledá duvod, proc ho zariznout. Ja bych naopak hledal vsechny cesty, aby mohl hrát, i kdyby to bylo na hrane. Mohl by se stat nejlepsim tenistou vsech dob, coz by byla reklama na tenis a sport, jako vysita. Ale vočkování je asi vic, a tak spravedlnosti bylo ucineno zadost a hajzl alou dom 🙂 

Jsem si jistej, že hledali všechny cesty aby hrát mohl. Ale je to prostě Austrálie, když porušíš zákon, je úplně jedno jestli si chudák z Afriky nebo mistr světa omeleta, pro všechny platí stejně. V ČR je to přesně naopak, takže je tento druh jednání pro nás dost nepochopitelný. Přál bych mu tam být a třeba právníci najdou ještě nejákou kličku, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze to odflakol. Bud mal rovno povedat, ze im na nejaku hru na povinne ockovanie vobec nepristupuje (aj s pripadnymi dosledkami) alebo ked tu hru uz raz uznal, tak si mal potom postrazit o dost doslednejsie to "prekonanie". Ze bude pod drobnohladom mohol tusit od zaciatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne. Jakej zakon teda porusil? 

Ja cetl jen toto: Australský ministr pro imigraci Alex Hawke „Využil jsem své pravomoci a zrušil vízum pana Novaka Djokoviče ze zdravotních důvodů a z důvodů dobrých mravů, protože to bylo ve veřejném zájmu,“ 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...