Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo, a navíc tam je neomezená, tak co!

 

Hele s miliardářema je podle mě ten problém, že zatímco obyčejnej člověk většinou musí čekat na to, co chce (nový auto, větší byt, hubenější ženu, aby měli v butiku Rolex nějaký hodinky a ne jenom katalogy....) tak miliardáři si to všechno koupí hned. I ty ženský. Jako jasně, na Chiron je asi taky čekačka, ale chci tím říct, že oni si ty zážitky musí hledat jinde. Oni už byli v hambinci se třema pracovnicema na pokoji, už pocestovali po světě, už letěli soukromým tryskáčem, teď hledají něco, co se koupit nedá. A tak jezdí po Autobahnu jako kreténi nebo jdou do politiky jako Bureš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle borec na mne jednou (samozřejmě cestou svých právníků) podal trestní oznámení za to, že jsem neodsouhlasil prodej nemovitosti ( jemu) v majetku státu bez poptávkového řízení. Mohli bychom se shodnout na tom, že je to pokryteckej dement?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakturka za povinné ručení na můj škopek. Přítelkyni jsem udělal ručení za 2400 na stejnou popelnici a mě přijde faktura od jiné pojištovny na mou za 5300? Kdybych měl u sebe velkej techničák, už ho mám udělaný jinde. No, holt zase práce navíc, prostě to naštve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, kuncák7 napsal:

Fakturka za povinné ručení na můj škopek. Přítelkyni jsem udělal ručení za 2400 na stejnou popelnici a mě přijde faktura od jiné pojištovny na mou za 5300? Kdybych měl u sebe velkej techničák, už ho mám udělaný jinde. No, holt zase práce navíc, prostě to naštve.

Naštvání se mění v co mě potěšilo - teď mi bylo voláno a nabídnuta smlouva s dalšíma bonusama, která hodně potěšila ( 30 let bez nehod by se projevit mělo ). Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Irwinek napsal:

Co dodat - nechat je to mýt ručně !

20220119_102601.jpg

20220119_102628.jpg

20220119_102641.jpg

Já viděl tu poslední fotku, a myslel, že je to stříbrný elox 😁 k čemu je dobrý to celý prestrikat 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Já viděl tu poslední fotku, a myslel, že je to stříbrný elox 😁 k čemu je dobrý to celý prestrikat 🙄

Já si myslím, že to měl být asi podklad a někdo je vyrušil/odvezl soupravu dřív, než to dodělali. A nebo to taky mohla být snaha o " pancéřovaný " vlak 😞 

Tohle prostě fakt nechápu, mě by bylo líto i těch peněz za ty spreje, o práci nemluvě 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, exell napsal:

Jestli jim v Deutschlandu chybí ještě nějaké argumenty proč na dálnicích plošně zavést 130, tak jim tady pan dem*nt Passer jeden přidal. Opět super reprezentace. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cesky-miliardar-zkousel-na-nemecke-dalnici-sve-bugatti.A220119_174258_zahranicni_indr 🤬 

ty čtyři kilíčka tam valil už cirka 5 let zpátky ve Veyronu. To nikomu nevadilo. 

Já s tou jeho rychlostí nemám problém. Pokud nejede na doraz, nevynucuje si, neprolétá extrémní rozdílovou rychlostí hned vedle jiných aut ... ať si tam valí třeba 600. To, že tam jiní jezdí třetinovou rychlostí neznamená, že oni jsou bezpečnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, eLzyx napsal:

ty čtyři kilíčka tam valil už cirka 5 let zpátky ve Veyronu. To nikomu nevadilo. 

Já s tou jeho rychlostí nemám problém. Pokud nejede na doraz, nevynucuje si, neprolétá extrémní rozdílovou rychlostí hned vedle jiných aut ... ať si tam valí třeba 600. To, že tam jiní jezdí třetinovou rychlostí neznamená, že oni jsou bezpečnější. 

Viděls to video? On tam nejel sám, takže "prolétával extrémní rozdílovou rychlostí hned vedle jiných aut". Za mě je to debil, i když chápu, že ho tu někteří budou adorovat, protože "to dal na pána" 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, eLzyx napsal:

ty čtyři kilíčka tam valil už cirka 5 let zpátky ve Veyronu. To nikomu nevadilo. 

Já s tou jeho rychlostí nemám problém. Pokud nejede na doraz, nevynucuje si, neprolétá extrémní rozdílovou rychlostí hned vedle jiných aut ... ať si tam valí třeba 600. To, že tam jiní jezdí třetinovou rychlostí neznamená, že oni jsou bezpečnější. 

Hm. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Pepino777 napsal:

Copak asi udělá s osobákem jedoucím 130km/h ta "tlaková vlna" když tě předjede maník co jede o 270Km/h rychleji. Nehledě na to, že se člověk musí leknout, protože auto co jede 300+ prostě nemáš šanci v zrcátku zahlídnout včas.

Nejen tohle prostě některým lidem ani tady nevysvětlíš, to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sporťák není kamión a tlaková vlna nebude žádný sonický třesk, ze kterého by si důchodec při kadle-kadle v TDI Škůdce vybryndal kafe do rozkroku. Problém je opravdu v tom že ani za "nízkého provozu" by ten nabob s poruchou vyměšování adrenalinu v téhle rychlosti neměl šanci zareagovat na cokoliv nestandardního (defekt na autě/kamiónu, zvíře na silnici, poryv větu), energie+následky nárazu by byly fatální a žádné "Game Over - Reload?" by nebylo... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem řidič... ale není v situaci, kdy v jednom pruhu jedou lidi 130 a v druhém někdo 400, hlavním nebezpečím běžná situce, kdy v pomalém pruhu někdo o fous rychlejší začne předjíždět? Podívá se do zrcátka, vidí vzadu auto v bezpečné dálce (třeba až na horizontu), hodí blinkr, zařadí se a bum! prásk! Bugatti má v kufru a předanou kinetickou energii jako bonus. Problém je v té rychlosti, se kterou ostatní účastníci provozu prostě nekalkulují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...